Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu


Reklama


"M jak miłość"

odc. 1109 Ewa i Marek wracają do Polski. W szpitalu lekarz informuje Mostowiaka, że organizm jego narzeczonej nie reaguje już na żadne leki. Mężczyzna udaje się do proboszcza w Lipnicy. Prosi duchownego, by jak najszybciej udzielił mu ślubu. Jeśli zajdzie taka konieczność, to nawet w szpitalu! Tymczasem Lucjan przekazuje synowi prezent dla Ewy: pamiątkowy różaniec, który należał przed wojną do jego matki. Natomiast Barbara oddaje mu obrączki swoje i męża. W końcu Marek decyduje się zabrać dzieci do szpitala. Antek widząc chorą mamę, od razu wybucha płaczem... Zosia pakuje się przed wyjazdem na zawody sportowe. Joanna postanawia dokupić jej kilka drobiazgów. W jednym ze sklepów zostaje posądzona o kradzież. Bartek mówi Uli, że rodzina z Katowic zaproponowała jego matce pracę. Będą jednak musieli się tam przeprowadzić. Anka zdradza Asi, że Budzyńska znów była w kasynie i straciła 20 tysięcy złotych. Olaf Lisicki organizuje imprezę integracyjną.

odc. 1110 Natalka stara się pocieszyć Ulkę po rozstaniu z Bartkiem. By odreagować emocje, udają się do klubu na studencką imprezę. Przez cały wieczór dziewczyny adoruje Arek, który proponuje, by razem zapalili skręta z marihuaną. Gdy Mostowiakówny odmawiają, podrzuca Uli woreczek z narkotykiem. Dziewczyna zostaje zatrzymana przez policję. Próbuje dodzwonić się do Bartka, ale on nie odbiera... Filarski mówi Kindze o ciąży Moniki. Nie zdradza, kto jest ojcem dziecka. Ewa, coraz bardziej zmęczona chorobą, proponuje Markowi, by wykorzystał bilety kupione przez chłopców i pojechał z nimi nad morze. Mateusz z Antkiem nie chcą wyjechać bez mamy. Jurek kupuje Basi kucyka, a Ala opracowuje z Taro menu cateringowe bistro.

"Klan"

odc. 2675 Rafalski z Jaśkiem pojawiają się w Elmedzie. Paweł nakłania chłopaka, by wybrał się do dobrego ortopedy. Miłosz znajduje w internecie wymarzone auto. Bożenka uważa, że cena jest zbyt atrakcyjna. Jej męża z kolei bardziej martwi brak pieniędzy na zadatek. Zyta wiezie Michała w miejsce, gdzie znajduje się jej wymarzony teren pod budowę ich przyszłego domu. Potem spotyka się z Blumertem, żeby porozmawiać o uzyskaniu rozdzielności majątkowej z mężem. Tymczasem Danuta prosi Vujkovica, by jej nie szukał...

odc. 2676 Alicja przynosi Pawłowi zaproszenie na odsłonięcie tablicy upamiętniającej Krystynę. Przy okazji pyta, czy są jakieś wiadomości od Stiepana. Michał ma pretensje do Zyty. Sugeruje, że żona robi wszystko, by ich małżeństwo się rozpadło. Do gabinetu zabiegowego Grażynki zagląda Leopold. Wyznaje, że dziewczyna, której pomogli, zgłosiła się na policję. Teraz potrzebne są ich zeznania. Miłosz prosi Kamilę, żeby pożyczyła mu pieniądze na samochód. Ola próbuje zrezygnować z usług detektywa. Wieczorem Rafał otwiera kopertę zaadresowaną do siebie. W środku znajduje fotomontaż zdjęcia zwłok kobiety i... twarzy jego ukochanej!

odc. 2677 Ola i Rafał powiadamiają policję o kolejnym kroku stalkera. Policjanci oświadczają, że mimo wszystko nie przysługuje jej ochrona. Natomiast Bożenka boi się, że razem z mężem mogą paść ofiarami tzw. "przekrętu nigeryjskiego". Małgosia skarży się Poli, że Jacek i Agata traktują ją jak powietrze. Myślą wyłącznie o adopcji dziecka. Z wczasów w Egipcie wracają Bolek z Heniutką. Paweł zauważa, że nie był to wyjazd do końca udany.

odc. 2678 Heniutka opowiada Lubiczowi, że podczas urlopu nie potrafiła zbliżyć się do męża, bo nie wybaczyła mu zdrady! Miłoszowi udaje się zorientować się w porę, że ma do czynienia z oszustami. Ramona rozmawia przez telefon z matką. Dowiaduje się, że kobieta poznała bogatego Francuza, wyszła za niego za mąż i wyjechała do Francji. Teraz proponuje jej, by do niej przyjechała. Mogłaby popracować, odłożyć trochę oszczędności i za pół roku lub rok wrócić do Polski. Darek postanawia dorobić sobie jako elektryk. Monika nie może doczekać się powrotu Feliksa. Nagle jej przyjaciel zjawia się z całym swoim dobytkiem...

"Barwy szczęścia"

odc. 1221 Marta wciąż nie może znaleźć pracy. Piotr wyznaje Walawskiej, że już nie kocha Igi! Kostek oznajmia Edycie, że przyjął już propozycję brata, by prowadzić z nim sklep z winami. Teresa i Fryderyk rezerwują na lato pokój w ośrodku Eweliny.

odc. 1222 Iwona informuje Marię, że przyleciała do Polski na rozprawę rozwodową z Alkiem. Kasia dostaje od Łukasza ogromny bukiet kwiatów. Wieczorem Ksawery mówi do Sadowskiego: "tata"! Zbyszko z niesmakiem patrzy na Maćka, który przytula się do Władka.

odc. 1223 Marek zwierza się Marii, że w każdej chwili mogą wrócić do Finlandii, ponieważ praca na niego czeka. Szatkowska obiecuje Marcie, że przejrzy jej pomysły programów telewizyjnych. Iga oznajmia Walawskiej, że Piotr wyprowadził się z domu! W dniu ślubu Sary i Daniela przed ich domem kręci się tajemnicza kobieta. Gdy młoda para próbuje wejść do samochodu, nieznajoma się na nich rzuca. Daniel rozpoznaje Honoratę. Prosi byłą żonę o spokój.

odc. 1224 Następnego dnia Sara oznajmia Danielowi, że nie będzie już więcej próbowała wyjść za mąż. Zapłakana Iga nie rozumie, jak Piotr mógł ją odrzucić, gdy w końcu udało jej się zajść w ciążę. Błaga Martę, żeby z nim porozmawiała. Krystyna ma pretensje do Marii, że próbuje nakłonić Marka do rezygnacji z pracy. Staś i Wojtek chcą namówić rodziców na wyjazd z Polski.

"Pierwsza miłość"

odc. 2014 Kinga i Artur spędzają ze sobą noc. Rano w łóżku zastaje ich Tomek. Chłopiec nie chce mieszkać z Arturem. Policjanci potwierdzają, że dowody jednoznacznie obciążają Radka. Jowita z "Mikserem" postanawiają udowodnić im, że się mylą.

odc. 2015 Radek zostaje zwolniony z aresztu. Jowita dowiaduje się, że Zygmunt nienawidzi jej chłopaka od czasu, gdy stracił syna, który przyjaźnił się z Radkiem. Adam dziwi się, że Kinga decyduje się na związek z Arturem. Tomeczek obiecuje mamie, że nie będzie już nękał jej wybranka.

odc. 2016 Beata próbuje ostrzec Artura przed związkiem z Kingą. Śmiałek jest przekonany, że Norbert interesuje się Emilką. Zygmunt porywa "Miksera". Tomek ma plan na usunięcie Artura z życia Kingi.

odc. 2017 Mikser" odkrywa, że Zygmunt... zakopał go pod ziemią! Norbert opowiada Jackowi historię swojego życia. Miedzianowski nie ma już wątpliwości co do tego, że Norbert jest jego nieślubnym dzieckiem.

"Na Wspólnej"

odc. 1998 Danka zastanawia się, czy to ona zostanie nowym dyrektorem szkoły. Marek jest pewien wygranej żony. Weronika ma żal do Adama, że zapomniał o rocznicy ich ślubu. Wieczorem jest tym bardziej zaskoczona, gdy dowiaduje się, jaką niespodziankę przygotował dla niej Roztocki. Ewa zaprasza Radka na spacer. Podczas przechadzki sąsiad ją namiętnie... całuje!

odc. 1999 Monika jest przeciwna, by Damian spędził swój wieczór kawalerski w klubie go-go. Prosi Włodka, by miał na niego oko. Natomiast panny młode postanawiają zaszaleć w klubie nocnym. Podczas powrotu zostają zatrzymane przez policję.

odc. 2000 Monika i Joanna spędzają poranek w dniu swojego ślubu w areszcie! Zaalarmowani Damian i Bogdan z drużbami wpadają na komisariat, by wyciągnąć je z tarapatów. Czy Cieślik skorzysta ze swoich politycznych znajomości? Czerski wraca do domu nad ranem. Zastaje Olę, która czekała na niego zapłakana i wściekła. Oznajmia kochance, że spędził noc ze swoją żoną!

odc. 2001 Następnego dnia po zakończeniu wesela goście uświadamiają sobie, że impreza pozostawiła im pewien niesmak. Świetnie się bawili, ale trudno im zapomnieć o skandalu, którego autorką była Marta. Konarska znowu się upiła i dała upust swojej frustracji...

"Na dobre i na złe"

odc.582 Po upadku ze schodów Hana przechodzi dokładne badania, aby sprawdzić, czy nie doznała wewnętrznych obrażeń. Krzysiek dowiaduje się, że lekarka jest w ciąży. Wprost pyta byłą kochankę, czy to on ojcem dziecka. Profesor Falkowicz czuje się coraz gorzej. Wciąż jednak próbuje ukrywać swoje problemy ze zdrowiem przed Wiki. Po wielogodzinnej wyczerpującej operacji profesor nagle traci przytomność. Do szpitala trafia ciężko ranny pracownik uczelni, Antoni, który został zaatakowany przez niedźwiedzia w ogrodzie zoologicznym. Pacjentką Leśnej Góry zostaje także upośledzona umysłowo dziewiętnastolatka, Miłka. Doktor Wójcik, który zajmuje się dziewczyną, stwierdza, że jest ona w ciąży. Tymczasem matka Miłki wcześniej twierdziła, że córka jest dziewicą.

"rodzinka.pl"

odc.1 Nadchodzą ferie. Rodzice nie podzielają entuzjazmu dzieci, którym teraz muszą sami zorganizować opiekę. Kombinują, aby w tym okresie jak najmniej przebywać w domu.

odc.2 Opiekunka Tomka, Kuby i Kacpra rezygnuje z pracy. Boscy organizują casting na nową nianię. Nie podoba im się żadna kandydatka.

odc.3 Boscy chcą nauczyć swoich synów szacunku do pieniędzy. Ludwik musi być twardy przy wypłacaniu kieszonkowego. Kuba negocjuje stawki za dobre wyniki w nauce.

odc.4 Kacper i Kuba ciągle się kłócą o pilot od telewizora. Natalia postanawia zjednoczyć rodzinę przy stole w nietypowy sposób.

"Autostrada do nieba"

odc.5 Anioł Jonathan i Mark zaczynają pracę jako barmani w kasynie, w którym śpiewa Evelyn Higgins. Przed laty dla scenicznej kariery kobieta opuściła męża Tima i córeczkę Sarah. Początkowo odnosiła sukcesy, później jednak wpadła w alkoholizm i zaczęła występować w podrzędnych knajpach. Pewnego dnia na jeden z jej koncertów przyjeżdża Sarah. Dziewczyna nie wie, że piosenkarka występująca na scenie to jej matka.

odc.6 Jonathan zatrudnia się jako fizykoterapeuta w szpitalu. Spotyka tu Deke’a, który po wypadku motocyklowym ma przejść amputację obu nóg. Chłopak jest załamany, żywi urazę do wszystkich i nie chce, aby ktokolwiek go odwiedzał. Anioł, który zjawił się na Ziemi, aby wspierać ludzi w potrzebie, chce pomóc mu odzyskać wiarę w samego siebie.

"Filary ziemi"odc.1/4 Anglia, przełom XI i XII w. Król Henryk I umiera nie pozostawiając męskiego potomka. Kościół chce tronu dla bratanka monarchy, Stefana z Blois. Wyznaczona na następczynię Matylda ucieka do Francji i szykuje się do przejęcia władzy.

"Intelligence"odc.1 Amerykański agent Gabriel Vaughn ma wszczepiono do mózgu mikroprocesor, który zapewnia mu stały dostęp do światowej bazy danych. W ryzykownych akcjach, niezbędnych dla zapewnienia bezpieczeństwa USA, towarzyszy mu agentka Lillian Strand.

"Prawo Agaty"

odc.6 Agata i Dębski angażują się w obronę oskarżonej o łapownictwo Doroty. Sprawa toczy się przed sądem dyscyplinarnym, a stawką jest sędziowski immunitet Gawron. Jednocześnie Przybysz prowadzi sprawę małżeństwa oskarżonego o szpiegostwo korporacyjne.odc.104 W Sandomierzu zostaje zamordowany Daniel Klimczak, który pracował w supermarkecie jako bawiący dzieci klaun. Trop prowadzi do pracownika ochrony sklepu, Henryka. Wychodzi też na jaw, że Izabela, właścicielka supermarketu, miała romans z Danielem. W gronie podejrzanych znajduje się jej mąż Krzysztof. Mateusz pomaga w prowadzeniu skomplikowanego śledztwa.

"Graceland"odc.7 Briggs ukrywa Charlie w bezpiecznym miejscu, gdzie ta dochodzi do siebie po zażyciu heroiny. Gdyby incydent wyszedł na jaw, mogłoby to oznaczać koniec jej kariery. Caldwell wzywa ją na spotkanie, aby wyjaśnić okoliczności niepowodzenia akcji.

"Pacyfik"

odc.7 Oddziały marines walczą na Peleliu. Sledge jest przybity śmiercią podziwianego przez siebie dowódcy i przerażony bestialstwem obu walczących stron. Po odbiciu lotniska z rąk Japończyków żołnierze zostają przerzuceni na Pavuvu.

"Skazany na śmierć"

19 Władze wydają zgodę na widzenie Lincolna z synem. Wkrótce po tym na furgonetkę, w której jest wieziony skazany, wpada rozpędzona ciężarówka. Michael przedstawia nowy plan ucieczki. Musi zdobyć klucz do izby chorych, który nosi ze sobą Sara.

"Paradoks"

odc.5 Joanna bada okoliczności śmierci pensjonariusza domu opieki. Mężczyzna cierpiał na raka, jednak w jego krwi stwierdzono zbyt wysoki poziom morfiny. Policjantka próbuje się dowiedzieć, czemu Kaszowski umorzył śledztwo w sprawie ewentualnego zabójstwa, mimo że miał akta z sekcji zwłok. Z pomocą Młodego usiłuje rozwikłać tę zagadkę. Joanna przekazuje szefowi BSW informację o spotkaniu inspektora z handlarzem narkotyków Łańcuchem. Wszystko wskazuje na to, że Kaszowski dokonał u bandyty nielegalnego zakupu.

"Głową w mur"

odc.6 Abby i Lina mają zająć się sprawą funkcjonariusza, który jest oskarżony o prześladowanie policyjnego psychiatry. Wkrótce terapeutka zostaje postrzelona. Kowalski podejrzewa, że osobą odpowiedzialną za próbę zabójstwa jest mąż rannej.

"Świat według Kiepskich"

odc.411 Ferdynand i Halina Kiepscy obchodzą 40. rocznicę ślubu. Jubileusz staje się okazją do podsumowania ich burzliwego związku. Halina ocenia wspólnie spędzony czas bardzo negatywnie. Również Ferdek uważa, że nie udało mu się zrealizować swoich życiowych planów. Wkrótce oboje dochodzą do zgodnego wniosku, że nadchodząca rocznica to bardzo dobry moment, aby się rozstać. Tymczasem rodzina i sąsiedzi przygotowują dla nich huczne przyjęcie. Wytwarza się niezręczna sytuacja, w której Kiepskim trudno przyznać się do decyzji o rozwodzie.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje