Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu"M jak miłość"

Reklama

ODC. 1131 W Krakowie Kacper Kruta, nowy szef Ali, informuje Zduńską, że będzie współpracowała z koordynatorem projektu z Kanady - Karolem Kraftem. Kilka lat temu mężczyzna był jej chłopakiem! Wieczorem Ala uświadamia sobie, że powinna zrezygnować z pracy, bo nadal coś czuje do Karola. Kinga z Piotrkiem postanawiają zatrudnić nianię do swoich dzieci. Ich wybór pada na Zuzę Marszałek, kuzynkę Wojciecha, która natychmiast kradnie im serca. Rogowski odwiedza Pawła w bistro. Prosi Zduńskiego, by pomógł mu odzyskać Marię. Potem o to samo błaga jego brata... Werner popełnia w pracy coraz więcej błędów. Nie przestaje myśleć o Annie, co wypomina mu Budzyński. Przy okazji zwraca uwagę Adamowi, że w kilku sytuacjach Piotr bardzo mu pomógł, dlatego teraz powinien mu się odwdzięczyć.

ODC. 1132 W walentynki Barbara dostaje pocztą życzenia od Mateusza i Antka. Z kolei Marek przygotowuje dla Ewy romantyczne śniadanie, potem zabiera ukochaną na spacer, a w końcu zaprasza ją na elegancką kolację do Warszawy. Ostatecznie pojawiają się u Natalii, by tego dnia nie czuła się samotna. Wręczają jej prezenty, które sobie nawzajem kupili, czyli drogi wisiorek i zegarek. Proponują też nastolatce, by pojechała z nimi do Grabiny. Anna wspólnie z Marzeną przygotowują w siedlisku walentynkową kolację dla gości. Werner zapowiada, że ma tego dnia dla ukochanej niespodziankę. Marzenka sugeruje Gruszyńskiej, że na pewno będzie chciał ją poprosić o rękę. W tym samym czasie Budzyński sugeruje przyjacielowi, że jego wybranka jest już w takim wieku, że marzy tylko o ślubie i dzieciach. W efekcie zakochani wpadają w panikę i zastanawiają się, czy nie odwołać randki, skoro wiąże się z nią tak straszna presja... Rafał, który jest zazdrosny o Adama, uszkadza mu samochód. W efekcie Adam i Anna, którzy chwilę wcześniej decydują się na wyjazd do Warszawy, ulegają wypadkowi. Podczas akcji ratunkowej Gruszyńska martwi się o narzeczonego, który jest bardziej od niej poszkodowany i może nie przeżyć...


"Klan"

ODC. 2727 Maciek podpowiada Bożence, że różę podrzuciła im Julka. Arkadiusz proponuje córce spotkanie, jednak ona twierdzi, że jest zmęczona po powrocie z Poznania i chce być sama. Sandra sugeruje Michałowi, by wynajął bardziej reprezentacyjny lokal, w przeciwnym wypadku nigdy nie osiągnie sukcesu w biznesie. Monika przekonuje Feliksa, że nie powinien wyjawiać swojej byłej szefowej, czym zajmuje się jej nowy partner. Beata i Elżbieta omawiają plany na święta. Elżbieta zaprasza Michała z rodziną, ale dowiaduje się od Zyty, że nie przyjdą, bo zaplanowali już wyjazd.

ODC. 2728 Michał z Sandrą oglądają ekskluzywne miejsca na wysokich piętrach w biurowcach. Potem Sandra finalizuje udaną transakcję... pocałunkiem! Chojnicki nie kryje zaskoczenia. Kasia prosi Maćka, by pomógł jej wybrać prezent dla Grażynki na imieniny. Ramona oznajmia Jaśkowi, że wraca do Polski. Z wizytą u Bożenki pojawia się jej biologiczna matka. Kobieta tryska optymizmem i dobrym humorem.

ODC. 2729 Jasiek obiecuje Ramonie, że jeśli zdecyduje się wrócić do Polski na stałe, to on szybko rozejrzy się za wspólnym mieszkaniem. Leopold zjawia się u Grażynki na przyjęciu imieninowym. Przy wszystkich gościach pyta ją, czy zostanie jego żoną.

ODC. 2730 Maciek zaprasza Martynkę i Leopolda na wycieczkę po Warszawie. Ola odwiedza Chwościka, który zarabia śpiewaniem w przejściu podziemnym. Grażynka zaprasza do siebie na kolację Arkadiusza. Przy okazji dowie się od przyjaciela, że Julka jest w szpitalu, bo próbowała odebrać sobie życie!"Barwy szczęścia"

ODC. 1265 Basia z Johnem spotykają się w parku z Adamem, który tłumaczy chłopczykowi, że jest jego ojcem! Potem mężczyzna udaje się do szpitala. Tego samego dnia Sara otwiera oczy. Rodzice Kazika chcą porozmawiać z Matyldą. Walerię zaczepia Gabriel, mężczyzna, którego poznała w spa. Pyta ją, czy chce zostać żoną Stefana. Jeśli nie, to on nadal ją kocha i jest chętny.

ODC. 1266 Stefan jest zdenerwowany, ponieważ nie może skontaktować się z Walerią. Dzwoni do Gabriela, podejrzewając, że są razem. W szpitalu Sara nie poznaje Basi. Widząc jednak na zdjęciu Johna, prosi, by przyprowadziła go do szpitala. Sebastian skarży się Ninie, że jest przepracowany. Potrzebuje kogoś na miejsce Marka. Sugeruje, by przyjęli Jacka. Nowy pracownik nie kryje, że Nina mu się podoba.

ODC. 1267 Hubert z Klarą mówią najbliższym, że za miesiąc biorą ślub! Daniel prosi Basię, by pozwoliła mu wejść do sali, w której przebywa Sara. Gdy jest już w środku, ukochana daje mu znaki, by jak najszybciej wyszedł. Nie chce go znać!

ODC. 1268 Marta pojawia się w telewizji śniadaniowej, w której będzie mowa o jej najnowszej książce. Redaktor Szadkowska i Urszula są załamane, gdy spostrzegają, że Walawska jest pijana! Bartek i Stefan rozwieszają na Zacisznej ogłoszenia o zaginięciu Walerii. Natalia mówi Magdzie, że wraca na studia, a jej związek z Irkiem to przeszłość.
"Pierwsza miłość"

ODC. 2069 Krystian nie potrafi zrozumieć, dlaczego "Melka" nie chce z nim rozmawiać. Przecież nadal go lubi. Wiktoria obawia się, że już nigdy nie zobaczy Ryśka. Błażej nie kryje, iż Daria bardzo mu się podoba. Chciałby, aby dała mu szansę. Aśka jednak nie rezygnuje z Króla...

ODC. 2070 Michał próbuje przekonać syna, że "Melka" nie jest dziewczyną dla niego. Przyznaje, że kazał wybrance Krystiana, by zostawiła go w spokoju. Chłopak wpada w furię. Natychmiast wyprowadza się z domu. Śmiałek zwierza się policjantom, że Rysiek przed zniknięciem rozmawiał z Wiktorią.

ODC. 2071 Daria ma już dość Aśki, która w jej obecności kokietuje Błażeja. Zaprasza Króla do kina. Niestety, rywalka na to nie pozwala... Krystian nie może już dłużej waletować w salonie mody. Prosi Marysię, by mógł spędzić u niej kilka nocy.

ODC. 2072 Błażej pyta Aśkę, dlaczego ostatnio tak dziwnie się zachowuje. Dziewczyna wyznaje, że bardzo jej na nim zależy i boi się, że go straci. Weksler jest załamany, ponieważ sąd rozpatruje wniosek Igora o zwolnienie warunkowe. Sabina boi się, że mąż zrobi jej krzywdę. Michał ma pretensje do Majki, że jego syn znalazł u niej schronienie.


"Na Wspólnej"

ODC. 2042 Na imprezie u Hofferów dochodzi do kolejnej scysji Marty z Filipem. Zdenerwowana Konarska sięga po kieliszek. Wścieka się, a potem wychodzi. W drodze do domu zachodzi do sklepu nocnego, gdzie kupuje dwa wina. Burzyński jedzie z produktami ekologicznymi do stolicy. W pewnym momencie zostaje napadnięty przez zamaskowanych bandytów. Natomiast Kopeć pojawia się na Wspólnej. Chce poprosić Helenę, by przestała się na niego boczyć i wróciła z nim do domu. Ich rozmowa przeradza się w awanturę...

ODC. 2043 Marta przeprasza Olafa za swoje zachowanie ubiegłego wieczora. Nie przyznaje się, że piła alkohol. Następnie przychodzi na trening pod wpływem alkoholu. Olaf wyrzuca ją z zajęć... Kasia chce wziąć udział w konkursie modowym. O zrobienie sesji zdjęciowej prosi Janka, przystojnego pasjonata fotografii. Igor dowiaduje się, że Ewa sypia z Radkiem.

ODC. 2044 Synek Maksa musi przejść kolejną poważną operację. Niestety, Brzozowski nie figuruje w dokumentach szpitalnych jako ojciec chłopca i nie może wyrazić na nią zgody. Dorota chce, by Kamil pojechał z nią do USA, ponieważ go lubi.

ODC. 2045 Kasia zostaje zakwalifikowana do finału konkursu modowego. Helena wpada na oryginalny pomysł: chce zamieszkać z córką i Wojtkiem.


"Na dobre i na złe"

ODC.593 Przemek odkrywa, że Ola umówiła się na spotkanie z Jankiem. Jest zazdrosny o dziewczynę. Gdy razem z rywalem przeprowadza operację, nie potrafi zapanować nad emocjami. W trakcie zabiegu między lekarzami dochodzi do ostrej wymiany zdań. Na izbie przyjęć w Leśnej Górze pojawia się nieśmiała i wrażliwa nastolatka, Julka. Matka dziewczyny utrzymuje, że córka zaszła w ciążę. Do szpitala wraca też czarnoskóry Mamutu, jeden z pierwszych pacjentów Zuzy. Okazuje się, że mężczyzna został zatrzymany przez policję i miał być deportowany z Polski, ale nagle się rozchorował. Jego stan jest bardzo poważny. Lekarze mają problemy z postawieniem właściwej diagnozy. W rzeczach pacjenta Zuza znajduje wizytówkę studia tatuażu, w którym mężczyzna nielegalnie pracował.


"Przyjaciółki"

ODC.55 Zapracowana Patrycja rzadko bywa w domu, o co coraz częściej kłóci się z Michałem. Mąż nie może jej wybaczyć, że zapomniała o ich rocznicy ślubu. Kochan spóźnia się na kolację, podczas której wraz z przyjaciółmi oboje mieli świętować pierwszy rok ich małżeństwa. Anka zabiera Basię, matkę Maćka, na karaoke. Obie wraz z koleżankami świetnie się bawią. Strzelecka liczy, że jeśli Barbara w końcu się rozluźni, przestanie przesadnie opiekować się synem. Romans Zuzy i Jerzego staje się coraz poważniejszy. Markiewicz wciąż jednak nie potrafi powiedzieć Indze o swoim związku z jej ojcem. Tymczasem Gruszewska martwi się, że nie wystarczy jej pieniędzy na remont lokalu, w którym wraz z Anką zamierzają otworzyć piekarnię muffinek.

"Prawo Agaty"

ODC.5 Aniela ma poważne kłopoty z prawem. Agata i Bartek próbują jej pomóc. Emocjonalne podejście Janowskiego utrudnia jednak ich działania. Tymczasem Michał Cybulski sprawia ciągle nowe problemy i zmartwienia w życiu osobistym Przybysz.


"Świat według Kiepskich"

ODC.461 Waldemar podejrzewa swoją żonę Jolantę o romans. Postanawia działać. Wspólnie z ojcem i Paździochem poszukuje prywatnego detektywa, który przeprowadziłby śledztwo i dostarczył mu niezbitych dowodów potwierdzających zdradę żony.

"Uwikłani"

ODC.3 W drodze powrotnej z imprezy Marcin i Łucja przejeżdżają samochodem człowieka. Dziewczyna chce wezwać policję, ale chłopak przekonuje ją, by tego nie robiła, i przypomina, że oboje pili alkohol. Para decyduje się ukryć zwłoki w przydrożnych krzakach.

"American Horror Story: Asylum"

ODC.5 Siostra Jude zatrudnia słynnego łowcę nazistów Goodmana, by śledził poczynania doktora Ardena. W placówce pojawia się również mąż kobiety, która podaje się za Annę Frank, i zabiera partnerkę do domu. Wkrótce jednak odwozi ją z powrotem.


"Intelligence"

ODC.12 Kiedy dyrektor FBI i jego osobisty ochroniarz giną w zamachu, Gabriel zostaje skierowany na miejsce zbrodni, by zbadać teren. Odkrywa, że jest jednym z podejrzanych. Razem z Riley próbuje dociec, kto chce go wrobić w morderstwo.

"Czarne lustro"

ODC.2 Martha i Ash postanawiają zamieszkać w wiejskim domku położonym w odludnej okolicy. Szczęście pary nie trwa jednak długo. Tuż po przeprowadzce mężczyzna ginie w wypadku samochodowym. Kobieta jest zdruzgotana śmiercią ukochanego.

"Podejrzany"

ODC.6 Ben próbuje zapewnić ochronę swojej rodzinie. Niechętnie akceptuje propozycję detektyw Cornell, która chce objąć jego żonę i córki policyjnym nadzorem. Sam jednak odmawia współpracy z funkcjonariuszami i przenosi się do swojego przyjaciela Dave’a.


"Agenci T.A.R.C.Z.Y."

ODC.5 W zagadkowych okolicznościach znika mieszkający w Hongkongu uliczny iluzjonista Chan Ho Yin, który był obserwowany przez T.A.R.C.Z.Ę. Coulson i jego współpracownicy odkrywają, że w zaginięcie magika może być zamieszany Miles Lydon.

"The Following"

ODC.3 Pewien krytyk oraz dziekan uniwersytetu, na którym pracował Joe, zostają zamordowani. Obaj mężczyźni przyczynili się do upadku Carrolla oraz zwolnienia go z uczelni. Ich zabójcą okazuje się należący do sekty Rick Kester. Agentom FBI udaje się dotrzeć do jego żony Maggie.


ODC.164 Grupa napastników napada na jadącą samochodem parę i porywa mężczyznę. Niedługo później policjanci otrzymują informację o zwłokach znalezionych w lesie. Jadą na miejsce i rozmawiają z grzybiarzami, którzy odkryli ciało mężczyzny z raną postrzałową. Udaje im się ustalić, że zamordowany to Kornel. Nocul i jego współpracownicy udają się do mieszkania ofiary. Okazuje się, że ktoś je splądrował. Zabezpieczają album ze zdjęciami. Gibalski na jednej z fotografii rozpoznaje fryzjerkę Magdę. Kobieta zostaje przesłuchana. Wychodzi na jaw, że była kochanką Kornela. Funkcjonariusze postanawiają porozmawiać z jej narzeczonym. Tymczasem do Mateusza przychodzą modystka Dorota Malicka i stomatolog Marlena Hryniecka. Naprowadzają proboszcza na pewien trop w sprawie.

"Kamuflaż"

ODC.10 Annie ma za zadanie przechwycić informatora CIA. Okazuje się nim chiński naukowiec Shen Yue. Akcja odbicia przebiega sprawnie. Jednak gdy Shen jest już pod ochroną CIA, wychodzi na jaw, że zarówno on, jak i Walker zostali otruci polonem.

"W garniturach"

ODC.4 Harvey przedstawia Mike’owi Roberta Stenslanda, nowego prezesa McKernon Motors. Dyrektor planuje zamknąć fabrykę w USA i przenieść produkcję za granicę. Wkrótce Mike odkrywa, że Stensland nie jest pełnoprawnym przedstawicielem zarządu.

"Druga szansa"

ODC.9, 10 Baze wspólnie z Emmą negocjują intratny kontrakt z ważną klientką. Kobieta próbuje kokietować Nate’a. Lux idzie na szkolną imprezę w nadziei, że spotka tam Erika. Zabawa kończy się dla niej fatalnie. Cate dowiaduje się, że jej córka regularnie chodzi na wizyty do neurochirurga.

"Mentalista"

ODC.22 Agenci prowadzą dochodzenie w sprawie wiolonczelistki, która została znaleziona martwa w Sacramento. Podejrzenia padają na jej chłopaka. Patrick postanawia sprawdzić znajomych ofiary z pracy i wkracza w specyficzny świat muzyków symfonicznych.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje