Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu

"M jak miłość"

Reklama

odc. 1140 Gdy Kisielowa dowiaduje się, kto jest nową właścicielką sklepu, wpada w szał. Niemal od razu rusza w stronę domu Mostowiaków. Markowi, Ewie i Lucjanowi udaje się umknąć przed rozjuszoną seniorką. Basia natomiast z pełnym spokojem wysłuchuje pretensji przyjaciółki. Jednak gdy ta zaczyna się niepochlebnie wypowiadać o Natalce, grzecznie acz zdecydowanie wyprasza ją z domu. Tymczasem Lucjan po ucieczce przed rozjuszoną Kisielową postanawia przejść się po lesie. Niestety, nagle traci siły. Zmęczony i przerażony dzwoni po pomoc do Natalki, ale ponieważ szybko rozładowuje mu się telefon, nie jest w stanie dokładnie wytłumaczyć wnuczce, gdzie jest. Dziewczyna alarmuje Ewę i Marka, po czym natychmiast wyrusza na poszukiwania. Spotyka młodego leśnika Franka Zarzyckiego, który postanawia jej pomóc. Po kilkunastu minutach odnajdują Lucjana. Wdzięczni Mostowiakowie zapraszają Franka do domu. A tam okazuje się, że Barbara i Lucjan świetnie znali dziadka nowego leśniczego.

odc. 1141 Marcina znowu bez zapowiedzi odwiedza kurator Lewińska. Kobieta chce się upewnić, czy Chodakowski na pewno jest gotowy na odbiór syna ze szpitala. Okazuje się, że mężczyzna pomylił dni i zamiast przygotowywać się do wyjazdu po dziecko, razem z kolegami kończy remont mieszkania. Po wyjściu od Marcina Iza spotyka się z kolejną swoją podopieczną - Dominiką. Dziewczyna boi się zemsty eksmęża, przeciw któremu niedawno złożyła zeznania. W czasie spaceru do kobiet nagle podbiega kilku mężczyzn. Próbują porwać Dominikę. Na szczęście w tym momencie zjawia się Marcin, który szukał Izy, by oddać jej pozostawiony u niego notes. Kobietom udaje się uciec, ale Chodakowski dość mocno obrywa. Po oględzinach w szpitalu lekarz sugeruje, że powinien zostać na obserwacji, on jednak nie chce o tym słyszeć. Jego największym marzeniem jest jak najszybsze zabranie Szymka do domu. Gdy wreszcie obaj przyjeżdżają do mieszkania, czeka tam na nich komitet powitalny.

"Klan"

odc. 2750 Bolek twierdzi, że to Halszka jest winna rozpadowi jego małżeństwa z Heniutką. Paweł próbuje uspokoić kuzyna i sugeruje mu, by nie podejmował żadnych poważnych decyzji pod wpływem emocji. Chwilę później do Kazunia dzwoni Henia i pyta o rozwód. Mąż absolutnie nie chce o tym słyszeć. Kobieta deklaruje, że zamierza zamieszkać z Krystianem w Woli Tureckiej. Antek z niecierpliwością czeka na przyjście Jerzego. Chce poinformować wspólnika, że dostali właśnie nowe, bardzo ciekawe zlecenie... Tymczasem Pola zwierza się Małgosi, że jest zakochana. Przed szkołą na dziewczynę czeka jej wybranek, Gosia rusza więc sama do domu. Po chwili wpada na chłopaka niosącego ogromny worek. Po zderzeniu okazuje się, że w worku były piłki, które rozsypały się po ulicy. Dziewczyna nie zwraca na to uwagi i zauroczona wpatruje się bez słowa w Adama.

odc. 2751 Na lekcji wychowania fizycznego nauczycielka przedstawia swojego wakacyjnego zastępcę. Okazuje się, że to Adam, chłopak, który poprzedniego dnia wpadł na Małgosię. Sandra mówi Michałowi, że zostanie ojcem.

odc. 2752 Michał okłamuję Zytę, że wychodzi wcześniej z domu, bo musi spotkać się z Oskarem. Idzie jednak do szpitala, do Sandry. Chce ustalić, czego kobieta się po nim spodziewa. Dziewczyna deklaruje, że niczego od Chojnickiego nie chce.

odc. 2753 Grażynka opowiada Leopoldowi o Marysi, siostrze Czesi, która zmarła poprzedniego dnia. Jeremiasz wręcza żonie kwiaty i prezent imieninowy - dwa tysiące złotych, które może wydać na swoje osobiste potrzeby. Stasia natychmiast podpytuje Wandę, jaki zabieg medycyny estetycznej by jej poleciła.

"Barwy szczęścia"

odc. 1284 Marta wydzwania do Piotra i chce rozmawiać z córką. Na tłumaczenie, że mała jest w szkole, reaguje agresją, rozbija telefon i szuka czegoś mocnego do wypicia. Potem w czasie sesji w ośrodku leczenia uzależnień Walawska opowiada terapeucie o początkach swojego nałogu. Psycholog sugeruje, że jedynym rozwiązaniem jest wyjazd kobiety do ośrodka zamkniętego. Marta ma jednak bardzo wiele wątpliwości, którymi dzieli się z Kasią. Wieczorem do Walawskiej przychodzi Chowański i... prosi ją o rękę.

odc. 1285 Marta i Artur postanawiają zrobić wszystko, by ich życie było szczęśliwe. W związku z tym Walawska podejmuje decyzję - jedzie do zamkniętego ośrodka.

odc. 1286 Iga zaczyna rodzić. Ponieważ pojawiają się komplikacje, poród trwa bardzo długo. Walawski dowiaduje się od lekarzy, że kobieta absolutnie nie chce się zgodzić na cesarskie cięcie. Jeśli Piotr nie przekona partnerki, dziecko może urodzić się martwe... Tymczasem Jacek proponuje Ninie, że się do niej wprowadzi. Kobieta chciałaby takiego rozwiązania, ale obawia się, że jej syn może zaprotestować.

odc. 1287 Poród Igi ostatecznie kończy się szczęśliwie. Wzruszony Piotr mówi tylko o swojej świeżo narodzonej córeczce Monice. W dowód uznania dla żony wręcza jej złotą bransoletkę. Równocześnie przeprasza ją za swoje wcześniejsze zachowanie. A Klemens zastanawia się, z kim Lili jest w ciąży.


"Pierwsza miłość"

odc. 2094 Po ucieczce z domu Igora Sabina wyrzuca broń do Odry. Rodzina i najbliżsi są zaniepokojeni jej stanem psychicznym. Beata podejrzewa Zośkę, że to właśnie przez nią Kinga nie jest z Arturem.

odc. 2095 Sabina upija się w knajpie. Dzwoni do Igora i prosi go, żeby wreszcie raz na zawsze odczepił się od jej rodziny. Kaczmarczyk od razu pojawia się w mieście. Przed klubem wpada na Dagę, prowadzącą pijaną Sabinę do samochodu. Dziewczyny go ignorują i odjeżdżają. Chwilę później kobiety ulegają groźnemu wypadkowi.

odc. 2096 Kaczmarczyk znajduje nieprzytomne dziewczyny we wraku samochodu. Postanawia po raz kolejny namieszać w życiu Sabiny i zamienia nieprzytomne kobiety miejscami. Chce, żeby wyglądało na to, że to pijana Weksler prowadziła samochód.

odc. 2097 Na wieść o wypadku Dagi i Sabiny przyjaciele są przerażeni i załamani. Tymczasem Igor zauważa kamerę przemysłową nad sklepem. Jest ona skierowana bezpośrednio w miejsce przed pubem, w którym stał samochód Sabiny. Igor podejrzewa, że urządzenie zarejestrowało to, co działo się przed wypadkiem oraz kto wsiadł za kierownicę samochodu.

"Na Wspólnej"

odc. 2062 Smolny w końcu idzie do psychologa. Po krótkiej rozmowie specjalista sugeruje mu, by dołączył do grupy terapeutycznej. Tymczasem Olaf proponuje Marcie wspólne wynajęcie mieszkania. Marek szykuje się do prezentacji produktów AGD.

odc. 2063 Wczasie wywiadu, którego udziela dla "Dzień Dobry TVN", Michał oświadcza, że jest rozwiedziony. Z kolei zaalarmowana przez policję pracownica opieki społecznej namawia Henryka, żeby poszukał dla Ludwika specjalistycznego ośrodka.

odc. 2064 Jarek przychodzi z bukietem kwiatów do pubu, w którym pracuje Eliza. Tymczasem Henryk jest zrozpaczony. Henryka zniknęła.

odc. 2065 Krzysztof Smolny pojawia się na spotkaniu grupy terapeutycznej. Jednak szybko się okazuje, że zajęcia nie są ani dla niego, ani dla pozostałych członków grupy przyjemne...


"Na dobre i na złe"

odc.598 Zuza nie rezygnuje ze ślubu z Mamutu, mimo że przyjaciele z Leśnej Góry nadal jej to odradzają. Trwają przygotowania do ceremonii. Niestety w tym ważnym dla obojga dniu dochodzi do tragedii. Latoszek zauważa, że Agata ma słabość do nowego salowego Szczepana. Wyśmiewa się z koleżanki, ale w rzeczywistości jest o chłopaka zazdrosny. Pod jego opiekę trafia chory na cukrzycę Bernard. Przemek zauważa na ulicy dziwnie zachowującego się mężczyznę. Okazuje się, że nieznajomy cierpi na amnezję. Pacjent trafia do szpitala, ale jego stan się pogarsza.


"Przyjaciółki"

odc.60 Szymon prosi Ingę o rękę i znowu zamieszkuje z ukochaną i jej córką. W końcu spotyka się z Jerzym, ojcem Gruszewskiej. Narzeczeni zupełnie inaczej wyobrażają sobie wesele. Anka poznaje chłopaka Julki. Sama coraz mniej czasu spędza z Maćkiem.


"Prawo Agaty"

odc.10 Agata i Bartek zajmują się sprawą mieszkańców, którzy zlinczowali ochroniarza. Janowski decyduje się otworzyć własną kancelarię. Uświadamia sobie jednak, że nie jest to takie łatwe. Dorota i Wojtek wciąż nie wiedzą, jak porozmawiać z synem."Świat według Kiepskich"

odc.466 Zbliżają się wybory, w których bierze udział prezes Kozłowski. Kandydat postanawia zorganizować swoją kampanię w kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4. Jego hasło polityczne brzmi: "Bliżej człowieka". W związku z tym zaczyna narzucać się mieszkańcom.


"American Horror Story: Asylum"

odc.10 Wielebny Timothy chce pomóc siostrze Mary Eunice w zwalczeniu wewnętrznego diabła. Pozbawiona władzy Jude zostaje ukarana przez opętaną zakonnicę. Eksperymenty doktora Ardena mają szokujący efekt. Lana i Kit ponownie znajdują się na łasce Thredsona.


odc.4 Jaimie i Bronn kontynuują podróż do Dorne, by uratować księżniczkę Myrcellę. Jon oswaja się ze swoją aktualną pozycją i trudnymi decyzjami, jakie musi podejmować dowódca straży nocnej. Tymczasem Stannis Baratheon wdraża swój plan opanowania Północy.

"Kamuflaż"

odc.14 Na placu Czerwonym w Moskwie zostaje zastrzelony Trubaczew, informator CIA. Arthur podejrzewa, że za zamach odpowiada Max Langford. Joan uważa, że pomogła mu jedna z jego córek, Grace lub BB. Annie musi zdobyć zaufanie Grace i uzyskać od niej informacje na temat Maksa.

odc.5 Zostaje zamordowana członkini ekipy FBI Beverly Katz. Will chce stworzyć portret pamięciowy zabójcy. Graham mówi Jackowi, że za śmierć kobiety odpowiada morderca z Chesapeake. Doktor Gideon radzi Willowi, by poprosił Freddie Lounds o wsparcie.

"The Following"

odc.7 Emmie i Joeyowi udało się uciec. Kobieta wraz z chłopcem idzie na spotkanie ze swoim nowym łącznikiem, Bo. Na miejscu Joey znajduje zamkniętą w klatce dziewczynę. Próbuje jej pomóc, ale jego starania kończą się spektakularną porażką.

"Wybrani"

odc.9 Maszyna podaje numer nowojorskiego taksówkarza. Oznacza to, że jeden z pasażerów może być zamieszany w przestępstwo. Umiejętności Fincha i Reese’a zostają wystawione na ciężką próbę, gdyż w kręgu podejrzanych znajdują się setki podróżnych.

"Egzamin z życia"

odc.18 Zdjęcie Dominiki zrobione przez Michała pojawia się na plakacie akcji społecznej. Drawska walczy o Radka. Klub Andrzejka odwiedzają urzędnicy, którzy chcą wyciągnąć od niego łapówkę. By zaimponować Konradowi, Renia decyduje się skoczyć ze spadochronem.


odc.169 Tajemniczy mężczyzna napada na sklep spożywczy i księgarnię. Uciekając, niemal wpada pod koła samochodu nauczyciela Marka Karpiuka. Policjanci wiedzą, że mają do czynienia z bandytą, który od kilku miesięcy terroryzuje Sandomierz. Na komendzie zjawia się policyjna psycholog Teresa Dembińska, która ma pomóc w stworzeniu portretu psychologicznego przestępcy. Funkcjonariuszka stwierdza, że za ataki odpowiadają dwie osoby, poszukiwany rabuś i jego naśladowca. Jakiś czas później dochodzi do napadu na osiedlowy sklep.


"W garniturach"

odc.9 Kancelaria zajmuje się sprawą człowieka, który jest podejrzewany o zdefraudowanie pieniędzy organizacji non profit. Mają ją wspólnie poprowadzić Harvey i Louis. Niestety główny podejrzany Elliot Perkins dostaje ataku serca.


"PitBull"

odc.7 Zrozpaczona Katarzyna zgłasza zaginięcie 5-letniego Mateuszka. Prowadzący śledztwo Gebels podejrzewa, że matka chłopca i jej konkubent nie mówią prawdy. Ucieka się do sprytnego fortelu, by sprowokować mężczyznę do złożenia prawdziwych zeznań.

"Stalker"odc.14 Dave oświadcza się swojej ukochanej. Wkrótce dziewczyna odkrywa, że ktoś skradł jej pierścionek zaręczynowy. Zgłaszają sprawę pracownikom TAU. Agenci spotykają się z byłymi partnerami klientów. Niebawem Dave umiera podczas imprezy na plaży.

"Rzeka"odc.3 Podróżnicy zostają zaatakowani przez plemię Morcego. Tubylcy chcą się przekonać, czy przybysze są godni, aby patrzeć na dżunglę. W wyniku napaści niemal wszyscy członkowie wyprawy tracą wzrok. Jedynie A.J. jest w stanie znaleźć lekarstwo.

"Skazany na śmierć"

odc.3 Michael i Lincoln tracą wszystko, czego potrzebują, by zapewnić sobie nową tożsamość i zniknąć. Scofield przystępuje więc do realizacji planu awaryjnego. Ścigający ich agent Mahone odkrywa na dnie rzeki spaloną furgonetkę. W środku znajdują się zwłoki.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje