Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co ciekawego czeka nas w serialach w tym tygodniu.

"Barwy szczęścia"

odc.1110 Anna próbuje sprawdzić, czy możliwe jest, że Wiesia kłamie. Sabina i Władek dowiadują się, że Kajtek ukradł pieniądze.

odc.1111 Sylwia jest przekonana, że Wiktor prowadzi w pubie nieuczciwą działalność. Kobieta postanawia ostrzec przed nim Kostka, jednak Jeleń jej nie wierzy.

odc.1112 Wiesia przyznaje się, że zmyśliła historię z molestowaniem. Chciała się zemścić na Sewerynie. Hubert otwiera sklep z gitarami.

odc.1113 Wojtek i Staś szykują dla Teresy niespodziankę - robią krem sułtański z przepisu znalezionego w internecie. Struzikowa kontaktuje się z blogerką, od której wzięli przepis.

odc.1114 Zosia dostaje pracę jako sekretarka Chowańskiego. Wiesia wraca do szkoły. Gajewski postanawia odejść z firmy.

"M jak miłość"odc.1036 Lekarze stwierdzają u Magdy lekką gorączkę i podejrzewają zakażenie. Kobieta w tajemnicy przed Pawłem kontaktuje się z Alą. Tłumaczy rywalce, że ona i Zduński są jedynie przyjaciółmi i prosi, by wybaczyła ukochanemu pomysł ze ślubem.

odc.1037 Eryka rezygnuje z wyjazdu do USA, aby być z Marcinem. Marek i Ewa zamierzają razem spędzić romantyczny weekend. W ostatniej chwili Mostowiak musi zmienić plany. Basia informuje Lucjana, że wybiera się do Stanów, do Małgosi. Zamierza zmusić córkę do powrotu do Polski.

odc.1038 Ala zwierza się Pawłowi, że ma poważne problemy finansowe i może stracić sklep. Z kolei Taro próbuje zbliżyć się do Olgi. Oczarowana jego sposobem bycia dziewczyna daje mu w prezencie jeden ze swoich obrazów.

"Na dobre i na złe"

Reklama

odc.555 Hana wciąż opiekuje się małą Martynką. Paula obiecuje lekarce, że w zamian za odpowiednią sumę pieniędzy zrzeknie się praw do dziecka i zdecyduje na adopcję ze wskazaniem. Dziewczynka zaczyna jednak chorować. Ma wysoką gorączkę. Doktor Goldberg obawia się, że będzie musiała zawieźć małą do szpitala. Wiktoria zaprasza Rzepeckiego do swojego pokoju w hotelu rezydentów i spędza z nim upojne chwile. Kochanków przyłapuje Adam. Z trudem hamuje złość. Rogalski namawia Agatę, by pojechała z nim na konferencję medyczną do Sopotu. Dorota na wieść o planach męża wybucha zazdrością. W szpitalu pojawia się nowy pacjent, podróżnik i fotograf Roman Berger. Mężczyźnie towarzyszy córka Emilia, bliska koleżanka Blanki Consalidy.

"Klan"

odc.2560 Beata została oczyszczona z zarzutów po tym, jak do zabójstwa Joachima przyznała się jego sekretarka. Kamila uczy się jeździć samochodem pod okiem Norberta.

odc.2561 Elżbieta cieszy się z kupionego przez męża samochodu. Ola dostaje od przełożonego kolejnego SMS-a z miłosnym wyznaniem.

odc.2562 Bożena chce wysłać zaproszenia na ślub pocztą. Oburzona Grażyna upiera się, by narzeczeni wręczyli je osobiście. Dziewczyna stara się nakłonić do tego Miłosza.

odc.2563 Bożena i Miłosz rozwożą zaproszenia. Odwiedzają Monikę i jadą na Truskawiecką. Agnieszka dostaje wezwanie do gabinetu rzecznika.

odc.2564 Agnieszka jest oburzona faktem, że rzecznik może stracić pracę z jej powodu. Planuje porozmawiać w tej sprawie z ministrem.

odc.11 Janusz przebywa w klinice leczącej uzależnienia. Tomasz, w tajemnicy przed Basią, decyduje się kupić leśniczówkę. Z powodu braku pieniędzy Barbara i jej córka przerywają budowę pensjonatu. Odbywa się przyjęcie zaręczynowe Basi i Tomasza.

odc.12 Ada, urażona tym, że Konrad wciąż pomaga byłej żonie, ignoruje go w pracy. Elwira przysyła Gosi, Basi i Kaśce zaproszenia na swój ślub z Andrzejem. Mieszkańcy miasteczka bawią się na weselu Elwiry. Ojciec Janusza namawia syna, żeby pogodził się z Gosią.

odc.13 Szczęśliwa w małżeństwie Elwira wypytuje Gosię o jej związek z Januszem. Budowa pensjonatu jest na półmetku. Gosia urządza przyjęcie dla przyjaciół i sąsiadów. Na imprezie zjawia się Janusz z koszem kwiatów.

"Tancerze"odc.1 Trwają egzaminy do Wyższej Szkoły Sztuk Scenicznych Heleny Nałęcz-Gonzales. Konkurencja jest ogromna. Dochodzi do konfliktu między dwoma kandydatami na tancerza - Piotrem i Robertem.

odc.2 Rekrutacja zostaje zakończona i zaczynają się zajęcia. Piotr zostaje przyjęty do akademii. Alicji nie wiedzie się w szkole. Roma odkrywa, że nauczycielka sfałszowała swoje CV.

odc.3 Piotr nie ma pieniędzy na czesne. Zdesperowany chłopak kradnie markowy zegarek Roberta. Alicja zauważa, że Karol nie zna podstawowych figur. Kłóci się z tego powodu z Romą, która go egzaminowała.

odc.4 Helena Nałęcz-Gonzales otrzymuje propozycję zorganizowania tanecznego show na potrzeby reklamowe. Nie chce, aby studenci brali udział w tym przedsięwzięciu.


odc.13, 14 Z rąk płatnego zabójcy ginie właściciel nocnego klubu. Bromski zatrzymuje mordercę. Następnego dnia ktoś porywa psa komisarza. Funkcjonariusz otrzymuje ultimatum - jeśli chce, aby Alex przeżył musi wypuścić przestępcę.


"Daleko od szosy"

odc.3 Na wsi Leszek poznaje Anię, studentkę biologii z Łodzi, która wraz z koleżanką spędza tu wakacje. Towarzystwo atrakcyjnej dziewczyny pociąga go, ale jednocześnie peszy. Ania zachęca chłopaka, by podjął naukę. Leszek decyduje się na rozstanie z Bronką.

"Chichot losu"

odc.4 Joanna zabiera dzieci na spotkanie z babcią. Jakubczyk informuje kobietę, że musi poddać się specjalnej ocenie w zespole do spraw nieletnich, aby móc opiekować się Karolem i Agą. Stefan zamierza rozszerzyć zakres obowiązków służbowych Joanny.

"07 zgłoś się"

odc.11 Porucznik Borewicz zatrudnia się jako ratownik w ośrodku wypoczynkowym na Mazurach. Chce sprawdzić informację o działającej tu grupie przestępczej. Gdy zostaje zamordowany kierownik, milicjant ujawnia swą prawdziwą tożsamość.

"Continuum: Ocalić przyszłość"

odc.13 Alec poznaje prawdę na temat Eschery. Niebawem dochodzi do konfrontacji między nim a Kierą. Mężczyzna postanawia przenieść się w czasie i zmienić bieg kilku tragicznych w skutkach wydarzeń. Jego działania pozwalają uniknąć ponurej przyszłości.


"Kamuflaż"

odc.13 Annie znów spotyka agenta Mossadu, Eyala Lavina. Mężczyzna, chcąc zdobyć informacje, podszywa się pod pracownika CIA, co nie podoba się przełożonym Walker. Dziewczyna dowiaduje się, że Lavin chce się zemścić na mężczyźnie, który przed laty zabił mu siostrę.

"Gra pozorów"

odc.3 Grupa Cartera Shawa zbiera dowody przeciwko bezwzględnemu dilerowi narkotyków, który ma wykształcenie prawnicze. Przesuwa się termin akcji, w której mają złapać go na gorącym uczynku. Jej powodzenie zależy przede wszystkim od sprytu Jaimiego.

odc.27, 28 Waldek dowiaduje się, że musi w dwa tygodnie spłacić dług. Jest zaskoczony, bo Olgierd początkowo dawał mu dłuższy termin.

odc.29, 30 Izę odwiedza jej były chłopak, Mirek, który wyszedł z więzienia. Nie podoba mu się, że odnowiła kontakty z Wojtkiem. Ola ma dość ukrywania relacji ze Szczepańskim.

odc.31, 32 W prasie ukazuje się artykuł, który szkaluje imprezę w Dobrym Adresie i informuje o pobycie Wojtka w mediolańskim areszcie.

odc.33, 34 Córka Szawarskiego przed rozmową kwalifikacyjną w kancelarii poznaje przystojnego adwokata Klaudiusza. Iza stara się o pracę w Dobrym Adresie.

odc.35, 36 Olgierd spotyka się w Warszawie z urzędnikiem i zleca mu zdobycie dokumentów założycielskich firmy "Bernat i spółka".

"rodzinka.pl"

odc.108-110 Tomek prowadzi niekończące się dyskusje przez telefon. Natalia i Magda próbują z tym skończyć. Zosia przychodzi z Jankiem do Kacpra, by wzbudzić w przyjacielu zazdrość. Po chwili rywale zapominają o dziewczynce i poświęcają się grze.


"Trzynasty apostoł"

odc.11, 12 Pietro znajduje Claudię i ratuje jej życie. Gabriel uważa, że tylko jedna osoba mogła mieć powód, by zaatakować kobietę. Mężczyzna kontaktuje się z Isaią. Podczas rozmowy z uczniem pierwszy raz daje znać o sobie mroczna strona daru jezuity.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"

odc.223, 224 Trzej przestępcy skazani w 1991 roku za zabójstwo 14-letniego chłopca zostają zwolnieni z więzienia. Niebawem jeden z nich pada ofiarą zbrodni. Śledczy podejrzewają, że zamieszany jest w nią ojciec zabitego przed laty dziecka.

"Biblia"

odc.4 Przemierzając Galileę, Jezus głosi dobrą nowinę, powołuje uczniów, uzdrawia chorych i wskrzesza zmarłych. Wieści o jego czynach niepokoją kapłanów, a zwłaszcza Kajfasza. Jezusowi i jego uczniom grozi niebezpieczeństwo.

"Na krawędzi"

odc.2 Na zlecenie Marty policja montuje podsłuch w domu sędziego Edwarda Zawady. Wolański i Protas torturują Karskiego - adwokata Marty sprzed lat. Potem biznesmen odwiedza Zawadę. Marta dowiaduje się, że sędzia brał udział w spisku.

"CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku"

odc.172 Śledczy poszukują zabójcy zawodnika MMA. Głównym podejrzanym jest jego dawny prześladowca. Dochodzenie utrudnia fakt, że ofiarę zbrodni spalono. Wkrótce jednak wychodzi na jaw, że zwęglone zwłoki nie są ciałem sportowca.

"Zabójcze umysły"

odc.51 Ekipa detektywów prowadzi śledztwo w sprawie seryjnego zabójcy, który rozlepia plakaty z wizerunkami swoich przyszłych ofiar. Zostawia informacje w miejscu, gdzie na pewno zostaną one zauważone przez wytypowane przez niego osoby.

"Zaginiony"

odc.4 Rebecca nawiązuje kontakt ze swoim dawnym mentorem z CIA, Martinem Newmanem. Oboje próbują odszukać zabójcę, który przed laty zamordował męża kobiety, Paula. Pomaga im agent Dax Miller z francuskiego wywiadu.

"Dr House"

odc.164, 165 Do szpitala trafia Andres, który przyjmuje leki na chorobę Alzheimera. Stan pacjenta pogarsza się, a lekarze mają trudności z rozpoznaniem, które z objawów wywołało eksperymentalne lekarstwo, a które przewlekłe schorzenie.

"Tożsamość szpiega"

odc.6 Michael poznaje pracownika lotniska, któremu zaproponowano udział w nielegalnym przedsięwzięciu. Okazuje się, że stoją za tym libańscy przemytnicy broni, którzy handlują skradzionym sprzętem wojskowym. Kieruje nimi były oficer Mossadu, Eli Zamar.swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje