Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


ODC. 1063 Ula prosi Marka, by pozwolił jej wyjechać do Barcelony na szkolną wymianę. Potem w tajemnicy przed najbliższymi umawia się na kolejne spotkanie z Bartkiem. Tymczasem Mostowiak prosi Ewę, by u niego przenocowała. Następnego dnia rano narzeczona dochodzi do wniosku, że w Grabinie czuje się jak u siebie w domu. Następnie Marek z rodzicami udaje się na Deszczową. Chcą wreszcie zobaczyć małego Mikołaja. Wcześniej Zduńskich odwiedzają Mirka z Irkiem. Młoda para podejmuje temat dziecka. Okazuje się, że Kwiatkowska ma problem z zajściem w ciążę. Próbuje nakłonić Podleśnego do adopcji... Maria wciąż pomaga Zduńskim w opiece nad Mikołajem. Równie pomocna jest Lubińska... Rogowska postanawia odwiedzić rodziców. Nie wie, że są oni w drodze na Deszczową. Gdy już się spotykają, stara się przekonać Basię i Lucjana, by wybaczyli Małgosi. Przy okazji oznajmia Mostowiakom, że wróciła do Polski na stałe! Tomek pojawia się w sądzie na rozprawie rozwodowej. Towarzyszy mu Zosia, która go wspiera. Potem jednak detektyw topi smutki w barze, gdzie odnajduje go Maryla. Koleżanka wyjaśnia, że Agnieszka prosiła ją, by się nim zajęła...

ODC. 1064 Marcin spotyka się z Agatą. Dziewczyna mówi, że martwi się o Olka. Dzięki pomocy Kasi ustalają, że chłopak aktualnie przebywa w ośrodku dla... narkomanów w Grzeszotowie. Potem Chodakowski przygotowuje romantyczną kolację dla swojej ukochanej. O pomoc prosi Taro. Znowu próbuje nakłonić dziewczynę, by z nim zamieszkała. Ona jednak odmawia. Maria umawia się z synami w bistro. Zwierza im się ze swoich planów. Przy okazji zbliża się do Ali. Paweł prosi matkę, by pomogła mu wybrać pierścionek zaręczynowy. Następnie Maria idzie na spotkanie z Michałem, który prosi, by przekonała rodziców, że Małgosia jest z nim szczęśliwa. W bistro zjawia się Olga. Opowiada Jankowi, że jej nowy ukochany to oszust. Ma żonę, dzieci i... ukradł jej pieniądze. Jurek próbuje zmusić Alę, by oddała mu Basię na weekend. W ramach zemsty Zduński przecina mu opony w samochodzie...

"Klan"


ODC. 2586 Grażynka opowiada Bożence o Iwonce, w której zakochał się Maciek. Nie wie, jak mu powiedzieć, że jego wybranka ma już chłopaka. Agnieszka postanawia ocalić schronisko dla zwierząt przed likwidacją. Rafalski prosi Jaśka, by nawiązał kontakt z dziewczyną, która zastawiła w lombardzie naszyjnik i bransoletkę. Paweł dzwoni do Stanów do kliniki, w której przebywa Krystyna. Pyta, czy jego żona może zostać w niej do czasu, aż stanie na nogi. Kasia zaprasza do domu Dominika.

ODC. 2587 Maciek jest wściekły na Iwonkę. Twierdzi że go oszukała. Tymczasem Kasia zwierza się Basi, że wczoraj całowała się z Dominikiem! Agnieszka razem ze współpracownikami z fundacji decyduje się na szukanie domów tymczasowych dla zwierząt z likwidowanego schroniska. Zyta składa w Funduszu Pożyczkowym dokumenty potrzebne do uzyskania preferencyjnej pożyczki dla młodych stażem przedsiębiorców. Z kolei Sława nie chce odpowiedzieć na pytanie Olki, czy zleciła pobicie szefa, który ją nękał. Jasiek szuka Ramony. Kobi obawia się, że Jasiek nie odzyska pieniędzy...

ODC. 2588 Rafalski próbuje wyjaśnić, o co pokłóciła się Beata z Jaśkiem i dlaczego ze sobą nie rozmawiają. Iwona stara się dodzwonić do Maćka. Niestety, chłopak jej unika. Jacek konsultuje się ze swoim adwokatem na temat rozwodu i opieki nad Małgosią. Uświadamia sobie, że w sądzie nie ma żadnych szans wygrać z Beatą. Elżbieta wraca ze spotkania stowarzyszenia farmaceutów. Oznajmia Jerzemu, że została wybrana na przewodniczącą sądu koleżeńskiego. Mąż nie jest zachwycony...

ODC. 2589 Jerzy ma pretensje do żony, że bierze na siebie kolejne obowiązki. Przy śniadaniu Maciek oświadcza, że wybiera się do Martynki. Na miejscu postanawia z dziewczyną przygotować kolację. Kasia wyjeżdża z klasą na kilkudniową wycieczkę. Razem z matką udają się na dworzec. W drodze powrotnej Grażynka spotyka Arkadiusza, który oznajmia, że nie będzie go przez... pół roku! Sława czeka na Olę przed sądem. Opowiada o wizycie nowego kuratora i jego żądaniach. Jeśli zezna przeciwko Oli, to kurator postara się, aby nie odwieszono jej wyroku. 

"Barwy szczęścia"


ODC. 1125 Renata i Arek przychodzą do Marty, by jej powiedzieć, że to Piotr porwał Miłoszka. Tymczasem do Walawskiego dzwoni mężczyzna, który żąda stu tysięcy złotych za uwolnienie chłopca. Natalia oznajmia Irkowi, że odwiedzą ich Lili z Klemensem, by opowiedzieć o swojej podróży poślubnej do Izraela. W jednej z gazet ukazuje się tekst pt.: "Zemsta Walerii Koszyk". Stefan stawia do pionu Skąpskiego.

ODC. 1126 Iga mówi Marcie, że Piotr zgłosił na policję, że porywacze żądają okupu za Miłoszka. Damian próbuje zostawić wózek z chłopcem na przystanku autobusowym. Sekuria wycofuje się z polis emerytalnych.

ODC. 1127 Piotr i Iga odzyskują Miłoszka! Tymczasem Renata oświadcza Walawskim, że chce, by wychowali jej syna, jak własne dziecko. Marlena i Bartek wynajmują dawne mieszkanie Julii i Pawła.

ODC. 1128 Waleria nie chce, by Bartek się od niej wyprowadził. Widzi, że jej syn jest dla Marleny chłopcem na posyłki. Nina zwierza się Markowi, że Witek chyba jej przebaczył. Umawiają się na wizytę u psychologa... 

"Pierwsza miłość"


ODC. 1900 Natan informuje Sabinę, że Agata popełniła samobójstwo! Wręcza jej list pożegnalny. Nie mówi jednak, co dziewczyna powiedziała mu na chwilę przed śmiercią. Natomiast Zuber uspokaja Piotra, że śledztwo szybko zostanie zamknięte z powodu wcześniej zdiagnozowanej choroby psychicznej samobójczyni. Emilka za wszelką cenę próbuje pomóc Makowskiej w efektywnej sprzedaży ogórków.

ODC. 1901 Natan i Mikser wtajemniczają Radka w śledztwo związane ze śmiercią Agaty. Dochodzą do wniosku, że jedyną szansą na sprawdzenie, czy Igor rzeczywiście nie żyje, jest ekshumacja! Jeśli jego trumna okaże się pusta, będzie wiadomo, że pogrzeb był tylko mistyfikacją. Błażej ma dość Aśki i ojca, który próbuje go z nią wyswatać. Prosi Kaśkę o pomoc.

ODC. 1902 Emilka wpada na pomysł, by akcję ratowania ogórków Makowskiej nagłośnić w telewizji. Na gwiazdę spotu zostaje wybrana Malwina. Zuber odwiedza Sabinę pod pretekstem zebrania informacji dotyczących śmierci Agaty.

ODC. 1903 Makowska jest uratowana. Reklama odnosi zamierzony skutek. Nie będzie musiała zamykać przetwórni ogórków. Łucja próbuje przekonać córkę, że źle zrobi, planując swoje życie u boku Radka. Artur wpada na pomysł, który może pomóc Filipowi. Sugeruje, by Kinga zagrała jego żonę.

"Na Wspólnej"


ODC. 1915 Smolny przyprowadza do Basi swoich synów. Kuba opowiada później mamie, że Smolny trzyma chłopaków krótko i znęca się nad nimi. Policja uświadamia Romanowi i Honoracie, że zostali obrabowani przez tych samych ludzi, którzy załatwili im bilety do opery. Igor ustala, że kobieta, która prosiła go o pomoc, nie żyje! Nowak jest przekonany, że właściciel kamienicy maczał w tym palce...

ODC. 1916 Lipską odwiedza Żaneta, która żąda, by Zosia powiedziała, dlaczego naprawdę chce skompromitować Damiana. Tymczasem Maria przekonuje Monikę, by nie wierzyła kłamstwom i wsparła Cieślika. Dzieci Bogdana postanawiają znaleźć pracę. Czerski wzywa Olkę do kancelarii. Zimińska zastanawia się, czego może od niej chcieć późnym wieczorem...

ODC. 1917 Ola nie chce powiedzieć rodzicom, że spędziła noc z Mariuszem. Rano jednak Czerski udaje, że wczoraj nic się nie zdarzyło. Z kolei Igor ma pewność, że śmierć lokatorki nie była nieszczęśliwym wypadkiem. Paweł planuje utworzyć schronisko dla koni.

ODC. 1918 Ola postanawia zrezygnować z pracy! Adam znowu musi wyjechać służbowo. Maciek pozwala sobie otwarcie go skrytykować. Zosia chce uciec ze stolicy. Krupski jej na to nie pozwala.

"To nie koniec świata!"ODC.24 Anka odzyskuje zdrowie po operacji. Osłabiona i załamana sądzi, że Pawłowi przestało na niej zależeć. Anuszkiewicz, pozbawiony kontaktu z ukochaną, wpada w depresję. Kryzys pomagają mu przetrwać przyjaciele z Warszawy.

"Przyjaciółki"ODC.37 Szymon proponuje Indze kolejne spotkanie. Niestety, kobieta nie ma z kim zostawić córki. W końcu zaprasza sąsiada na kolację do domu. Sebo czeka na Patrycję przed domem dziecka. Zabiera ją na kawę. Ich rozmowa schodzi na temat macierzyństwa.

"Prawo Agaty"ODC.11 Agata reprezentuje mecenasa Młodkowskiego, który jest podejrzany o prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwym. Ku jej zaskoczeniu, na procesie przeciwnikiem Przybysz okazuje się Dębski. Tuliński zaprasza Dorotę na randkę, ale prawniczka w ostatniej chwili odwołuje spotkanie. Mężczyzna łatwo nie rezygnuje i niespodziewanie pojawia się przed drzwiami jej mieszkania, proponując wspólną kolację. Między rozprawami Agata opracowuje plan zdobycia dowodów przeciw Nawrockiemu. Kobieta postanawia spotkać się z prezesem ProSpectrum. W tym czasie jej kolega z tej samej firmy, Tomek, kopiuje dane z komputera dotyczące działalności Nawrockiego. Podczas kolejnej sprawy Agata otrzymuje telefon od przerażonego Huberta.

"Moda na sukces"

ODC.5977 Brooke odwiedza Stephanie, która wraz z Dayzee i grupą nowych pracowników kawiarni urządza lokal. Wkrótce na miejscu zjawia się Taylor. Dochodzi do kolejnej kłótni obecnej i byłej żony Forrestera.

ODC.5978 Whip przyznaje się do autorstwa zdjęć kompromitujących Thomasa i Brooke. Ridge opowiada żonie i synowi o sukcesie nowej męskiej kolekcji w Europie.

ODC.5979 Zbliża się termin uroczystości odnowienia przysięgi przez Owena i Jackie. Gdy okazuje się, że na miejsce nie zdoła dotrzeć umówiony duchowny, zastępuje go Nick.

"Na dobre i na złe"ODC.559 Leszek wychodzi ze śpiączki. Falkowicz obawia się, że zeznania chemika sprowadzą na niego kłopoty. Aby uniknąć aresztowania, postanawia wyjechać za granicę. Wiktoria próbuje przekonać Leszka, aby udawał, że cierpi na amnezję i zataił przed policjantami, iż profesor prowadził w szpitalu nielegalne badania i to on odpowiada za wypadek w laboratorium. Agata i Konica próbują przekonać Latoszka, by poddał się rehabilitacji. Lekarz nie wierzy jednak, że odzyska sprawność. Sądzi, że do końca życia pozostanie kaleką. W ośrodku doktor zaprzyjaźnia się z nastoletnim Jaśkiem, który od wypadku ma jedną nogę krótszą i nie może chodzić. W Leśnej Górze zjawia się Lena. Prosi Woźnicką, by powiedziała, gdzie przebywa jej mąż.

"Sama słodycz"

ODC.10 Po namiętnym pocałunku z Patrycją Fryderyk nagle wycofuje się z ich relacji. Zdezorientowana kobieta urządza Rekrutowi awanturę. Marianna z Olą odwiedzają Tajfuna. Fryzjerka podejrzewa, że Benedykta odwiedziła jakaś kobieta.

"Świat według Kiepskich"ODC.442 Jolasia i Waldek mają długi. Halina, chcąc pomóc dzieciom, sprzedaje mieszkanie. Kiepscy zostają bez dachu nad głową. Nagle odkrywają, że w identycznym położeniu znaleźli się Paździochowie, Boczek, a nawet prezes Kozłowski.

"The Following"


ODC.13 FBI zamyka czasowo biuro lokalnego szeryfa w Havenport. Roderick decyduje się na ucieczkę. Ryan rozpoczyna specjalną misję. Dochodzi do tragedii. Claire wykorzystuje uczucie, jakim darzy ją Joe. Caroll dzwoni do Hardy’ego i informuje go o swoich planach.

"Zagadki umysłu"


ODC.12 Robotnik, który stracił kilka palców, odmawia poddania się operacji ich rekonstrukcji. Jack Gallagher kłóci się z kolegami o diagnozę postawioną jego niedawno odnalezionej siostrze. Nie zgadza się z ich opinią, że Becky cierpi na schizofrenię.

"Arrow"

ODC.23 Oliver i Diggle prowadzą dramatyczny wyścig z czasem, aby powstrzymać Mrocznego Łucznika, który po spotkaniu z sejsmologiem realizuje swój plan zniszczenia Glades. Sytuacja staje się jeszcze bardziej skomplikowana, kiedy detektyw Lance zatrzymuje Felicity i zabiera ją na przesłuchanie. Relacje pomiędzy Tommym i Oliverem znowu ulegają pogorszeniu. Tymczasem Thea dowiaduje się o planowanym zniszczeniu dzielnicy nędzy. Postanawia natychmiast wyruszyć na poszukiwania Roya. Wkrótce jednak wpada w ogromne tarapaty. W retrospekcjach Oliver, Slade i Shado walczą w bitwie na śmierć i życie przeciwko Edwardowi Fyersowi. Niespodziewanie jeden z pocisków ich niebezpiecznego przeciwnika zostaje wymierzony w samolot Ferris Air.

"Kamuflaż"

ODC.5 Do CIA zgłaszają się pracownicy NASA. Z ośrodka, w którym prowadzony jest program satelitarny wyciekły tajne informacje. Zadanie przeprowadzenia śledztwa otrzymuje Annie. Kobieta ma udawać dokumentalistkę zbierającą materiały dla muzeum Smithsonian.

"Ekstradycja"

ODC.10 Fiduk przygotowuje się do wyjazdu z kraju. Ludzie Sumara podkładają materiały wybuchowe w podziemiach Pałacu Kultury. Hakerka Ćma nieustannie śledzi ministra. W końcu udaje jej się ukraść mu dwa miliony dolarów, które dostał od Fiduka i Tuwary.

"Chicago Fire"

ODC.17 Do Severide’a przyjeżdża na kilka dni jego ojciec, Benny. Mills odkrywa, że mężczyzna pracował niegdyś w jednostce wraz z Bodenem i jego ojcem. Shay informuje Severide’a, że chce mieć dziecko. Dzieli się też swoimi planami z Dawson i resztą współpracowników.
swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje