Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


odc. 1061 Janka zwierza się Taro, że straciła pracę. Następnie odwiedza Wojtka w klinice i proponuje, by spędził z nią sylwestra. Z kolei Kasia z Marcinem pojawiają się w bistro. Spotykają Agatę, dziewczynę Olka, która prosi Chodakowskiego, by porozmawiał z bratem o ich związku... Werner nie rezygnuje z zabiegania o serce Anny. Zaprasza Gruszyńską na Wigilię do kancelarii. Ma nadzieję, że Moniki nie będzie tego dnia w pracy... Krupski dziękuje Budzyńskiemu, że jego syn dostał na święta przepustkę. Podczas ich rozmowy do Andrzeja dzwoni Sonia, która pyta go o przetłumaczone przez nią teksty. Mężczyzna rewanżuje się zaproszeniem kobiety do domu. Kilka godzin później ze Stanów wraca Marta z Zosią! Z kolei Tomek i Agnieszka wybierają się na święta do Włoch. Chodakowski dowiaduje się od Zosi, że Małgosia, gdy tylko dostanie rozwód, po Nowym Roku planuje ślub z Michałem!

odc. 1062 Ala jest wściekła na Jurka, który żąda spotkań z córką, co najmniej raz w miesiącu. Paweł sugeruje, by ukochana skorzystała z pomocy prawnej Piotrka. Natomiast włóczęga Stefan wykonuje w sklepie i bistro drobne naprawy. Zostaje oskarżony przez jedną z klientek o kradzież. Z opresji ratuje go Basia. Piotrek postanawia dać żonie noworoczny prezent, nowe auto. Tymczasem Kinga czuje w domu pierwsze bóle porodowe. Na szczęście na Deszczowej niespodziewanie zjawia się Maria, która wróciła właśnie do Polski. Po chwili do domu wpada też Piotrek, a tuż za nim Filarski, Paweł, Filarska oraz Marszałek. Dzieki pomocy teściowej Kinga rodzi Mikołaja... W szpitalu Paweł przedstawia Marysi Alę i Basię. Oznajmia, że już niebawem będą jego rodziną. Z kolei Kasia zgadza się wrócić do Marcina. Żąda, by nadal zabiegał o jej względy, bo na razie się do niego nie wprowadzi.

"Klan"


odc. 2582 Paweł martwi się, że nie będzie mógł polecieć po Krystynę. Ma złamaną nogę i wstrząs mózgu, a to wyklucza lot samolotem. Beata próbuje przekonać Jacka, że Małgosia powinna zamieszkać z nią i Rafalskim. Tymczasem Ola spotyka się ze Sławą. Pyta, czy to ona zleciła pobicie jej szefa, ponieważ właśnie z tego powodu nie może się nią już zajmować. Potem odwiedza Kamilę, którą przekonuje, że nic jej nie łaczy już z Norbertem. Są tylko przyjaciółmi. Przerażony Feliks wybiera się na egzamin kończący kurs coachingu. Po wyjściu z sali ulega wypadkowi. Trafia do szpitala. Informuje o tym Monikę.

odc. 2583 Wkorytarzu szpitalnym Feliks spotyka Pawła. Monika przychodzi w odwiedziny do swojego przyjaciela. Okazuje się, że przebywa on aktualnie w... izolatce u jej brata. Jasiek przeprasza Beatę i Piotra, że ich zawiódł. Obiecuje, iż zdobędzie fundusze na wykupienie rodzinnej biżuterii. Norbert nie udaje się na spotkanie w sprawie wyjazdu na stypendium do Portugalii. Wiga pyta Surmaczową o stan zdrowia Pawła. Agnieszka i Ola nie mogą odebrać Krystyny z kliniki w USA.

odc. 2584 Beata zastanawia się nad słowami Kamili, która sugeruje, że dziewczyna Jaśka może być z nim w ciąży, dlatego chłopak dopuścił się kradzieży. Szef Oli chce, by przyniosła opinię o Sławce, a potem ma przyjść do niego na rozmowę. Następnie zarzuca jej niekompetencję. Sugeruje iż nie nadaje się na stanowisko kuratora. Może dać jej ostatnią szansę, ale pod jednym warunkiem... Paweł informuje lekarza, że chce się wypisać na własną prośbę. Niespodziewanie odwiedza go Wiga. Z kolei minister chwali Agnieszkę za dobrą pracę i oznajmia, że powinna z nim pojechać do ekologów, którzy zebrali się pod Białymstokiem.

odc. 2585 Ola opowiada Ewie, że wczoraj dała się sprowokować szefowi i uderzyła go w twarz! Później otrzymuje oficjalne pismo, na podstawie którego traci sprawę Sławki. Jasiek czeka przed szkołą na Kobiego. Przy okazji dowiaduje się, że Ramona i Łysol od roku są parą! Koziełło odbiera Pawła ze szpitala. Przed domem już czeka Elżbieta... Grażynka odbiera Maćka ze szpitala. Ustala, że Iwonka ma chłopaka!

"Barwy szczęścia"


odc. 1120 Maria zwierza się Markowi, że Hubert i Klara poprosili ją równocześnie o pożyczkę, a ona może pomóc tylko Klarze. Boi się reakcji syna... Kostek rozmawia z Przybylskim o wydzierżawieniu lokalu. Dzwoni też do Ludmiły i prosi, by ułatwiła mu kontakt z córeczką, za którą tęskni.

odc. 1121 Magda rozpoczyna swój pierwszy dzień pracy w Blaszkach. Marta pakuje Ewunię na wyjazd z dziadkami. Marta postanawia poprosić Artura o pomoc. Dowiaduje się, że Chowańskiego nie ma w biurze, ponieważ musiał wyjechać służbowo z Zosią. Waleria oświadcza Skąpskiemu, że nie przyłoży ręki do ludzkiej krzywdy i nie będzie sprzedawała polis.

odc. 1122 Waleria spotyka się z dziennikarką TVP Info i opowiada o przekrętach w Sekurii. Jacek dowiaduje się o tym wieczorem. Grozi jej. Tymczasem kurierka przynosi Marcie bukiet kwiatów. Wcześniej Walawska zwierza się Kaśce, że podejrzewa Artura o zdradę!

odc. 1123 Jacek straszy Walerię, że ją zniszczy. Blogerka ze Słodkiej Chaty proponuje Teresie współpracę. Marek słyszy od teściowej, że jest wspaniałym zięciem. Zosia zapewnia Martę, że nie ma romansu z Arturem. Nina prosi Krystynę, by dała jej spokój.

"Pierwsza miłość"


odc. 1895 Daria opowiada Natanowi, że wczoraj wieczorem wróciła do domu półprzytomna i w towarzystwie Piotra. Natan żąda od swojej dziewczyny, by przestała się przyjaźnić z mężczyzną, który ją kocha. Detektyw Karola zdobywa nowe informacje na temat rodziny Piotra Wacha. Weksler pospiesznie poinformuje o tym Natana...

odc. 1896 Natan nie kryje, że zna prawdę na temat śmierci rodziców Piotra. Zdemaskowany Wach niczemu nie zaprzecza. Stwierdza, że nie będzie składał wyjaśnień. Filip składa Sebastianowi biznesową ofertę. Łucja próbuje przekonać Nikolę, że źle robi, planując życie u boku Radka.

odc. 1897 Szklarski pyta Izę o Filipa. Kobieta przyznaje, że nie jest on oszustem. Radek wyznaje Nikoli, że Jowita, jej nowa szefowa, była przez pewien czas jego kochanką! Agata dosypuje narkotyk do napoju Sabiny. W konsekwencji siostra kolejny raz prawie traci przytomność i ma halucynacje...

odc. 1898 Lekarz psychiatra uspokaja Sabinę. Nie ma żadnych problemów psychicznych! Agata natomiast znowu próbuje uwieść Piotra. Mężczyzna ją policzkuje! Aśka informuje Grzegorza, że rzuciła pracę, którą jej załatwił. Kinga postanawia samodzielnie wyremontować mieszkanie.

"Na Wspólnej"


odc. 1911 Bogdan przyłapuje Franka na bójce z kolegą. Nie ma pojęcia, że syn bronił jego dobrego imienia. Berga jednak bardziej martwi to, że Joanna nie wierzy w jego niewinność. Iza i Jerzy nie wiedzą, gdzie szukać Klementynki, która zaginęła. Oddychają z ulgą, gdy okazuje się, że dziewczynką zaopiekowały się wnuki sołtysa. Maciek z Weroniką zabierają dzieci na piknik za miastem. Niesłuchowski namawia Roztocką na zmysłową sesję zdjęciową...

odc. 1912 Andrzej wynajmuje mieszkanie w pobliżu Basi. Smolny podejrzewa, że Brzozowski planuje odzyskać byłą żonę. Iza próbuje namówić mieszkańców wsi, by się zbuntowali przeciwko despotycznemu sołtysowi. Budzyńska przeprasza Berga, że w niego zwątpiła. Bogdan jej wybacza...

odc. 1913 Damian postanawia wytoczyć Zosi proces o zniesławienie. Żaneta sugeruje też, że powinien zwołać konferencję prasową. Monika jednak oświadcza, że nie będzie bronić narzeczonego. Natomiast Roman jest zakochany w... swoim Fordzie Mustangu.

odc. 1914 Maciek pokazuje Weronice fotografie, które zrobił jej podczas pikniku. Po południu z podróży wraca Adam... Monika decyduje się zostawić Damiana! Ziębowie próbują przekonać córkę, że Cieślik jest niewinny. 

"To nie koniec świata!"odc.23 Problemy z kręgosłupem Anki pogłębiają się. Adam postanawia natychmiast poddać ją operacji. Paweł wciąż przebywa w Białej Podlaskiej. Ukrywa się w warsztacie Darka. Do miasteczka wraca Janusz i od razu spotyka swojego rywala. Ula domyśla się, że Darek ma kontakt z Pawłem. Anka czeka na operację. Dzwoni do niej Paweł. Telefon odbiera Tenczyński. Blanka wybiera się na spacer z Kotkiem, który zaczyna z nią flirtować. Nie wie, jak na jej zachowanie zareagują nadopiekuńczy ojciec i zazdrosny Mały

"Przyjaciółki"odc.36 Dorota umawia się na spotkanie z Pawłem. Od pierwszej chwili go kokietuje i prosi o pomoc. Opowiada, że jej kochanek zginął w wypadku samochodowym. Cały spadek po nim dostaną żona i dziecko, a ona zostanie bez środków do życia. Mówiąc to włącza dyktafon i zaczyna kierować rozmową. W końcu Paweł proponuje jej fałszerstwo. Anka umawia się na kawę z Krzysztofem. Inga szykuje się na randkę. Ma wychodzić, gdy odwiedza ją Dorota, która przynosi nagranie obciążające Pawła. W zamian prosi o załatwienie spotkania z Szymonem.

"Prawo Agaty"odc.10 Dębski podejmuje decyzję o odejściu z kancelarii. Dorota jest wściekła, że obecność Huberta tak bardzo wpłynęła na wzajemne relacje Marka i Agaty. Wkrótce wychodzi na jaw, gdzie Dębski postanowił kontynuować swoją prawniczą karierę. Hubert zostaje napadnięty i pobity. Przybysz obawia się o jego bezpieczeństwo i postanawia znaleźć mu bezpieczne schronienie. Agata prowadzi sprawę lekarki Aleksandry Włoch i jej syna Mariusza. Gdy byłej żonie mężczyzny nie udało się otrzymać od niego wyższych alimentów, kobieta postanawia obciążyć tymi świadczeniami jego matkę. Przy okazji udowadnia, że lekarka fałszuje recepty, z czego czerpie bardzo duże korzyści finansowe. Bartek po raz kolejny musi zmierzyć się z Justyną na sali sądowej.

"Moda na sukces"

odc.5973 Aggie stara się przekonać Whipa, by zrezygnował ze swojego planu zemsty. Sugeruje, że ucierpi na tym jego małżeństwo. Wychodzi na jaw, że Amber jest w ciąży.

odc.5974 Hope nie może uwierzyć, że Liam zdradził ją z Amber. Mężczyzna bezskutecznie stara się jej wytłumaczyć. Ridge odwiedza Taylor i informuje ją o swoich podejrzeniach dotyczących Whipa.

odc.5975 Tawny namawia Amber, by oszukała Liama i przekonała go, że jest z nim w ciąży. Chce sfingować wynik testu na ojcostwo. Moore obawia się jednak, że intryga może się dla nich fatalnie skończyć.

"Na dobre i na złe"odc.558 Adam, który został zatrzymany jako podejrzany o spowodowanie wybuchu, wychodzi z aresztu. Leszek wybudza się ze śpiączki i zostaje przewieziony do szpitala w Leśnej Górze. Chemik dwukrotnie musi poddać się operacji. Po pierwszym zabiegu, który przeprowadza Konica, stan pacjenta gwałtownie się pogarsza. Gdy ponownie trafia na salę operacyjną, jednym z chirurgów jest Falkowicz. Wiktoria boi się, że profesor w obawie o własne bezpieczeństwo nie będzie chciał Leszka uratować, tylko zabić. Hana wchodzi w konflikt z nowym szefem oddziału ginekologicznego, Radwanem. Agata ma w szpitalu niegroźny wypadek i postanawia zgłosić się na rehabilitację. Na zajęciach spotyka Latoszka. Lekarz porusza się na wózku inwalidzkim.

"Sama słodycz"

odc.9 Marta ze Stasiem odwiedzają Fryderyka. Na miejscu zastają Janinę, Patrycję i Mariannę. Rekrut próbuje wyjaśnić Marcie kłopotliwą sytuację, ale zdenerwowana kobieta wychodzi z synem. Fryderyk bezskutecznie próbuje skontaktować się ze Stasiem. Patrycja wykorzystuje sytuację i udaje zaangażowanie w problemy Rekruta, aby zdobyć względy wykładowcy. Gosia przygotowuje się do wyjazdu do Paryża. Przed podróżą umawia się z Wiktorem. Marianna zaprasza Fryderyka i Stasia na urodziny Oli. Fryzjerka rozpoczyna przygotowania w związku z przeprowadzką córki do jej mieszkania. Izabella zdobywa numer telefonu Benedykta i dzwoni do niego, aby umówić się na randkę. Staś wypytuje matkę o przyczyny jej niechęci do kontaktów z Fryderykiem.

"Świat według Kiepskich"odc.441 Ferdek narzeka na zdrowie. Gdy odmawia wstania z łóżka, Halina chce wysłać go do szpitala. Kiepski proponuje, aby żona, jako pielęgniarka, leczyła go w domu. Hospitalizacją w prywatnej klinice Kiepskich zaczynają wkrótce interesować się sąsiedzi.

"The Following"


odc.12 Agenci FBI docierają do starego arsenału, który okazuje się miejscem treningów ludzi Carrolla. W ręce Hardy’ego i jego kolegów wpadają akta, które doprowadzają ich do niejakiego Daniela Monroe. Mężczyzna zna miejsce pobytu Joego.

"Zagadki umysłu"


odc.11 Jackowi udaje się znaleźć chorą na schizofrenię Becky. Leczenie siostry jest teraz dla niego najważniejsze. Veronica zajmuje się weteranem wojny w Iraku, Clayem, który próbował popełnić samobójstwo. Pacjent cierpi na amnezję i zespół stresu pourazowego.

"Arrow"

odc.21 Oliver skupia się na odnalezieniu kolejnej osoby z listy swego ojca. Felicity, podczas przeszukiwania laptopa księgowego, odkrywa ślady transakcji, która może dopomóc Queenowi w odnalezieniu Waltera. Okazuje się także, iż Malcolm ujawnił Robertowi szczegóły dotyczące śmierci swojej żony. Tymczasem Tommy wyznaje Laurel coś, co wprawia ją w osłupienie.

odc.22 Malcolm przywdziewa czarny kaptur i w tym przebraniu prowadzi negocjacje z sejsmologiem, doktorem Brionem Markovem oraz jego grupą. Niebawem dochodzi do konfrontacji "kapturów", a Meryln Global Group ujawnia swoje mroczne sekrety. Roy i Thea szukają bohatera w kapturze, a Laurel, w obliczu informacji, które otrzymała od Tommy’ego, podejmuje zaskakującą decyzję.

"Kamuflaż"

odc.4 Annie ma odebrać od FBI włoskiego agenta Carla Reniego i przekazać go w Argentynie służbom specjalnym. W Buenos Aires Walker i jej towarzysz stają się celem płatnych zabójców. Okazuje się, że Reni jest zamieszany w gigantyczną aferę naftową.
swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje