Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu


"M jak miłość"

Reklama

odc. 1085 Ala i Paweł nareszcie mogą cieszyć się sobą. Czy planują drugie dziecko? Detektyw wynajęty przez Małgosię dopada Joasię w jej domu w Kaletach. Długo czeka, aż dom opuści Tomek i dopiero wtedy postanawia zaatakować. Najpierw jednak stara się nakłonić byłą opiekunkę chłopca, by zrezygnowała z zeznawania przeciwko Małgosi w sądzie. Następnie, słysząc odpowiedź odmowną, próbuje porwać Wojtka, a Joasię zrzuca ze schodów! Zawadzki zdradza Pawłowi, że całował się już z Olgą. Nie ma jednak odwagi zrobić kolejnego kroku. Wieczorem Zduński relacjonuje Ali treść rozmowy z Jankiem. Żona sugeruje, że powinni pomóc zakochanym, organizując im "randkę w ciemno". Następnego dnia nowożeńcy z Basią odwiedzają Barbarę i Lucjana. Pomagają im w pracach gospodarskich. Przy okazji odpoczywają na łonie natury. Marek próbuje nakłonić lokalnych mieszkańców, by zaprotestowali przeciwko budowie fabryki. Jego petycja pozostaje bez odzewu. Tymczasem Janka zaczyna pracę u Rawicza, który na razie jest bardzo skryty. Dziewczyna zamierza szpiegować nieuczciwego jej zdaniem biznesmena.

odc. 1086 Tomek wraca do domu wcześniej niż zwykle. W ostatniej chwili uniemożliwia napastnikowi porwanie synka. Detektyw ucieka, a Chodakowski wzywa karetkę do rannej Joasi. Wszystko wskazuje na to, że opiekunka ma niegroźny uraz kręgosłupa. Chodakowski postanawia przenieść się z chłopcem do Agnieszki. Artur spędza z Teresą namiętny poranek. Obiecuje kochance, że w końcu powie o nich Marysi. Okazuje się, że żona już o wszystkim wie. Budzyński żali się Wernerowi, że żona go zaniedbuje. W tym samym momencie do kancelarii wchodzi Sonia. Nie dość, że przynosi Andrzejowi ziółka na przeziębienie, to jeszcze zaprasza go na wieczorny koncert. Werner nie kryje zdumienia. Agnieszka pojawia się niezapowiedziana w mieszkaniu Chodakowskiego. Zastaje tam Joasię. Informuje, że jest chorobliwie zazdrosna o Tomka. Następnie wręcza rywalce klucze do swojego mieszkania.


"Klan"

odc. 2622 Jasiek ma pretensje do najbliższych, że nie akceptują Ramony. Udaje się do "Rosso", by prosić dziewczynę o wybaczenie. Tymczasem Ola opowiada Ewie o podsłuchu, który został zamontowany w jej pokoju. Lubiczówna domyśla się, że to na zlecenie jej byłego szefa. Agnieszka umawia się na spotkanie z agentem nieruchomości w sprawie sprzedaży domu Janusza. Niestety, minister ma dla niej ekspresowy temat do załatwienia, dlatego znowu musi przełożyć spotkanie. Stasia wraca do domu z zakupami. Przy okazji przynosi Jeremiaszowi rachunek za telefon komórkowy. Widnieje na nim absurdalnie wysoka kwota do zapłacenia. Natomiast Bolek wyznaje księdzu na spowiedzi, że ma kochankę.

odc. 2623 Paweł przekonuje Bolka, że powinien jak najszybciej zerwać z Halszką. Jeremiasz dzwoni do operatora komórki, żeby zareklamować wysoki rachunek. Stasia postanawia zasięgnąć języka u Kamili. Dziewczyna podejrzewa, że ciocia i wujek korzystają z usługi płatnych smsów. Muszą jak najszybciej z niej zrezygnować. Agnieszka przygotowuje dla ministra opracowanie pilnych tematów na konferencję. Umawia się też na spotkanie z pośrednikiem nieruchomości. Niestety, obowiązki służbowe znowu krzyżują jej plany. Jerzy proponuje Jaśkowi obiad. Prosi wnuka, by nie obrażał się na Elę. Paweł jedzie do Wigi nakarmić kota. Przyjaciółka wraca z urlopu. Paweł pyta ją wprost o dziewczynkę z fotografii...

odc. 2624 Lubicz dowiaduje się od Wigi, że była z nim w ciąży. Urodziła córeczkę, ale nie powiedziała mu o niej, bo były ukochany układał sobie życie z Krystyną. Niestety, Madzia zmarła na białaczkę szpikową wiele lat temu. Jerzy absolutnie nie chce słyszeć o angażowaniu jego firmy i jego sprzętu w jakieś charytatywne przedstawienia Krzysia. Ola z Rafałem szukają pomocy u Bogdana. Jasiek czeka na Ramonę przed jej blokiem. Zdesperowany klęka na chodniku i prosi, żeby za niego wyszła.

CZ odc. 2625 Halszka próbuje zrozumieć, dlaczego Bolek postanowił wrócić do żony, zamiast wieść życie u jej boku. Postanawia powiedzieć, że jest z nim w ciąży! Paweł sugeruje kuzynowi, by poszedł za ciosem i wyznał Heniutce, że miał romans. Krzysztof ma nadzieję, że Jerzy zmieni zdanie w sprawie "cyrku koparek". Agnieszka jest rozczarowana po spotkaniu z potencjalnym chętnym na dom Janusza.

"Barwy szczęścia"

odc. 1174 Sabina rozważa rezygnację z prowadzenia fundacji. Wyrzuca sobie, że przez pracę zaniedbywała Kajtka. Władek z Maćkiem decydują się wprowadzić do Róży i Zdzisia. Marek zapewnia Ninę, że nie zamierza rywalizować z nią o uczucia Witka. Malwina rozważa powrót na studia prawnicze.

odc. 1175 Sadowski planuje nakręcić program o dopalaczach. Sabina nie chce narażać Kajtka na stres. Bartek oznajmia Walerii, że stracił Marlenę przez Czarka, który rzucił na nią czar. Klemens informuje Natalię i Irka, że Lux-Lex zapłaci im za staż. Lili dowiaduje się, że Dagmara i Eryk sprzedali szkołę tańca.

odc. 1176 Wojtek umawia się z Kingą. Maria martwi się, że chłopak może zrobić jakieś głupstwo. Sadowski przygotowuje się w Feel Good do reportażu. Zapewnia Różę i Zdzisia, że wystąpią w nim anonimowo. Potem Łukasz odwiedza Kasię i robi kilka zdjęć Juniorowi.

odc. 1177 Marlena wyjeżdża na Majorkę. Postanawia pożegnać się z Kasią. Czarek proponuje dziewczynie, że ją odwiezie na lotnisko. Kajtek wraca do szkoły. Boi się spotkać z Kazikiem twarzą w twarz. Bazyl nawet nazywa go Szwajcarem-narkomanem! Malwina odstawia leki.

"Pierwsza miłość"

odc. 1954 K arol postanawia zainwestować w remont zamku "Kaśki". Filip prosi Miksera o pomoc z zwabieniu "Rekina" do knajpy w Trzebnicy. Śmiałek zamierza odkupić od Romana ziemię.

odc. 1955 Kłosek jest zaintrygowany liczbą chętnych na jego ziemię. Decyduje się zorganizować licytację. Aleks czuje się zobowiązany pomóc Magdzie. Tymczasem Radek chce pomóc Jowicie wychować jej dziecko. 30 min WT odc. 1956 Mikser" oznajmia Radkowi, że jest zakochany w Jowicie. Marysia, Kinga i Beata wybierają się na babską imprezę. W pewnym momencie dołącza do nich... "Harcerz". Następnego dnia Majka zastaje w mieszkaniu Kingi półnagiego "Harcerza"!

odc. 1957 Kinga zwierza się przyjaciółce, że nie pamięta, dlaczego "Harcerz" spędził u niej noc. Sylwia ma żal do Norberta, że wszyscy mieszkańcy dowiedzieli się o złożach ropy. Drawska próbuje dodzwonić się do Aleksa.

odc. 1958 Karol jest zawiedziony faktem, iż "Kaśka" jednak nie jest właścicielem zamku, w którym on chciał wybudować SPA dla Alicji. "Harcerz" pyta Kingę o Marysię. Kobieta uświadamia sobie, że jest o niego zazdrosna. Ekipa geologów przyjeżdża do Wadlewa.


"Na Wspólnej"

odc. 1951 Iza sugeruje Maksowi, by powiedział Ilonie, że zamierza z nią wychowywać ich dziecko. Ludwika prosi męża, by oddał ją do domu opieki. Nie chce być dla niego ciężarem. Michał żąda natychmiastowego zwolnienia Marioli.

odc. 1952 Smolni z Kubą wylatują w podróż poślubną do Paryża. Daniel wykorzystuje ten fakt i organizuje imprezę. Po jej zakończeniu dochodzi do tragedii. Prowadzone przez Szymka auto potrąca rowerzystkę! Nikita namawia Żanetę, by wystartowała z nią w rajdzie.

odc. 1953 Daniel odwiedza w szpitalu Łucję. Okazuje się, że dziewczyna walczy o życie! Danka namawia męża, żeby spotkał się z Olą. Marek postanawia przeprosić córkę.

odc. 1954 Maks boi się gróźb Zdybickiej. Ewa dostaje list od Igora. Żaneta i Nikita startują w rajdzie. Są świadkami wypadku...

"Na dobre i na złe"

odc.570 Latoszek dostaje wezwanie do prokuratury wojskowej. Przesłuchanie prowadzi pułkownik Kozubik. Na korytarzu Witek spotyka Zuzę, od której dowiaduje się, że podczas ich wspólnej akcji w Afryce zaginęła broń. Andrzej próbuje zniechęcić Adama do kolejnych spotkań z Romą, jednak zakochany chirurg ignoruje rady brata i umawia się z dziewczyną na randkę. Pod opiekę Wiktorii trafia muzyk jazzowy. Choć pacjent przeszedł niedawno operację, chce wziąć udział w ważnym koncercie. Jest tak zdesperowany, że rozważa nawet ucieczkę ze szpitala. Na oddziale doktor Consalidy przebywa także mały Staś. Nieuleczalnie chory chłopiec marzy o tym, by zostać chirurgiem. Hana i Radwan muszą podjąć decyzję o dalszym losie będącej w ciąży Heleny.

"Wybrana"

odc.7 Bo grozi poważne niebezpieczeństwo. Winter prosi dawnych opiekunów dziewczynki, by po raz kolejny ją ochraniali. Pewne fakty z przeszłości Bo ujawniają zaskakujące informacje o losach Channing. Skouras prosi Seana, by kontrolował swoje zdolności telekinezy.

"Prawo Agaty"

odc.7 Agatę zastanawia zniknięcie Góreckiej, korzystne dla jej uwikłanego w ciemne interesy męża. Zbliża się proces Doroty, która przeżywa medialne piekło. Agata i Dębski mają skrajnie różne punkty widzenia co do strategii działania.

"Gotham"odc.2 Gordon i Bullock tropią gang, który porywa i sprzedaje dzieci. Jedną z uprowadzonych jest nastoletnia Selina Kyle - późniejsza Kobieta Kot. W pobliżu Gotham pojawia się szalony Oswald Cobblepot. Zmierza do miasta, znacząc za sobą szlak z krwawych ofiar.

odc.154 Natalia odbiera z dworca swoją chrześnicę Agnieszkę. Wieczorem dziewczyna wymyka się do dyskoteki, gdzie bawi się z Kasią i Gosią. Tam poznają Jarka, który daje im swoje wizytówki i mówi, że szuka nowych modelek. Następnego dnia przyjaciółki przychodzą do niego do hotelu na casting. Spotkanie przerywa pojawienie się brata Kasi, Krzyśka, i jego dwóch znajomych, którzy dotkliwie biją Jarka. Poszkodowany trafia do szpitala, a Krzysiek zostaje zatrzymany. Jednak Jarek wypisuje się z placówki medycznej i znika z miasta. Później Kasia i Gosia umawiają się z nim w Tarnobrzegu. W hotelu mężczyzna dosypuje im coś do drinków. Gdy zjawia się tam Agnieszka, zauważa w oknie związaną przyjaciółkę. Przerażona dzwoni do księdza Mateusza.

"Na krawędzi"

odc.8 Lena ustala, że ciężarna dziewczyna, Krysia, jest nosicielką wirusa HIV. Dziecko rodzi się jednak zdrowe. Tomek składa wypowiedzenie. Odbywa się jego przyjęcie pożegnalne. Pijana Tamara dzwoni do Krzysztofa. Gdy zasypia, ten przeszukuje jej kieszenie.

"Moda na sukces"

odc.6017 Thomas i Dayzee lecą razem prywatnym odrzutowcem do San Francisco. Marcus odwiedza Amber. Chce spędzić z nią intymne chwile, ale kobieta powstrzymuje go.

odc.6018 Bill umieszcza telefon Amber na uszkodzonej balustradzie. Widzi jak uderzona w plecy przez spadającą gałąź kobieta wypada z balkonu. Na miejscu zjawia się Steffy, zmuszając Spencera do ucieczki.

odc.6019 Steffy w ostatniej chwili wciąga na balkon trzymającą się winorośli Amber. Gdy uświadamia sobie, że widziała Billa, zarzuca mu próbę zabójstwa Moore.

"Tajemnice hotelu Adlon"

odc.2 Historia rodu Adlonów, właścicieli jednego z najświetniejszych hoteli w Berlinie. W roku 1904 Lorenz Adlon rozpoczyna budowę nowoczesnego hotelu. Może liczyć na wsparcie cesarza. Tymczasem Alma, córka handlowca i przyjaciela Lorenza, Gustawa, rodzi dziecko będące owocem jej związku z synem woźnicy. Matka dziewczyny robi wszystko, aby zapobiec skandalowi. Alma poznaje goszczącą w hotelu fotografkę Undine Adams. Postanawia nie wychodzić za mąż i wyjechać z nią do Ameryki. Chce zabrać ze sobą córkę, lecz rodzice stanowczo się temu sprzeciwiają. Wkrótce wybucha I wojna światowa. Gustaw zapada na nieznaną chorobę. Przed śmiercią chce wyjawić Sonji prawdę o jej pochodzeniu. Na jego pogrzebie zjawia się Alma, która wróciła z USA.


"Świat według Kiepskich"


odc.451 W mieszkaniu Paździochów wybucha pożar. Ferdek podejmuje akcję gaśniczą. Staje się bohaterem kamienicy, a nawet całego osiedla. Wkrótce myśli o powołaniu oddziału ochotniczej straży pożarnej, na którego czele miałby stanąć.

"Przyjaciółki"

odc.45 Paweł odwiedza w areszcie Ankę. Mimo że jest zły na żonę, stara się jej pomóc. Kochan wpada na pomysł, że podczas nieobecności Anki przyjaciółki będą ją zastępować w sklepie. Dzięki kaucji wpłaconej przez Pawła kobieta wraca jednak do domu.

"Do białego rana"


odc.13, 14 Ava przygotowuje nowy odcinek programu, który ma być poświęcony sztukom walki. Odkrywa, że identyczny materiał szykuje w swoim konkurencyjnym show Shayna. Alexander i Brinkley postanawiają rozmówić się z nią na temat podkradania pomysłów.

"Rzeka"odc.5 Statek uczestników ekspedycji osiada na mieliźnie. Poszukiwacze Cole’a są w niebezpieczeństwie. Ratuje ich grupa ekologów. Wybawcy zachowują się przyjaźnie, ale wkrótce okazuje się, że na pokładzie ich statku uwięziony jest Russ, ojciec Leny.

"Mroczne zagadki Los Angeles"odc.9 Kierowani przez Raydor detektywi prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci mężczyzny z Las Vegas. Przyczyną mogło być przedawkowanie narkotyków, jednak w miarę ujawniania kolejnych faktów sytuacja staje się coraz bardziej niejasna.


Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje