Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu

"M jak miłość"

odc. 1077 Maria sugeruje Tomkowi, że mogłaby przez kilka dni "przechować" u siebie Wojtusia. Następnie Chodakowski spotyka się z Joanną, która opowiada mu o kradzieży, po której musiała uciekać do Stanów. Teraz chciałaby uregulować swój dług, ale bez jego pomocy to się nie uda. Policjant zobowiązuje się, że zadzwoni do prezesa kasyna z prośbą, by kwotę rozbił na kilka rat. W ramach rewanżu oczekuje od Joanny, że zezna w sądzie, co wie na temat Małgosi. Potem Tomek musi wysłuchać pretensji ze strony Agnieszki, która sugeruje, że już jej nie ufa... Marcin kolejny raz prosi Kasię, by się do niego wprowadziła. Tym razem ukochana nie ma żadnych argumentów przeciw. Z kolei Maria oprowadza Janka i Martę po lokalu, w którym planuje urządzić gabinet rehabilitacji...

odc. 1078 Kisielowa straszy Barbarę, że w okolicy ma powstać ogromna fabryka. W tym czasie Ewa dzwoni do Antka i Mateusza. Prosi chłopaków, by nie wspominali Markowi, że dzwoniła, bo chciałaby zrobić Mostowiakowi niespodziankę. Wieczorem wreszcie może mu się rzucić w ramiona. Romantyczny nastrój szybko mija, gdy Marek dowiaduje się, że narzeczona planuje wyjechać na kolejne pół roku, tym razem do Filadelfii. W związku z tym prosi go, by drugi raz przełożyli datę ich ślubu! Ula cały czas ma pretensje do ojca, iż zabronił Bartkowi ją odwiedzać. Rozumie, że matura za pasem, ale to żaden argument. Tymczasem Werner proponuje Gruszyńskiej wspólny wypad do Włoch. W odpowiedzi Anna z nim... zrywa! Załamany mężczyzna zapija smutki w pubie. Dzwoni do Andrzeja... Marta spotyka przypadkiem Teresę. Ma nadzieję, że przyjaciółka wreszcie zdradzi jej personalia kochanka, z którym od niespełna roku ma romans. Wiktor powoli wychodzi z depresji. Postanawia odwiedzić Martę w kancelarii. Wychodząc z niej prawnik wpada na Annę, przy okazji niszcząc jej telefon. Nie zastanawiając się, zostawia kobiecie swoją wizytówkę.

"Klan"

Reklama

odc. 2606 Pawełek skarży się ojcu, że po wyjeździe wujków Stiopy i Bolka w ich domu znowu panuje grobowa cisza. Feliks prosi Monikę, by jedną z sesji coachingowych mógł wyjątkowo przeprowadzić w "Rosso". Janusz zwierza się Adze, że stracił właśnie samochód, a już niebawem może zostać wyrzucony z domu, na który wziął kilka lat temu kredyt. Bożenkę kolejny raz odwiedza biologiczna matka. Miłosz jest wściekły, ponieważ planowana randka znowu nie dojdzie do skutku...

odc. 2607 Bożenka martwi się o matkę, która znowu pije. Nie wierzy już w jej obietnicę, że chciałaby skończyć z nałogiem. Na szczęsjiście Kostek zobowiązuje się zawieźć kobietę na kurację odwykową. Natomiast Bolek opowiada Pawełkowi o ciężkiej doli biznesmena. Przypomina mu też o sobotnim otwarciu karczmy. Halszka traci humor, gdy dowiaduje się, że na kilka dni do stolicy przyjedzie Heniutka. Ela i Jerzy czekają na wieści o decyzji sądu po sprawie rozwodowej Jacka i Beaty. Po chwili wpada zapłakana córka...

odc. 2608 Wściekła Elżbieta tłumaczy mężowi, że powinni zadbać o to, by Małgosia trafiła pod opiekę Beaty. Jasiek czeka przed restauracją, aż Ramona skończy zmianę w "Rosso". Niestety, zamiast dziewczyny, zaczepiają go rodzice, którzy postanowili w lokalu Moniki zjeść kolację. Zmęczona Grażynka postanawia odpocząć w fotelu. Po chwili słyszy dzwonek do mieszkania. Za drzwiami stoi... pijana matka Bożenki!

odc. 2609 Rano Grażynka odwiedza Bożenkę. Mówi, że jej biologiczna matka spędziła u niej ostatnią noc. Po powrocie spostrzega, że została okradziona! Domyśla się, kto jest złodziejem. Natomiast Jasiek przeprasza Ramonę, że wczoraj nie przedstawił jej rodzicom. Zabrakło mu odwagi. Dziewczyna jednak nie ma do niego pretensji. Podpowiada, że jeszcze przyjdzie stosowniejszy moment. Sugeruje, by wieczorem wybrali się razem do kina. Po seansie mogliby pójść do niej... Janusz próbuje w banku uzyskać odroczenie spłaty długów. Krzysztof opowiada o planowanym wyjeździe do Włoch z Lutką. Cieszy się, że Julia nie szuka z nim kontaktu. Ela jednak oznajmia, że wykryła nieprawidłowości w aptece związane z receptami...

"Barwy szczęścia"

odc. 1158 Kasię odwiedza Sadowski. Okazuje się, że jednak może być dawcą szpiku dla Ksawerego. Antonia ma pretensje do Alka, że wrócił z Bangladeszu bez Iwony. Basia i Róża chcą kontynuować taneczne wieczorki w "Feel Good". Waleria i Stefan uważają, że to doskonały pomysł.   

odc. 1159 Edyta spotyka się z Wiktorem. Mężczyzna błaga ją o jeszcze jedną szansę. Tymczasem Ada i Klara pojawiają się w wydawnictwie, by omówić dalsze prace nad "Eweliną Wspaniałą". Burzyński jest zachwycony i sugeruje, żeby skorzystały z podpowiedzi Adama! Basia proponuje Walerii prowadzenie w "Feel Good" wieczorków tanecznych. Marlena jest temu zdecydowanie przeciwna, ponieważ nie chce pracować z Koszykową.

odc. 1160 W Polsce pojawia się Kostek. Zamierza zostać w kraju tylko kilka dni. Zaskakuje go, że Edyta znowu spotyka się z Wiktorem, a Zuza puściła w niepamięć krzywdy, które jej wyrządziła Ksenia. Z kolei Maciek wprowadza się do Władka, czym wyprowadza z równowagi zbuntowanego Kajtka. Hubertowi nie podoba sie, że Klara pracuje nad książką z Adamem, który jej się podoba.

odc. 1161 Maciek oddaje Władkowi pieniądze z ubezpieczenia. To znikoma część kwoty, którą w leczenie zainwestował jego ukochany. Wyniki biopsji Ksawerego dają nadzieję na szybki powrót malca do zdrowia. Prawdopodobnie obejdzie się bez przeszczepu! Między Walerią a Marleną dochodzi do sprzeczki.

"Pierwsza miłość"

odc. 1935 Paulina odkupuje Wojtkowi rybkę, którą sprawił sobie kilka dni wcześniej. Kinga odbiera tajemniczą przesyłkę z gustowną bluzką. Przed sesją zdjęciową Patrycja podpisuje umowę, którą wręcza jej Miron. Problem w tym, że jest sporządzona w języku niemieckim. W związku z tym dziewczyna nie wie, w co się pakuje. Potem wychodzi na jaw, że ma wziąć udział w sesji... damskiej bielizny.

odc. 1936 Wojtek nie wierzy we własne szczęście: nareszcie Paulina się nim interesuje. Na radce jednak czar pryska. Dziewczyna ubrana we flanelową koszulę nie ma już dla niego żadnego powabu. Tymczasem sesja zdjęciowa w mieszkaniu Mirona wymyka się spod kontroli. Patrycja zostanie poproszona o pozowanie nago. Dociera do niej, że podpisała umowę, w której się na to zgodziła!

odc. 1937 Kinga nie potrafi zrozumieć, dlaczego Marek stanął po stronie Jarka. Daria prosi Dagę o pomoc w przygotowaniu stroju na randkę z Bogdanem, doktorantem z Politechniki.

odc. 1938 Mikser odbiera wyniki powtórnych testów na obecność wirusa HIV. Tuż przed konkursem barmańskim Kaśka doznaje urazu ręki. Pechowiec postanawia dać szansę Mikołajowi, którego mianuje swoim zastępcą. Po powrocie z wakacji Grażyna przyłapie Grzegorza w objęciach pielęgniarki Alicji! Sabina godzi się z Natanem. Marysia zostaje porwana!

"Na Wspólnej"

odc. 1935 Zimińscy dowiadują się od Czerskiej, że Ola ma romans z żonatym mężczyzną! Ich późniejsza rozmowa z córką nie daje pożądanych rezultatów: dziewczyna pakuje swoje rzeczy i przeprowadza się do kochanka. Włodek prosi Wojtka, by nie rezygnował ze szkolenia Marii. Jego żona obsesyjnie pragnie zdobyć prawo jazdy! Pani Krystyna zostaje opiekunką Ludwiki.   

odc. 1936 Marek nie potrafi pogodzić się z myślą, że jego córka rozbiła czyjeś małżeństwo. Przychodzi do niej do kancelarii. Tam spotyka się też z Mariuszem... Tadlewski szantażuje Romana, który podpisał wcześniej niekorzystną dla niego umowę. Iza postanawia wycofać się z walki o urząd sołtysa. Pietrucha triumfuje.

odc. 1937 Ewę zaczepia mężczyzna, który podaje się za przyjaciela Igora. Żąda, by powiedziała mu, gdzie aktualnie przebywa Nowak. Marta nie potrafi przestać myśleć o Pawle. Kinga zastanawia się, dlaczego od pewnego czasu Ignaś nie chce chodzić do przedszkola.   

odc. 1938 Marta wprowadza się do mieszkania Igora. Dominika próbuje jej powiedzieć, że izolując się od ludzi, marnuje najlepsze lata swojego życia. Ola zabiera resztę swoich rzeczy z domu. U Czerskiego wpada na jego wściekłą żonę.

"Na dobre i na złe"

odc.566 Starska zawiera ugodę ze szpitalem. Placówka ma przez to poważne problemy finansowe. Tretter nie ma pieniędzy, by zapłacić dostawcom, brakuje również sprzętu, a Wiktoria jest zmuszona zamknąć blok operacyjny. Przemek odwołuje zabieg usunięcia naczyniaka, któremu miał poddać się jego pacjent, Andrzej. Zdesperowany mężczyzna chwyta za skalpel i grozi, że zrobi sobie krzywdę, jeśli lekarz nie przywróci mu normalnego wyglądu. Tymczasem Lena decyduje o zabraniu Witka do specjalistycznej kliniki w Londynie. Van Graaf nie chce jednak podpisać zgody na transport chorego. Profesor Andrzej Falkowicz kontaktuje się z Różą Grantz, która dzięki stosowaniu metod medycyny niekonwencjonalnej pomogła choremu na raka Jarkowi.

"Prawo Agaty"

odc.3 Agata prowadzi sprawę lekarza, który podczas lotu zajmował się chorym pasażerem. Jego pacjent zmarł. Dębski jest zmęczony ciągłymi podróżami między Warszawą a Gdańskiem. Aniela uważa, że Bartek traktuje ją tylko jak opiekunkę do swojego dziecka.

"Magia kłamstwa"

odc.15 Zoe prosi Cala o pomoc w udowodnieniu niewinności chłopaka, który został oskarżony o gwałt na nieletniej podczas imprezy w domu studenckim. Lightman angażuje się w sprawę osobiście, kiedy okazuje się, że jego córka, Emily, koleguje się z ofiarą.

"Ojciec Mateusz"

odc.150 Po piętnastu latach nieobecności w Sandomierzu zjawia Teresa Michalska, matka Tomka i Franka. Pragnie ona pogodzić się z synami, których porzuciła przed laty. Pierwszy z nich nie chce jednak z nią rozmawiać. Kobieta odwiedza brata swojego zmarłego męża, Karola. Za jego radą udaje się do warsztatu, w którym pracuje syn. Następnego dnia Franek, Karol i jego żona Halina znajdują ją tam nieprzytomną. Kobieta trafia do szpitala. Teresę odwiedza ksiądz Mateusz. Duchowny dowiaduje się, że miała romans ze szwagrem, a przed laty porzuciła rodzinę, by uciec przed agresywnym mężem. Tymczasem policjanci przesłuchują Tomka, a w sklepie Karola znajdują amfetaminę. Jego pracownik, Dziak, jest podejrzewany o napaść na Teresę.

"Na krawędzi"

odc.4 Pani Lande, która w rzeczywistości jest aktorką i nazywa się Wanda Malarska, kontaktuje się z Leną. Proponuje, że będzie zeznawać w zamian za status świadka koronnego. Inspektor podsłuchują szpitalny zamachowiec i jego wspólnik. Antyterroryści przeszukują mieszkanie człowieka, który próbował zabić w szpitalu Joannę. Lokal jest jednak pusty. Lena dostaje telefon, że znaleziono ciało zamachowca. Kamiński zostaje zwolniony z aresztu. Żona stawia mu ultimatum: albo praca, albo rodzina. Andrzej i Potocki wracają do mieszkania zamachowca. Czyż znajduje w nim klucz do skrytki, a w niej teczkę, którą Anna Sajno otrzymała w klubie od informatora. Marta prosi córkę, żeby porozmawiała z Joasią. Tymczasem Niżyński obserwuje ośrodek La Liberta.

"Moda na sukces"

odc.6001 Brooke odkrywa, że Liam nie powiedział jeszcze Billowi o dziecku Amber. Hope zmusza Moore do zrobienia testu ciążowego. Jest zaskoczona pozytywnym wynikiem.

odc.6002 Liam mówi ojcu o ciąży Amber. Bill jest przekonany, że jego syn mówi prawdę, a rodzicem dziecka jest ktoś inny. Stephanie zastaje w biurze Thomasa i Summer w intymnej sytuacji.

odc.6003 Bill zabiera Amber do szpitala, aby zrobić badanie na ojcostwo. Anthony otrzymuje w prezencie od Brooke i Stephanie parę ortopedycznych butów.


"Camelot"

odc.5, 6 W jednej z wiosek chłopi chcą dokonać samosądu na mordercy, który zabił ich przywódcę. Artur zapobiega rozlewowi krwi i postanawia sam osądzić mężczyznę. Morgana podczas nieobecności nowego króla zdobywa coraz większe poparcie.


"Świat według Kiepskich"

odc.447 Ferdek słyszy romantyczny śpiew. Okazuje się, że dźwięk dobiega z mieszkania Paździochów, a jego autorami są Marian i Helena. W ten sposób sąsiedzi Kiepskich wyznają sobie miłość. Ferdek i Halina są wyraźnie tym zaskoczeni, bowiem na co dzień Paździochowie nie tylko nie są dla siebie mili, ale niemal otwarcie okazują sobie wrogość i nienawiść. Kiepscy nie potrafią zrozumieć, jakim cudem u sąsiadów nastąpił tak nagły i niespodziewany przypływ uczuć. Małżonkowie postanawiają zbadać muzyczną zagadkę.

"Przyjaciółki"

odc.41 Julka wbrew zakazowi matki idzie na imprezę. Paweł krytykuje Ankę, że jest za bardzo pobłażliwa. Patrycja i Michał informują rodziców mężczyzny o planowanej adopcji. Elżbieta jest pełna obaw, mimo to zgadza się poznać Filipa. Jej pierwsze spotkanie z przyszłym wnukiem nie wypada jednak najlepiej. Zuza zostaje odsunięta od wyjazdu służbowego do Nowego Jorku. Markiewicz żąda wyjaśnień od szefa. Prezes tłumaczy, że podjął taką decyzję w trosce o zdrowie przyszłej matki. Zuza żali się przyjaciółkom, że ciąża przeszkadza jej w karierze.

"Wybrana"

odc.3 Bo i Tate ciągle przebywają uwięzieni na Manhattanie. Poznają zamożną kobietę, która od lat nie może pogodzić się z przedwczesną śmiercią swojego syna. Agenci FBI nasilają poszukiwania. Tymczasem Skouras i Winter przywołują wspomnienia matki Bo.

"Do białego rana"odc.5, 6 Ava i Reagan idą na koncert kapeli Manic Man-Day. Brinkley szybko opuszcza przyjaciółkę, by zająć się Amy. Alexander nie może pogodzić się z faktem, że jej koleżanka nie ma dla niej czasu. Zleca napisanie przemówienia nie Reagan, a Missy.

"Rzeka"odc.1 Podróżnik Emmet Cole ginie bez śladu podczas wyprawy w dolinie Amazonki. Jego bliscy są przekonani, że nie żyje. Pół roku później odbierają sygnał z jego awaryjnego nadajnika. Do dżungli wyrusza wyprawa poszukiwawcza.

"Mroczne zagadki Los Angeles"odc.5 Dochodzi do uprowadzenia, które kończy się zabójstwem. Zespół policyjny musi działać szybko, zanim ucierpi następna osoba. Zaczyna się wyścig z czasem. Okazuje się, że ważnym elementem śledztwa jest zastępca prokuratora okręgowego, Andrea Hobbs.

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | Przewodnik po serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje