Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


odc. 1059 Janka zaprasza Marcina na świąteczny koncert w ambasadzie. Proponuje mu też przyjaźń. Taro zarzuca dziewczynie, że nie jest szczera wobec Chodakowskiego. Tymczasem Marcin odwiedza chore dzieci w szpitalu. Na korytarzu spotyka Olka i próbuje namówić brata na przyjęcie udziałów w firmie ojca... Kasia kupuje nowe kozaki. Biegnie w nich do bistro, na randkę z Marcinem. W pewnym momencie boleśnie skręca sobie nogę. Wojtek odwiedza Jankę i zabiera nową przyjaciółkę na ściankę wspinaczkową. Piotrek odkrywa, że media interesują się sprawą Impermexu. Andrzej spotyka się z Krupskim, który załamany uwięzieniem syna, dostaje zawału serca! Budzyński poznaje Sonię, matkę Julki, która przyjaźni się z Anią. Kobieta robi na nim ogromne wrażenie...

odc. 1060 Tomek podwozi do Grabiny Marzenę. Dziewczyna stara się o pracę w nowym sklepie Marka. Podczas castingu na sprzedawczynię pojawia się Barbara z Lucjanem. Później przychodzi też proboszcz z zamiarem poświęcenia nowego biznesu Mostowiaka. W godzinach wieczornych Marek i Ewa docierają w końcu na swój wymarzony weekend nad jeziorem. W hotelu Mostowiak oświadcza się ponownie swojej ukochanej. Natomiast Paweł wyznaje Jankowi, że chciałby rozpocząć karierę jako fotograf.


"Klan"


odc. 2579 Ola opowiada Ewie o ostatniej wizycie w gabinecie szefa. Zapowiada koleżance, że jeśli sytuacja się nie zmieni, będzie musiała złożyć wypowiedzenie. Tymczasem jej prześladowca zostaje napadnięty i pobity przed domem Sławki. Uważa, że sprawcą jest Rafał, narzeczony Oli. Natomiast Kamila odlicza minuty do kolejnego podejścia do egzaminu na prawo jazdy. Jest zestresowana. Na szczęście wszystko kończy się pomyślnie. Wieczorem odwiedza ją Norbert z butelką wina... W galerii handlowej Paweł z synem szukają butów sportowych na treningi. Spotykają Wigę. Lubicz wita ją oficjalnie i bez emocji. Rozstają się bez słowa. Z kolei Elżbieta podczas zakupów mija wystawę lombardu. Nagle zatrzymuje się, ponieważ wpada jej w oko biżuteria, którą podarowała jakiś czas temu Beacie!

odc. 2580 Elżbieta opowiada Jerzemu o wczorajszym odkryciu w lombardzie. Jest wściekła na córkę, że zastawiła klejnoty, które otrzymała od niej w prezencie. Postanawia wrócić i zasięgnąć języka. Na miejscu pyta właściciela lombardu o naszyjnik i bransoletę... Do Olki dzwoni Norbert. Pyta dziewczynę, jak się czuje i czy nadal szef ją prześladuje. Rafał jest przekonany, że to Norbert pobił szefa jego narzeczonej. Z kolei Maciek oświadcza Grażynce, że jedzie sam do Iwonki. Zanim jednak dociera na miejsce, wpada do baru na jednego drinka. Tymczasem Paweł umawia się na spotkanie z Wigą. Informuje ją, że postanowił udać się wcześniej po Krystynę. To oznacza, że będą musieli zakończyć znajomość. Elżbieta pyta córkę o rodzinną biżuterię. Kobieta sprawdza kasetkę. Odkrywa brak naszyjnika oraz bransoletki. Kto je ukradł?

odc. 2581 Jasiek usiłuje niepostrzeżenie wymknąć się z domu, żeby uniknąć kłopotliwych pytań. Beata i Piotr nie dają mu wyjść. Syn próbuje zaprzeczyć, że miał coś wspólnego z kradzieżą. Potem chłopak dzwoni do Ramony, która jednak nie odbiera telefonów... Maciek budzi się skacowany i wykończony wczorajszym wieczorem. Feliks uczy się do egzaminu na coacha. Natomiast Ola postanawia spotkać się z Norbertem i dopytać, czy to nie on jest sprawcą napadu na szefa. Były narzeczony zarzeka się, że nie miał z tym nic wspólnego. Agnieszka dowiaduje się, że Paweł miał wypadek i leży w szpitalu ze złamaną nogą...

"Barwy szczęścia"


odc. 1116 Wanda tłumaczy Kostkowi powody odejścia od niego Ludmiły. Sara prosi Daniela, by zainteresował się zdrowiem Justyny, która się przeziębiła. Potem sama odwiedza ciężarną. Przekonuje ją, że muszą zrobić wszystko, by Daniel i Norbert się dogadali. Marek prosi Ninę, by przekazała Witkowi, że Złoty chciałby się z nim spotkać... W kawiarni chłopak nachyla się do ojca i mówi mu na ucho, że go nienawidzi!

odc. 1117 Marek jest zdruzgotany tym, co wydarzyło się poprzedniego wieczora. Maria radzi mu, by się nie zrażał reakcją Witka. Następnie Teresa informuje Złotego, że wie o jego synu... Artur i Marta wieczorem mają iść na galę, na której Chowański odbierze nagrodę. Walawska w ostatniej chwili rezygnuje... Norbert jest zdenerwowany przed kolacją z Sarą i Danielem.

odc. 1118 Marta ogląda zdjęcia z gali, na których Chowański przytula się do Zosi! Prosi mężczyznę, by jej to wytłumaczył... Anna czuje się coraz lepiej. Powoli porzuca myśl o przejściu na emeryturę. Alicja proponuje Magdzie posadę pomocy wychowawcy. Sabina dowiaduje się, że Gosia w swoim testamencie wskazała ją na prezesa zarządu Fundacji.

"Pierwsza miłość"


odc. 1890 Piotr wyznaje Sabinie, że jest w niej zakochany! Radek dowiaduje się, że Julian sprzedaje lokal, w którym Łucja prowadziła swój salon kosmetyczny. Musi jej pomóc...

odc. 1891 Nikola proponuje mamie, by przeniosła swój biznes. Aneta dziękuje Dariuszowi za wstrzymanie publikacji obciążającej Aleksa.

odc. 1892 Aleks podrzuca Wiktorowi kokainę. Rysiek obraża Jagnę.

odc. 1893 Zosia bez zapowiedzi zjawia się w mieszkaniu Filipa.

"Na Wspólnej"


odc. 1907 Zosia oskarża Cieślika o gwałt! Monika nie wierzy w zapewnienia Damiana, że tego nie zrobił. Weronika zaprasza Maćka na koncert. Roztocką zaczepia agresywna nastolatka.

odc. 1908 Damian ma dość nagonki ze strony fotoreporterów. Sołtys odcina Dudkom dostęp do wody. Czerski zaprasza Olkę na obiad.

odc. 1909 Czerska podejrzewa, że jej mąż ma romans. Wujek Samo Zło oddaje Romanowi swojego Forda Mustanga. W urodziny Marta obiecuje Pawłowi namiętny wieczór. Tego samego dnia dostaje służbowe mieszkanie...

odc. 1910 Joanna nie wierzy w niewinność Bogdana. Chce go zostawić! Paweł zwierza się Kai, że Marcie bardziej zależy na pracy niż na nim...

"To nie koniec świata!"odc.22 Anka po rozstaniu z Pawłem szuka schronienia w rodzinnym domu. Ulka nadal ukrywa przed Darkiem fakt, że spotkała się z Zoltanem. Tymczasem jej niedoszły mąż zauważa zniknięcie Blanki i zastanawia się, czy zgłosić to na policji.

"Przyjaciółki"odc.35 Matka Michała odwiedza Patrycję. Wyznaje, że żałuje słów, które wypowiedziała przed ich ślubem. Anka uczestniczy w rozprawie rozwodowej. Elżbieta idzie do gabinetu Michała. Chce poznać Majkę, a także pogratulować im dziecka.

"Prawo Agaty"odc.9 Agata i Dorota prowadzą sprawę Grzegorza Wielochy, oskarżonego o zabójstwo siedemnastoletniego Kacpra. Jego żona, Halina, twierdzi, że nastolatek ją napadł, a mąż działał w jej obronie. Inną wersję wydarzeń przedstawiają koledzy ofiary.

"Moda na sukces"

odc.5969 Eric, Ridge, Brooke, Taylor i Whip dowiadują się, że Stephanie kupiła od C.J’a lokal i przemianowała go na "Dayzee’s". Bliscy i przyjaciele świętują z nią otwarcie nowego biznesu.

odc.5970 Seniorka rodu przedstawia Hayes Kevinowi, który prowadzi ośrodek dla bezdomnych. Kobieta zgadza się udzielić konsultacji kilku mieszkańcom placówki.

odc.5971 Ridge szuka autora kompromitującego zdjęcia. Podejrzewa, że mógł nim być Whip. Agnes mówi Whipowi, że boi się konsekwencji skandalu.

"Na dobre i na złe"odc.557 Adam jest podejrzany o spowodowanie wybuchu u Leszka. Falkowicz wszystkimi możliwymi sposobami stara się zapewnić sobie bezpieczeństwo. Składa wizytę profesorowi Geblertowi i próbuje się dowiedzieć, czy Wawrzyniak ma szanse wyjść ze śpiączki. Następnie odwiedza Adama w areszcie i prosi go, by ten nie wyjawiał policji ich tajemnic. Wyznaje mu także, że Krajewski jest jego bratem. Paula przychodzi do Hany po obiecane pieniądze. Jest wściekła, gdy dowiaduje się, że doktor Goldberg nie zebrała jeszcze całej kwoty. Nina potrąca na ulicy jadącego na rolkach mężczyznę, Krzysztofa. Nieznajomy nie chce skorzystać z jej pomocy i szybko odjeżdża. Kilka godzin później nieprzytomnego mężczyznę przywozi do Leśnej Góry jego dziewczyna.

"Sama słodycz"

odc.8 Marta bez zapowiedzi wraca z Wenecji i zabiera Stasia do siebie. Jest zaskoczona, gdy chłopiec spotyka się z dorosłą kobietą, Janinką zwaną także Dżanet. Sądząc, że Fryderyk wykorzystuje syna do umawiania się kobietami, urządza byłemu partnerowi awanturę. Marianna opowiada Benedyktowi o spotkaniu z Tadeuszem. Fryderyk przeżywa rozstanie ze Stasiem. Brat Dżanet, Zenon, planuje z kolegami zemstę na Fryderyku, który w jego opinii unieszczęśliwił Janinkę. Staś boi się, że nigdy już nie zobaczy ojca. Izabella ma pretensje do Fryderyka, że zaangażował się w sprawy Marianny. Po rozmowie z Tadeuszem fryzjerka prosi Rekruta, by udawał jej partnera. Sądzi, że w ten sposób skłoni swojego byłego kochanka do ustępstw w sprawie opieki nad Olą.


odc.143 W parafialnej salce Natalia znajduje ciało Wiktora Gomeza, właściciela szkoły tańca, który razem ze swoją partnerką Kają przygotowywał się tam do udziału w castingu do programu "Gorące rytmy". Ksiądz Mateusz wzywa policję. Lekarz stwierdza, że mężczyzna otrzymał cios ostrym narzędziem w tętnicę udową. Rozpoczyna się drobiazgowe śledztwo. Aspirant Nocul i jego współpracownicy przesłuchują siostrę Kai i jej księgową, Gabi. Z ich zeznań wynika, że Wiktor i jego partnerka pokłócili się wieczorem. Ponadto wychodzi na jaw, że szkoła tańca Wiktora Gomeza była zadłużona na poważną kwotę pieniędzy. Na pewien ślad naprowadza też funkcjonariuszy Emilka, która wraz z koleżanką znajduje niedaleko miejsca zbrodni damskie szpilki.

"Chicago Fire"

odc.16 Leslie i Clarice chcą walczyć o prawo do opieki na dzieckiem. Ratownicy próbują ratować mieszkańców płonącego budynku, którzy zostali uwięzieni na ostatnim piętrze. Shay informuje Kelly’ego, że podjęła decyzję o wyprowadzce.

"Świat według Kiepskich"odc.440 Halina oznajmia mężowi, że wreszcie zamierza korzystać z życia. Pieniądze na planowane szaleństwa chce zdobyć sprzedając ich mieszkanie. Wkrótce u Kiepskich zjawiają się potencjalni nabywcy, m.in. pewien bardzo kulturalny mężczyzna.

"Ekstradycja"odc.8 Śledztwo wykazuje, że mordercą zarówno barmanki, jak i byłego żołnierza Tumskiej, jest ta sama osoba. Halski jedzie do domu dziecka, w którym dorastali Tuwara, Fiduk i Góra. Ustala, że Tuwara naprawdę nazywa się Kosmala, a całą trójkę do dziś łączy przyjaźń.

"The Following"


odc.11 Claire trafia do kryjówki członków sekty, gdzie spotyka się z byłym mężem. Agenci FBI docierają do tajnej bazy ludzi Carrolla. Hardy wciąż darzy zaufaniem swoją byłą dziewczynę. Nie wie, że obecnie jest ona członkiem sekty.

"Zagadki umysłu"


odc.10 Doktorzy Gallagher i Belle zajmują się Billym Bauerem, który po wypadku na budowie stracił pamięć. Okazuje się, że jego symptomy są powiązane ze zdarzeniem, do którego doszło ponad 100 lat temu. Rylan zastanawia się, jak polepszyć swoje relacje z Veronicą.

"Arrow"

odc.19 Młoda kobieta umiera po zażyciu narkotyku Vertigo. Oliver postanawia wyjaśnić, kto jest za to odpowiedzialny. Udaje się do szpitala psychiatrycznego, w którym przebywa podejrzany diler. Okazuje się, że handlarz uciekł z ośrodka i powrócił do przestępczej działalności. Śmiercionośna substancja szybko staje się popularna w Starling City. Oliver i Diggle wkraczają do akcji.

odc.20 Deadshot powraca do Starling City po tym, jak doprowadził do upadku amerykańskiego ambasadora i sześciu innych osób. Diggle jest zdeterminowany, by powstrzymać zabójcę swojego brata. W tym samym czasie Laurel próbuje chronić młodego świadka, co pogłębia konflikt między Tommym a Oliverem. Ten ostatni przypomina sobie, w jaki sposób Shado nauczył go na wyspie strzelać z łuku.


"Kamuflaż"

odc.3 Annie Walker zostaje wysłana z nowym zadaniem do ośrodka szkoleniowego CIA. Udając początkującą agentkę musi tam odnaleźć osobę, która ujawniła dane Laury Taylor. Głównym podejrzanym jest jeden z instruktorów ośrodka, Roy Gaskin.odc.6 Elena, Caroline, Bonnie i Matt rozpoczynają nowy rok szkolny. Wciąż nie mogą się otrząsnąć po dramatycznych wydarzenia ostatnich dni. Na lekcji historii w klasie Alarika pojawia się nowy uczeń. Matt zdaje sobie sprawę, że popełnił wielki błąd.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje