Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


odc. 1067 Dominik Sulej wychodzi z więzienia. W pierwszej kolejności spotyka się z Bartkiem, którego nakłania do włamania się do sklepu Marka. Wieczorem Mostowiak prawie przyłapuje chłopaka na gorącym uczynku. Tymczasem Kisielowa domyśla się, co się święci. Opowiada o swoich przypuszczeniach Lucjanowi. Ich rozmowę słyszy Ula. Następnego dnia Bartek dzwoni do Marka, by poinformować go, że Dominik kazał mu włamać się do sklepu, spowodować zwarcie przewodów elektrycznych i odkręcić gaz, by lokal wyleciał w powietrze! Natomiast Ewa wyjeżdża na kilka tygodni do Cork. Marek nie jest tym zachwycony. Jej ojciec decyduje się napisać ogłoszenie matrymonialne. Tomek pojawia się w Grabinie. Informuje Barbarę, że powoli układa sobie życie po rozwodzie. Opowiada byłej teściowej o Agnieszce. Potem spotyka się z Pauliną w areszcie. Kinga z Piotrkiem odwiedzają Lubińskiego w szpitalu. Sąsiad podejrzewa Beatę o próbę otrucia. Nawet nie wie, jak blisko jest prawdy...

odc. 1068 M arek opowiada Uli, w jaki sposób Bartek pomógł mu w sprawie Suleja. Budzyńska przyjeżdża na kilka dni na wieś. Zatrzymuje się w domu Marty. W lokalnym sklepie poznaje Kolędę. Oboje wpadają sobie w oko. Paweł mówi Basi, że złożył w sądzie wniosek o jej przysposobienie. Natomiast Lucjan, Antek, Mateusz i Marek pomagają mu przygotować romantyczne oświadczyny. Zduński namawia Alę na podróż-niespodziankę. Zawozi dziewczynę nad staw, który jego rodzina wcześniej dekoruje tak, że instalacja zapiera dech w piersiach. Narzeczona Pawła zgadza się wyjść za niego za mąż... Stefan ma zawał serca. Wcześniej wręcza Basi prezent: złoty wisiorek w kształcie lwa. Potem w karetce wyznaje ratownikowi z pogotowia, że dziewczynka jest jego wnuczką. Z kolei Marcin przekonuje Kasię, by pomogła mu prowadzić firmę. Janka oświadczy Taro, że pracuje jako zwykła gosposia. Następnie przygotowuje dla Mikołaja prezent, którego się nie spodziewał...

"Klan"


odc. 2594 Agnieszka edukuje Janusza w sprawie wirtualnej adopcji czworonogów. Następnie zwierza się ukochanemu, że w nocy śniła jej się mama. Postanowiła osobiście polecieć do Stanów po Krystynę! Stasia próbuje przekonać Jeremiaszka do nauki tańców latynoamerykańskich. Natomiast Bolek uważa, że Bożenka i Miłosz powinni pojechać w podróż poślubną. Młodzi decydują się na Paryż...

odc. 2595 Agnieszka prosi ministra o dwa dni wolnego. Ma już kupione bilety na samolot do Bostonu. Rafalski denerwuje się przed sprawą rozwodową z Barbarą. Wieczorem, gdy jest już wolny, wręcza Beacie pierścionek zaręczynowy! Ola pyta Norberta, czy to on pobił jej szefa. Jasiek odwiedza Ramonę w szpitalu. Elżbieta informuje męża, że wychodzi wieczorem z ciocią Stasią na zajęcia na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Oświadcza, że będą tam uczyły się tańczyć salsę.

odc. 2596 Beata tłumaczy Jaśkowi, że nie ma pojęcia, kiedy weźmie ślub z Rafalskim, ale po nim na pewno wszyscy razem pojadą w podróż poślubną. Elżbieta próbuje przekonać Jerzego do salsy. Bez rezultatów. Z sąsiedzką wizyta wpada do nich Krzysztof... Feliks znajduje w prasie ogłoszenia na temat wynajmu powierzchni biurowej... Ogląda oferowany pokój i jest zdecydowany na podpisanie umowy. Natomiast Koziełło uprzedza żonę, że wróci później, ponieważ musi kupić materac antyodleżynowy dla Krystyny. Anna postanawia mu towarzyszyć. Po południu zawożą potrzebne rzeczy na Truskawiecką, gdzie trwa porządkowanie i urządzanie pokoju dla Krystyny. Zyta postanawia pozbyć się ze spółki Rutki. Michał ze Stefankiem odbierają dyplom ukończenia kursu w szkole menedżerskiej.

odc. 2597 Zyta umawia się z prawnikiem przed Akademią Niemowlaka. Mężczyzna zwierza jej się, że wpadła mu w oko. Feliks czeka na pierwszego klienta, z którym umówił się telefonicznie. Na korytarzu wpada na malarza Miklasińskiego. Ramona przeprasza Jaśka za swoje zachowanie w szpitalu. Z kolei Roma oświadcza wspólniczkom, że dostały pożyczkę unijną na rozszerzenie działalności... Na lotnisku rodzina oczekuje na Krystynę przy wyjściu dla pasażerów. Po chwili pojawia się sama Agnieszka. Płacze...

"Barwy szczęścia"


odc. 1135 Ernest podrzuca Hubertowi nowy, hitowy utwór. Prosi, by napisał do niego muzykę. Natalia i Klemens żałują, że muszą oboje rywalizować o etat. Adam oznajmia Klarze, że ma zbawienny wpływ na Milenkę. Mikołaj przedstawia Marcie Izę, byłą narzeczoną, z którą miał się ożenić.

odc. 1136 WBiomerze Kosecki nie kryje, że jest zawiedziony odejściem Władka. Okazuje się, że Cieślak wybrał już jego następcę - będzie nim Beata. Mikołaj nie ma pojęcia, że Iza wynajmuje detektywa, by ją śledził. Krystyna idzie na obiad razem z Niną i Witkiem. Spotkanie nabiera rumieńców, gdy pada temat bloga Teresy...

odc. 1137 Władek dowiaduje się, że Maciek zaraził się malarią i leży w szpitalu w Kongo. Krystyna przychodzi rano do Pyrków. Wręcza Marii piękny naszyjnik w podziękowaniu za to, że dzięki niej odzyskała wnuka. Marek wyznaje Marii miłość i wręcza jej... trzy bukiety kwiatów. Waleria składa niezapowiedzianą wizytę Bartkowi i Marlenie.

odc. 1138 Agata dowiaduje się, że Kamil zrezygnował z nowicjatu i zamierza do niej wrócić. Mikołaj zwierza się Marcie, że ma wrażenie, iż ktoś ich śledzi... Iza traci pracę w agencji.

"Pierwsza miłość"


odc. 1910 Piotr podsuwa Wekslerowi do podpisania weksel na 300 milionów złotych. Grozi mu śmiercią! Po latach do Wrocławia przyjeżdża przyjaciel Pawła i jego wychowawca z domu dziecka, Łukasz "Harcerz" Szostak.

odc. 1911 Poszkodowanym Karolem troskliwie opiekują się Grażyna z Grzegorzem. Sabina postanawia wyjechać z Polski, najlepiej do jakiegoś ciepłego kraju. Tymczasem Marysia informuje Kingę i Artura o powrocie "Harcerza". Łukasz mówi im o niedawnym spotkaniu z... Pawłem na Karaibach.

odc. 1912 Mariola odwiedza Marysię. Opowiada o szczerej rozmowie z Łukaszem. Następnie Majka odwiedza "Harcerz", by zapytać go, dlaczego jest zainteresowany byłą żoną Pawła. Dzięki Jowicie Radkowi udaje się zorganizować dla siostry pierwszy profesjonalny casting dla modelek. Filipowi coraz bardziej zależy na odzyskaniu Beaty. Jest gotowy pomóc Arturowi w odebraniu kasy od Szklarskiego. Niestety, Zosia wcześniej go demaskuje...

odc. 1913 Szklarski postanawia ustalić, czy Filip i Beata są oszustami podstawionymi przez Artura. Natomiast "Harcerz" rozpoczyna poszukiwania Pawła w Wadlewie. Jako pierwszych odwiedza rodzinę Śmiałków oraz Bartka, który może mu pomóc. Majka i Artur są pewni, że Łukasz coś ukrywa. Mają wrażenie, że Szostak nie wie, gdzie przebywa Paweł.

"Na Wspólnej"


odc. 1923 Igor ustala nazwisko kolejnej ofiary Czechowskiego. Kobieta mieszka pod Warszawą. Podczas jazdy samochodem Nowak zauważa, że ma niesprawne hamulce... Ksawery tęskni za Pawłem. Marta nie wie, jak ma powiedzieć synkowi, że może go już nie zobaczyć. Ludwika kolejny raz znika.

odc. 1924 Nowak nie ma wątpliwości, że Czechowski chce go zabić! Po ukazaniu się artykułu, kamienicznik zleca porwanie Julki! Maria postanawia zapisać się na kurs prawa jazdy. Smolny sugeruje Basi, że źle wychowuje Kubę. Basia jest przerażona, ponieważ jej narzeczony nigdy nie był wobec niej agresywny.

odc. 1925 Basia zastanawia się, czy powinna wychodzić za Smolnego. Wojtek nie chce uczyć Marii prowadzenia auta. Zdybicka wpada w tarapaty.

odc. 1926 Igor postanawia wyjechać z córką z Warszawy. Iza przekonuje mieszkańców wsi, by odwołali sołtysa. Ola martwi się o córkę Czerskiego.

"Ojciec Mateusz"

odc.146 Nowożeńcy Julita i Jarek Sławkowscy oraz ich goście bawią się na imprezie weselnej. Natalia zauważa, że świadek, Robert Makowiecki, bacznie obserwuje pannę młodą. Podczas tańców Julita wyraźnie go unika. Wychodzący z domu weselnego Mateusz słyszy kłótnię nowożeńców. Wkrótce kobieta zostaje odnaleziona na zewnątrz. Jest nieprzytomna. Pomimo prób reanimacji, umiera. Ślady wskazują, że przed śmiercią z kimś się szarpała i upadła, doznając urazu głowy. Podczas przesłuchania gości Gibalski poznaje okoliczności nieprzyjemnego zajścia, do którego doszło między Julitą i ojcem pana młodego. Następnego dnia Sławkowski zostaje aresztowany. Niebawem policjanci odkrywają zaskakujące fakty z przeszłości panny młodej.

"To nie koniec świata!"


odc.26 Nadchodzi dzień ślubu Uli i Darka. Gdy kobieta dopracowuje szczegóły ceremonii i dba o to, aby narzeczony nie zobaczył jej w ślubnej kreacji, jej wybranek wpada w panikę. Aby dodać sobie animuszu sięga po alkohol. Wkrótce znika. Razem z nim ginie suknia panny młodej. Anka stara się zdobyć zastępczy strój dla Ulki. Anuszkiewicz postanawia odejść z pracy. Na wieść o tym Monika przyjeżdża do Białej Podlaskiej. Chce nakłonić kolegę do zmiany decyzji. Nie wierzy, że menadżer jest gotów definitywnie porzucić stolicę.

"Przyjaciółki"

odc.39 Inga i Patrycja czekają na Ankę przed salą sądową. Ta z kolei wyznaje Pawłowi, że posiada obciążające go nagranie. Mężczyzna nie zamierza pójść na kompromis. Wszystko się zmienia, gdy dowiaduje się, że Sylwia i Ewa będą zeznawać. Patrycja jest przerażona, kiedy poznaje plany matki Filipa, która zamierza zabrać syna do Anglii. Iwona przyjmuje pracę w sklepie Anki. Michał po raz kolejny oświadcza się Patrycji. Wizyta przyjaciółek u wróżki psuje im nastrój. Tymczasem w ich kierunku pędzi samochód z pijanym Pawłem za kierownicą.

"Prawo Agaty"


odc.13 Agata z trudem przyznaje Dębskiemu rację. Marek od początku miał dobre przeczucia, że Hubert nią manipulował, aby zatuszować swój udział w podpaleniu fabryki. Sąd wznawia sprawę Jadwigi Woźniak, która została oskarżona o zabójstwo Biłgorajskiego. Okazuje się, że szpitalny monitoring zarejestrował mężczyznę wchodzącego do szpitala w dniu morderstwa. Agata i Dorota próbują poznać jego tożsamość. W tym samym czasie prokurator Okońska wydaje polecenie założenia podsłuchu w telefonie prezesa ProSpectrum. Jej działania szybko przyczyniają się do zdobycia nowych dowodów winy Huberta. Nieoczekiwanie Dorotę odwiedza żona Tulińskiego. Prosi zaskoczoną adwokatkę o to, aby ta reprezentowała ją w sprawie rozwodowej.

"Moda na sukces"

odc.5985 Tawny nie ustaje w próbach przekonania Amber, by powiedziała Liamowi, że ma z nim dziecko. Nick dowiaduje się, że na zdjęciach rentgenowskich jego płuc lekarze dostrzegli coś niepokojącego.

odc.5986 Ridge chwali Brooke i zachwyca się sukcesami nowej męskiej kolekcji. Lekarz przekonuje Nicka, że może mieć guza i powinien poddać się kolejnemu badaniu.

odc.5987 Stephanie nakłania Nicka, aby rzucił palenie. Madison odwiedza Thomasa, by przekazać mu ważne dokumenty. Zaczynają rozmawiać o swoich uczuciach.

"Na dobre i na złe"


odc.561 Wiktoria zaczyna pracę na stanowisku ordynatora oddziału chirurgii. Znajomi cieszą się z jej awansu. Pierwszym pacjentem, który trafia pod opiekę nowej szefowej oddziału jest cierpiący na zaburzenia psychiczne Filip. Mężczyzna jest ciężko ranny i musi szybko trafić na salę operacyjną. Pacjent grozi lekarzom, że w szpitalu wybuchnie bomba. Latoszek zostaje przewieziony do Leśnej Góry. Lekarz zdecydował się na operację kręgosłupa. Konica uznaje jednak, że kolega jest zbyt słaby, aby można było przeprowadzić zabieg. Witek nie potrafi pogodzić się z jego decyzją. Do szpitala trafia też Paula. Dziewczyna jest kompletnie pijana i nie ma z nią kontaktu. Piotr zawiadamia policję, gdyż obawia się, że nieodpowiedzialna matka pozostawiła swoją córeczkę bez opieki.

"Sama słodycz"

odc.12 Gdy Fryderyk, Staś i Marta zmierzają do mieszkania na kolację, Patrycja, która ewidentnie zadomowiła się u Rekruta, w pośpiechu przygotowuje wszystko na ich wizytę. Zafrasowany Rekrut stara się wyjaśnić Marcie całe zajście, ta jednak mu nie wierzy. Staś mówi ojcu, że obecność Patrycji może wzbudzić w Marcie zazdrość. Po kolacji Patrycja jest wściekła, że Fryderyk posłużył się nią, by zrobić Marcie na złość. Mężczyzna wyjaśnia jej, że od początku zależało mu tylko na odzyskaniu matki Stasia. Upokorzona Patrycja ostentacyjnie opuszcza mieszkanie. Tymczasem Fryderyk i Staś odwiedzają babcię. Kobieta cieszy się na widok wnuka. Fryderyk wyznaje matce, że chce walczyć o Martę. Jego pomysł nie zyskuje aprobaty Izabelli.

"Świat według Kiepskich"

odc.444 W wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności Kiepski zostaje oskarżony o publiczne zanieczyszczanie terenu parku miejskiego. Za domniemane wykroczenie zostaje ukarany mandatem w wysokości 200 złotych. Zapłacenie tej sumy całkowicie przekracza możliwości finansowe bezrobotnego mężczyzny. Ferdek twierdzi, że jest niewinny i nie zamierza płacić grzywny. Wkrótce, znów przez złośliwy los, Ferdynand ponownie wchodzi w konflikt z prawem. Tym razem grozi mu już jednak kara pozbawienia wolności. Kiepski, który uważa się za statecznego męża i ojca rodziny, jest oburzony. Tymczasem Halina nie ma nic przeciwko takiej sytuacji. Jej zdaniem kilkumiesięczna nieobecność męża w domu wpłynęłaby bardzo korzystnie na budżet rodziny.


"The Following"


odc.15 Ryan robi wszystko, by zatrzymać Joego. Wraz z Debrą odnajduje porzucony samochód należący do ludzi Corolla. Wkrótce wpadają w pułapkę. Czas nieubłaganie ucieka, a im grozi śmierć. Claire budzi się w domu przy oceanie. Joe oczekuje na pojawienie się Ryana.

"Kamuflaż"odc.7 Auggie wybiera się na wakacje do Stambułu, gdzie ma odbyć się międzynarodowy festiwal jazzowy. Podczas odsłuchiwania jednego z nagrań trafia na głos mężczyzny, który w przeszłości oślepił go podczas wojny w Iraku. Prosi Annie o pomoc w jego odnalezieniu.

"W garniturach"

odc.2 Pierwsza sprawa, którą zajmuje się nowicjusz Mike Ross, dotyczy oskarżenia prezesa spółki Devlina McGregora o molestowanie seksualne podwładnej. Jednocześnie Mike chce skończyć z nielegalnymi interesami i sprzedażą marihuany.

"Downton Abbey"

odc.7 Bates wychodzi na wolność. Violet informuje Isobel, że nie akceptuje zatrudnienia Ethel w Downton Abbey. Jest przekonana, że grozi to wybuchem skandalu. Edith ignoruje sprzeciw ze strony ojca i przyjmuje posadę w gazecie.

"Na linii strzału"

odc.32 Mary i Marshall próbują przekonać informatora agenta Fabera, aby dołączył do programu ochrony świadków. Mężczyzna początkowo nie chce skorzystać z propozycji. Zmienia zdanie dopiero wtedy, gdy cudem uchodzi z zamachu na swoje życie.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje