Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu"M jak miłość"

Reklama

ODC. 1123 Anna oficjalnie otwiera siedlisko. Na inauguracji pojawia się Werner. Podczas wspólnego powrotu do Warszawy Ula obiecuje, że pomoże mu zdobyć serce ciotki. Tymczasem Natalka wyznaje Ewie, że Darek razem ze swoją matką planują odwiedzić Grabinę. Marek zwierza się księdzu, że nadal nie ufa Rafałowi. Podejrzewa mężczyznę o kłusownictwo. Natomiast Lenka robi się zazdrosna o "Miśka". Mirka wpada na pomysł, by pomóc Kindze w wychowywaniu pociech. Kwiatkowska odkrywa też, że córka Zduńskich jest prześladowana przez koleżanki z klasy. Filarski postanawia ostatni raz poprosić Monikę, by spróbowała dać im szansę. Marta decyduje się zostać nowym obrońcą brata Bilskiego. Prawniczka uważa, że celnik został niesłusznie skazany. Obawia się jednak, że na zmianę wyroku jest już za późno.

ODC. 1124 Marcin wyjeżdża w interesach na kilka dni do Frankfurtu. Przed podróżą prosi Jankę, by nie spuszczała z oka jego narzeczonej. Już następnego dnia Kasia, nie informując o tym nikogo, samotnie jedzie autostopem do Grabiny. Na działce nagle traci przytomność! Odnajduje ją Rafał, który natychmiast wzywa karetkę. Kasia trafia do szpitala w stanie przedrzucawkowym! W tym samym czasie do Grabiny przyjeżdża Darek ze swoją matką, Katarzyną Maj. Kobieta sugeruje, że jej syn nie jest ojcem dziecka Natalki! Werner pojawia się w siedlisku. Potem namiętnie całuje Annę...


"Klan"

ODC. 2708 Pawełek przegląda zdjęcia z weekendowego pobytu w hotelu. Oznajmia zaskoczonemu ojcu, że wolałby, gdyby Lubicz spotykał się z Barbarą, a nie z Wigą. Stasia i Jeremiasz goszczą u siebie Wiesia i Wandę. Wspominają ostatni pobyt w Kazachstanie. Natomiast Ewa informuje Olę, że dostała wiadomości z policji o losie Tomka Chwościka. Wychodzi na jaw, że chłopak został zatrzymany w momencie, gdy z kolegami próbował splądrować kiosk. Dlatego trafił do schroniska. Grażyna i Leopold idą na koncert Arkadiusza. W klubie były kochanek Grażynki dochodzi do wniosku, że nie ma już u niej żadnych szans.

ODC. 2709 Arkadiusz prosi Grażynkę, by się z nim spotkała. Nie kryje, że ma poważny problem z córką. Michał prosi Elżbietę by zawiozła jego synów do Pruszkowa na turniej siatkówki. Ola przekazuje Monice informacje na temat Bogdana. Sugeruje, że detektyw będzie potrzebował jej pomocy finansowej.

ODC. 2710 Bożenka ma pomysł na wyciągnięcie Julki z depresji. Jedzie z nią do klubu studenckiego. Bliźniaki świętują zwycięstwo szkoły w zawodach. Paweł zwierza się Tadeuszowi, że próbował okłamać Wigę, która jest o niego zazdrosna. Ewa mówi Oli, że Chwościk nie trafi do poprawczaka, bo dostał wyrok w zawieszeniu i dozór kuratorski.

ODC. 2711 Adwokat spotyka się w areszcie śledczym z Bogdanem. Przypomina detektywowi, że ma możliwość wyjścia za poręczeniem majątkowym. Bożenka namawia Julkę, by została modelką Miłosza. Paweł oświadcza Widze, że nie pojedzie z Milecką na kolejną prelekcję. Norbert dowiaduje się od Kamy o morderstwie Rozłuckiego. "Barwy szczęścia"

ODC. 1249 Kasia nie ma odwagi przyznać Walerii, że nie jest już z Łukaszem. Lili dowiaduje się, że zmarła ciocia Otylia. Zapłakana przytula się do Irka. Po chwili pojawia się Natalia! Hubert oznajmia Klarze, że dojrzał już do ślubu.

ODC. 1250 Małgorzata zastanawia się, dlaczego córka tak skróciła swój pobyt na Mazurach. Potem Natalia pyta Irka, czy poszedł z Lilianą do łóżka. Chociaż ukochany zaprzecza, to nie kryje, że gdyby nadarzyła się okazja, pewnie by z niej skorzystał! Stefan dowiaduje się od Kasi, że Sadowski już z nią nie mieszka. Waleria sugeruje Bartkowi, by rozejrzał się za nową pracą. Natomiast u Sary w szpitalu pojawia się zamaskowany mężczyzna. Gładzi ją po włosach, a do ręki wkłada jej zdjęcie.

ODC. 1251 Daniel ogląda zdjęcie, które Basia dostała od pielęgniarki. Wpada w złość, bo jest na nim Adam. Michał telefonicznie informuje Kostka, że odwołuje jego przyjazd. Tymczasem z wakacji wracają Zuzanna i Jonasz. Do Kasi przychodzi Diana z Heniem. Górka wyznaje, że nie jest już z Sadowskim. Potem w klubie nieoczekiwanie traci przytomność.

ODC. 1252 Marta coraz bardziej pogrąża się w nałogu alkoholowym. Podczas pracy nad książką wylewa wino na notatki i laptopa. Wieczorem postanawia opróżnić wszystkie butelki, które ma w domu... Bartek udaje się na spotkanie w sprawie pracy. Poznaje 50-letnią Kornelię. Ksiądz zarzuca Hubertowi, że nie dojrzał do ślubu z Klarą.

"Pierwsza miłość"

ODC. 2049 Edek informuje Aleksa o nowym wybryku "Melki". Na imprezie Zośka upija do nieprzytomności Kingę. Razem z barmanem zanoszą ją do jej mieszkania. Rozbierają ją, by zrobić nagą sesję...

ODC. 2050 Kinga budzi się na kanapie w mieszkaniu Zośki. Wyrok sądu jest jednoznaczny. "Melka" trafi do ośrodka wychowawczego. Natomiast Karol obawia się, że do ślubu Sabiny z Natanem może nie dojść!

ODC. 2051 Artur oświadcza się Kindze i wręcza jej pierścionek zaręczynowy! Marzena Zuber oczyszcza Igora z zarzutu popełnienia morderstwa. Marysia odwiedza "Melkę" w ośrodku wychowawczym.

ODC. 2052 Zośka postanawia udostępnić Kulczyckiemu zdjęcia Kingi z barmanem. Igor dostaje w więzieniu zagadkową przesyłkę.

"Na Wspólnej"

ODC. 2026 Maks jest przerażony. Trwa poród Zdybickiej, a on nie może jej pomóc. Potem 6-miesięczny maluszek od razu trafia na OIOM. Jego stan jest krytyczny... Monika nie zgadza się na udział w eksperymencie Cieślika. Jarek przekonuje Elizę, by wrócili do domu. Proponuje dziewczynie, by zamieszkała na razie u Bergów.

ODC. 2027 Jarek i Eliza siedzą w areszcie. Ojciec dziewczyny oskarża syna Bogdana o porwanie córki! Hubert zarzuca Smolnemu mobbing i bezpodstawne zwolnienie z pracy.

ODC. 2028 Smolny napada Matuszewskiego. Hubert stawia mu ultimatum. Cieślik wybiera się do pracy rowerem. Michał wydaje na lekcje śpiewu trzy tysiące złotych.

ODC. 2029 Daniel odbiera dyplom licencjacki. Smolny dowiaduje się, że potem chłopak znowu spotkał się z Łucją. Ostrowski ostrzega Kamila przed dr Lis. Michał prosi Kingę, żeby porozmawiała z Prokopem o "Mam Talent!".
 "Na dobre i na złe"

ODC.589 Adam wraca do pracy w Leśnej Górze. Wiktoria jest zdania, że chirurg przez kilka tygodni powinien jeszcze wypoczywać w domu. Doktor Krajewski ignoruje jednak dobre rady i zgłasza się do operacji pacjenta cierpiącego na raka. W tym czasie Przemek zajmuje się mężczyzną, u którego zdiagnozowano guz trzustki. Gdy tradycyjne metody zawodzą, nakłania Consalidę do zastosowanie eksperymentalnej terapii. Hana opiekuje się Natalią, która od kilku miesięcy ukrywa przed mężem poważną chorobę alkoholową. W końcu kobieta decyduje się wyznać mu prawdę. Doktor Goldberg, idąc za jej przykładem, postanawia przyznać się Piotrowi do zdrady. Do szczerej rozmowy dochodzi po badaniu USG, któremu poddaje się ciężarna lekarka.

ODC.1 Kolejne przygody obdarzonego niezwykłym talentem detektywistycznym proboszcza parafii w Sandomierzu. Duchowny udaje się w odwiedziny do chorego na cukrzycę Zdzisława. Na klatce schodowej spotyka pielęgniarza, który przyszedł zrobić mężczyźnie zastrzyk. Obaj znajdują martwego emeryta w łóżku, a obok niego dwa puste opakowania po insulinie. Sekcja zwłok potwierdza przedawkowanie. W ramach śledztwa policjanci przesłuchują córkę zmarłego, która miała się opiekować ojcem poprzedniego dnia. Kobieta informuje funkcjonariuszy, że poprosiła o zastępstwo brata, Krzysztofa. Nocul ustala, że w dniu śmierci Zdzisław przelał wszystkie pieniądze na konto należące do radcy prawnego, który miał być wykonawcą jego ostatniej woli.

"Przyjaciółki"

ODC.51 Patrycja traci salon fryzjerski w wyniku nieudanego przetargu. Zuza poznaje przystojnego biznesmena ze Stanów, Jerzego Gintera. Za namową koleżanek postanawia zaprosić go na randkę. Anka znajduje szczęście u boku Maćka. Niestety, jej spokój zakłóca były mąż, który odwiedza ją w domu wraz z nową partnerką, Natalią. Okazuje się, że mężczyzna kupił nowy samochód, choć zalega z alimentami. Inga dowiaduje się, że Andrzej i Dorota znów są parą. Wypytuje Rozwenc, dlaczego wróciła do jej byłego partnera. Okazuje się, że kobieta pragnie mieć dziecko, a Andrzej wydaje się najlepszym kandydatem. Nieoczekiwanie do Polski wraca ojciec Gruszewskiej, którego nie widziała od piętnastu lat. Jest nim Jerzy Ginter.

"Prawo Agaty"

ODC.1 Dalsze losy ambitnej prawniczki. Kobieta decyduje się kontynuować romans z Markiem, mimo kłótni i rywalizacji na polu zawodowym. Andrzej ukrywa przed córką, że dostaje anonimowe telefony. Dorota nie może znaleźć pracy w Gdańsku.

"Uwikłani"

ODC.1/9 Tomasz ma żonę i chorego syna. Kiedy nawiązuje romans ze studentką, jego życie zmienia się w koszmar. Pewnego razu para zostaje zaatakowana przez bandytów. Po odzyskaniu przytomności mężczyzna dowiaduje się, że zabił jednego z napastników.

"Świat według Kiepskich"

ODC.457 Mieszkańcy kamienicy zawsze mogą polegać na niezawodnym prezesie Kozłowskim. Ferdek i jego sąsiedzi są przyzwyczajeni, że rozwiąże on każdy problem. Stopniowo jednak mężczyzna przestaje sobie radzić z rosnącymi oczekiwaniami.

"American Horror Story: Asylum"

ODC.1 Młode małżeństwo odwiedza nawiedzony budynek. Nagle dochodzi do przerażającego zdarzenia. Akcja cofa się do roku 1964. Morderca, któremu nadano pseudonim Bloody Face, zostaje zamknięty w prowadzonym przez księży i zakonnice zakładzie.

"Świat bez końca"

ODC.4 Hrabia Roland umiera na dżumę. By przywrócić stary porządek, Ralph wzywa na pomoc króla i jego armię. Edward III zyskuje pretekst, aby zaatakować Kingsbridge. Władca zamierza zabić ojca, który ukrywa się w murach klasztoru.

"Intelligence"

ODC.8 Ginie kilku opozycjonistów z Boliwii. Gabriel i Riley ruszają na miejsce, by chronić kandydata na prezydenta, który jest potencjalnym celem morderców. Vaughn łączy siły z byłym agentem Delta Force, by ocalić życie politykowi i amerykańskiej sekretarz stanu.

"Czarne lustro"

ODC.1/3 Wczesnym rankiem premiera Michaela Callowa budzi telefon. Okazuje się, że księżniczka Susannah została porwana. Polityk i jego doradcy uzmysławiają sobie, że muszą spełnić żądania przestępców, bez względu na konsekwencje.

"Głową w mur"

ODC.13 W zagadkowych okolicznościach ginie żona dawnego partnera Dona, Paula. Kobieta została zastrzelona przez nieznanego sprawcę. Podejrzenia padają na jej ukochanego. Abby i Lina postanawiają bliżej przyjrzeć się tajemniczej sprawie.

"Wybrani"

ODC.1/22 Kontynuacja przygód byłego agenta i miliardera, którzy zapobiegają zbrodniom z pomocą zaawansowanych technologii. Detektywi Carter i Fusco pomagają w poszukiwaniu Fincha. Mężczyzna został uprowadzony przez odwiecznego wroga, niejakiego Roota.

"Uczciwa kobieta"

ODC.1, 2 Neesie i jej brat Ephra w dzieciństwie byli świadkami zabójstwa ojca, producenta broni. Kiedy dorastają, postanawiają zatrzeć niechlubną przeszłość rodziny. Zaczynają tworzyć wyspecjalizowaną sieć danych pomiędzy Izraelem a Zachodnim Brzegiem Jordanu.

"Mentalista"

ODC.18 Agenci rozpoczynają śledztwo w sprawie zabójstwa mężczyzny. Wśród podejrzanych o zbrodnię są żona i matka ofiary. Wychodzi na jaw, że zamordowany rozpowiadał o swoim spotkaniu z kosmitami, którzy rzekomo przeprowadzali na nim eksperymenty.

"Druga szansa"

ODC.1, 2/13 Dalsze perypetie nastolatki, która próbuje nawiązać dojrzałe relacje z biologicznymi rodzicami. Po powrocie z miesiąca miodowego Cate i Ryan orientują się, że pod ich nieobecność w stacji radiowej zaszły zmiany. Tymczasem Lux grozi skreślenie z listy uczniów.

"Agenci T.A.R.C.Z.Y."

ODC.1/22 Phil Coulson formuje oddział, który ma zająć się sprawami nadludzi. Członkowie grupy próbują dotrzeć do obdarzonego niezwykłą siłą i wytrzymałością Mike’a Petersona. Posiadana przez niego moc zagraża życiu bardzo wielu osób.

"The Following"

ODC.1 Były wykładowca literatury, Joe Carroll, odsiaduje wyrok za zamordowanie kilkunastu studentek. Gdy ucieka z więzienia, o pomoc zostaje poproszony dawny agent FBI, Ryan Hardy. W zespole śledczych znajdują się m.in. młody oficer Mike Weston i Troy Reilly.

"Podejrzany"

ODC.1, 2 Ben Crawford znajduje w lesie zwłoki dziecka. Tragiczne wydarzenie zamienia życie mężczyzny w koszmar. Prowadząca śledztwo detektyw Andrea Cornell typuje go bowiem jako jednego z głównych podejrzanych o popełnienie okrutnego morderstwa.

"O mnie się nie martw"

ODC.13 Marcin szykuje się do rozprawy rozwodowej Biczyńskich. Jego przeciwniczką na sali sądowej będzie Laura Curyło. Niebawem docierają do niego informacje o incydencie, jaki wydarzył się w domu Małeckich. Wraz z Igą jedzie do szpitala, by zobaczyć się z Krzyśkiem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje