Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   ODC.1, 2 Grupa polskich imigrantów próbuje ułożyć sobie życie we Włoszech. Wśród nich jest pracujący w trattorii Wojtek. Pewnego dnia organizuje tam spotkanie dla przyjaciół. Żona właściciela lokalu, Francesca, próbuje go uwieść.

ODC.3, 4 Paweł odwiedza Wojtka w areszcie. Radzi mu, aby przyznał się, że był w kasynie. Basia boi się o rodzinę i nie chce, żeby mąż zeznawał. Właściciel kasyna szantażuje Leszka. Grozi, że skrzywdzi jego rodzinę, jeśli nie otrzyma pieniędzy za poniesione przez firmę straty.

ODC.5, 6 Wojtek informuje rodziców, że chce w kamienicy w Lublinie założyć firmę z przyjaciółmi z Włoch. Wojtek, Paweł i Leszek powołują do życia spółkę "Dobry adres" i decydują, że otworzą razem pub i kancelarię. Szczepański stara się o kredyt.

"rodzinka.pl"

ODC.129, 130 Kacper dostaje na gwiazdkę wiele prezentów. Tomek próbuje uporać się ze świątecznymi wydatkami i przesądami. Dziadkowie fundują rodzinie wyjazd w góry. Boscy zamierzają sprzedać dom i zamieszkać bliżej centrum miasta. Ich plany postanawia pokrzyżować Kacper.

ODC.1 Nadchodzą ferie. Boscy nie podzielają entuzjazmu swoich dzieci. Natalia i Ludwik próbują ustalić, kto będzie się opiekował Tomkiem, Kubą i Kacprem. Każde z nich stara się tak kombinować, aby jak najmniej przebywać w domu.

ODC.2, 3 Opiekunka chłopców rezygnuje z pracy. Małżonkowie organizują casting na jej następczynię. Rodzice chcą nauczyć synów szacunku do pieniędzy. Kuba dostosowuje się do sytuacji i negocjuje stawki za dobre wyniki w nauce.

"Klan"

ODC.2548 Norbert próbuje przekonać Kamilę, że mu na niej zależy. Dziewczyna nie wie, czy mu wierzyć. Sława wypytuje Olę o jej natrętnego adoratora. Miłosz proponuje Marcie, by rolę Maćka zagrał ktoś inny.

ODC.2549 Janusz, za namową Agnieszki, jedzie do szpitala po wyniki. Okazuje się, że nowotwór nie był złośliwy. Ola ma dość natrętnego wielbiciela i składa wymówienie z pracy.

ODC.2550 Paweł wraca do Polski. Informuje Agnieszkę, że Krystyna pozostała w Bostonie, aby poddać się testom klinicznym nowego, bardzo obiecującego leku.


"Trzynasty apostoł"

ODC.5 Po dziesięciu latach nieobecności zaginiona dziewczyna powraca do rodzinnej wioski. Zbiega się to w czasie z serią tajemniczych zgonów, do jakich doszło w okolicy. Gabriel i Claudia postanawiają zbadać tę sprawę. Kobieta wyznaje też księdzu, że zaczęła analizować jego przeszłość. Mężczyzna popiera jej działania, pragnąc rozwikłać zagadkę swojej młodości.

ODC.6 Po śmierci inspektora Marini Gabriel znowu próbuje zbadać swoją przeszłość. Chce wrócić do domu, w którym jego matka straciła życie. Claudia uświadamia sobie, że jest zakochana w Gabrielu, lecz jej uczucie nigdy nie zostanie odwzajemnione. Isaia i Gabriel badają przyczyny tajemniczych pożarów. Trop wiedzie ich do Nadji, kobiety po dramatycznych wojennych przejściach.

"Zaginiona"ODC.7 Ula przyjeżdża do Warszawy i zgłasza się do ambasady Kanady. Opowiada o swoich kontaktach z Bordenem, rzekomo oficerem wywiadu. Urzędnicy Alice i Keats twierdzą jednak, że została oszukana. Tokarscy dowiadują się, że ich córkę aresztowano.

"Biblia"ODC.1 Bóg tworzy świat. Pierwsi ludzie, Adam i Ewa, zawodzą jego zaufanie i zostają wygnani z raju. Ich potomkowie giną w potopie, tylko Noe i jego rodzina zostają ocaleni przez Stwórcę. Noe daje początek rodzinie, której członkiem jest Abraham.

"07 zgłoś się"ODC.12 Pewna kobieta wypada z okna na ulicę. Potem w kąpieli w wannie ginie jej siostra, Klementyna Nawrocka. Porucznik Borewicz odkrywa, że obie śmierci mają związek ze sprawą sprzed lat, dotyczącą niewyjaśnionego dotąd napadu na bank.grunt pod nogami. PO ODC.2 Małgosia bezskutecznie usiłuje znaleźć nową pracę i ratować małżeństwo. Pogrążona w depresji, dzwoni do matki, Basi, która zniknęła z jej życia, gdy była dzieckiem. Zapowiada swój przyjazd na Mazury.

ODC.3 Małgosia przyjeżdża na Mazury, do domu matki. Spotkanie obu kobiet jest bardzo emocjonalne. Jantar próbuje dowiedzieć się, dlaczego Basia porzuciła rodzinę.

ODC.4 Basia proponuje, aby córka została u niej tak długo, jak tylko będzie chciała. Obecność gościa niepokoi przybraną ciotkę Małgosi, umysłowo upośledzoną Kasię.


"Kamuflaż"


ODC.10 Annie ma zapewnić bezpieczeństwo chińskiemu naukowcowi, który jest informatorem CIA. Wskutek przestęczej intrygi oboje zostają zatruci polonem i trafiają do szpitala. Annie mówi siostrze, czym się naprawdę zajmuje. Danielle każe się jej wyprowadzić.

"W garniturach"

ODC.5 Kolejnym klientem firmy Harveya jest Quentin Sainz. Jego korporacja wynalazła lek na ALS. U części pacjentów spowodował on jednak niewydolność wątroby. Specter nie wierzy w niewinność mężczyzny. Mike dostaje pierwszą samodzielną sprawę.

"Tożsamość szpiega"ODC.3 W domu matki Michaela założony zostaje podsłuch. Madeline nie ma zamiaru rozmawiać z synem na ten temat, dopóki nie pomoże on jej znajomej, pobitej we własnym domu. Tajna agentka Fiona i emerytowany agent Sam włączają się w śledztwo.

"CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku"

ODC.167, 168 Po wyjściu z więzienia Hank Frazier próbuje odnowić relacje ze swoim bratem Rileyem, który jest świetnie rokującym bejsbolistą. Kiedy w wyniku ugodzenia nożem ginie Angela Kelly, dziewczyna Hanka, były więzień staje się głównym podejrzanym o zbrodnię. Uwagę śledczych zwraca jednak dziwne zachowanie Rileya. Funkcjonariusze zastanawiają się również, co oznaczają ostatnie słowa umierającej ofiary, dotyczące tożsamości napastnika. W toku śledztwa Lindsay nabiera podejrzeń, że w sprawę jest zamieszany trener sportowc

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje