Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?  

Reklama

"M jak miłość"


odc. 1050 Zuza zwierza się Marcie, że złożyła wymówienie. Planuje z Łukaszem wyjechać z Warszawy, by uwolnić się od złych wspomnień. Tomek obawia się, że w walce o dzieci nie ma z Małgosią żadnych szans. Budzyński jest innego zdania i poleca mu, by skorzystał z usług Wernera, czym naraża się swojej żonie. Jeszcze tego samego dnia Chodakowskiego odwiedza Łagoda. Proponuje rywalowi polubowne załatwienie problemu. Michał proponuje, by formalnie opieka należała do Małgosi, ale "nieoficjalnie" zgadza się, by Zosia została w Polsce aż do czasu zdania matury... Olek wraca z Kanady. Spotyka się z Marcinem. potem odwiedzają Aleksandrę na onkologii. W szpitalu Marcin zgadza się przebrać za Mikołaja, który odwiedza chore dzieci po chemioterapii. Paweł urządza mikołajkową imprezę w bistro, na którą zaprasza Jankę razem z Eryką. Na imprezie zjawia się też Marcin... Basia zdradza Zduńskiemu, że chce nauczyć się jeździć na nartach.

odc. 1051 Ewa postanawia zorganizować spotkanie, na którym Marek miałby okazję poznać jej szefa, z którym będzie pracowała w Irlandii. Wieczorem Mostowiak zauważa, że Kris jest bardzo zaprzyjaźniony z ukochaną. Zaczyna być o nią zazdrosny. Tymczasem Jola grozi Marcie, że złoży na nią skargę do Naczelnej Rady Adwokackiej... Wiktor błaga Wojciechowską, by dała mu namiary na Magdę. Mostowiakowie dostają przesyłkę od Małgosi. W środku znajduje się rakieta do tenisa dla Zosi. Z kolei Michał pojawia się w Grabinie, by poinformować, że Małgosia jest w ciąży! Mówi też o tym Chodakowskiemu. Agnieszka odkrywa, że Tomek nadal kocha żonę...


"Klan"


odc. 2560 Beata informuje rodziców, że do morderstwa Joachima przyznała się jego sekretarka, która przez lata systematycznie go podtruwała. Jasiek zwierza się Małgosi, że wolałby, żeby morderczynią okazała się ich... matka! Agnieszka nie potrafi wytłumaczyć rzecznikowi, dlaczego w wywiadzie dla Gazety Brukowej podała nazwiska przedsiębiorców, którzy nie dbają o środowisko naturalne. Antek poleca Jerzemu samochód, który jego znajomy mechanik ma do sprzedania. Byłby idealny dla Elżbiety.

odc. 2561 Ela jest zachwycona prezentem, który otrzymała od męża. Podczas jazdy po mieście traci entuzjazm do własnego auta. Straż miejska zakłada jej blokadę za to, że źle zaparkowała. Ola postanawia sprowokować swojego szefa, by zaczął ją oficjalnie molestować. Dzięki temu miałaby podstawę, by donieść na niego na policji. Ubiera się seksownie. Rafał jednak nie aprobuje jej pomysłu... Później jednak okazuje się, że szef chwycił przynętę - wysłał Lubiczównie miłosnego smsa!

odc. 2562 Michał spotyka się z Oskarem. Obaj decydują się na rozkręcenie własnego biznesu, którym miałoby być pozyskiwanie części ze złomowanych aut, sprowadzanych z Niemiec. W przyszłości mogliby kompletne już auta sprzedawać z zyskiem... Bożenka wspomina Miłoszowi, że muszą dopracować pomysł dostarczenia zaproszeń na wesele. Poza tym dziewczyna zastanawia się, gdzie mógłby się odbyć jej wieczór panieński i czy Miłosz nie ma nic przeciwko niemu... Zyta i Iza zastanawiają się nad rozszerzeniem oferty Akademii.

odc. 2563 Zyta jest wściekła na Michała, że interesuje go tylko własny biznes i nie ma czasu pomóc jej przy Akademii Niemowlaka. Potem przed bankiem przypadkiem spotyka prawnika Blumerta, który deklaruje jej pomoc. Elżbieta nie zgadza się, by Michał zorganizował na tyłach domu warsztat. Krzysztof jest zachwycony panią Lutką, która po chwili zdobyła jego serce. Bożenka i Miłosz przyjeżdżają do Moniki, by wręczyć jej zaproszenie na ślub. Następnie jadą na Truskawiecką. Agnieszka spotyka się z rzecznikiem w jego gabinecie. Dowiaduje się od mężczyzny, że dostał inną propozycję i się więcej nie spotkają.


"Barwy szczęścia"


odc. 1091 Magda zamierza rozpocząć pracę w Instytucie Zdrowia, mimo iż ten pomysł nie podoba się Małgorzacie. Zenek postanawia porozmawiać z Justyną o jej romansie z Danielem. Marta kłóci się z Arturem.

odc. 1092 Marek jest zachwycony Witkiem. Chciałby widywać się z nim nawet codziennie. Irek odwiedza Lilianę w pracy. Prosi dziewczynę, by jeszcze raz się zastanowiła, czy powinna wychodzić za mąż za Klemensa.

odc. 1093 Zenek jest przekonany, że Daniel świadomie uwiódł Justynę, by zniszczyć jej małżeństwo. Uważa też, że mężczyzna nie nadaje się na ojca i męża. Marek nie jedzie z Marią do Struzików. Ma dużo pracy. Wieczorem nieoczekiwanie odwiedza go Nina, która ma dla niego ważne informacje... Władek mówi rodzicom o rozstaniu z Maćkiem. Róża zarzuca synowi, że daje Kajtkowi zły przykład.

odc. 1094 Witek nie wraca na noc do domu. Zaniepokojeni Nina i Marek zgłaszają na policji jego zaginięcie. Daniel nie potrafi przekonać Sary, by dała mu jeszcze jedną szansę. Iga wypisuje się ze szpitala na własne żądanie. Piotr radzi się Marty, jak ma rozmawiać z żoną, by powtórnie nie targnęła się na swoje życie.


"Pierwsza miłość"


odc. 1865 Marek stara się nie dopuścić, by konflikt między Majką a Kingą się pogłębił. Tymczasem Agata odwiedza Olgierda w więzieniu. Informuje go, że ma drugiego syna. Na dowód pokazuje mu zdjęcie Piotra oraz jego matki. Kaczmarczyk jest zaskoczony, ale przyznaje, że Agata może mieć rację. Podobnego zdania jest... Piotr.

odc. 1866 Piotr zamierza pomóc Beacie w realizacji jej planu zniszczenia Wekslera. Przekonał się, że jest jego przyjaciółką i tylko jej ufa. Zosia udaje przed Kingą, że zależy jej na Arturze. Wieczorem Kinga wypłakuje się Szymonowi. Wyznaje mu, że nadal zależy jej na Kulczyckim, ale nie ma siły o niego walczyć. 

odc. 1867 Piotr przeprasza Sabinę za swoje zachowanie. Nie chce, by pomyślała, że liczy się tylko ze zdaniem Agaty. Okazuje się, że obrączka, którą nosi Piotr na palcu, jest taka sama, jak ta, którą nosił Igor przed śmiercią. Szymon i Daga są zdecydowani przenieść się do Barcelony.

odc. 1868 Kinga nie akceptuje decyzji Marka. Tymczasem Śmiałek domyśla się, na czym polega złoty interes Wojtka. Zastanawia się, jak mu przeszkodzić. Marysia dzieli się z Kingą swoją refleksją na temat wyjazdu Szymona. Nie kryje, że będzie jej przykro, gdyż bardzo się ze sobą zaprzyjaźnili. Kinga złośliwie zauważa, że straci też chłopca na posyłki...


"Na Wspólnej"


odc. 1888 Zuza ma nadzieję, że Ula zostanie w końcu zaakceptowana w swojej nowej klasie. Tymczasem Kamil dowiaduje się, że Aneta zrezygnowała ze stażu. Bogdan i Joanna przyjeżdżają do lasu na szkolenie Rity. Berg nie jest w stanie oderwać oczu od pani weterynarz. Ola prosi Agnieszkę, by znalazła jej pracę w swojej kancelarii.

odc. 1889 Ziębowie są niezwykle podekscytowani, ponieważ wieczorem w telewizji ma zostać wyemitowany odcinek Kulinarnych Ewolucji zrealizowany w ich barze! Basia ustala z Andrzejem szczegóły przeprowadzki Kubusia. Do Maksa nareszcie dociera, że Ilona go wykorzystała. Niszczy jej portret...

odc. 1890 Bogdan zaprasza Joannę na herbatę. W pewnym momencie zaczynają się całować! Andrzej zabiera syna do siebie i Jagody. Basia jest załamana... Maks zwierza się Michałowi, że Zdybicka go oszukała. Zdaje sobie sprawę, że przez jego naiwność została zniszczona rodzinna firma. Michał sugeruje, by nie rezygnował z zemsty.

odc. 1891 Mikołaj jest lekko przerażony tym, że boi się wziąć syna na ręce! Problem zauważa Roman, który daje mu kilka cennych rad. Natomiast Zuza i Kamil uświadamiają sobie, że za tydzień odbędzie się rozprawa adopcyjna. Mówią Uli, że po niej będzie ich prawdziwą córką. 


"Sama słodycz"odc.4 Sprzedawca w kiosku opowiada Fryderykowi o życiu Marianny. Dziewczyna straciła w wypadku samochodowym rodziców. Opiekował się nią ukochany dziadek Benedykt zwany Tajfunem. Po urodzeniu dziecka kobieta miała kłopoty z prawem i dlatego córkę wychowuje Tadeusz, były mąż Marianny. Matka stara się ją odzyskać. Izabella odwiedza terapeutkę, która pomaga również jej synowi. Jest zdziwiona, gdy odkrywa, że Fryderyk sumiennie pojawia się na każdym spotkaniu. Tymczasem pisarz za namową syna kupuje Mariannie kwiaty i zjawia się w salonie fryzjerskim. Zazdrosny Radzio wywołuje awanturę i rzuca się na niego. Wkrótce przyjeżdża patrol interwencyjny, a wraz z nim policjantka Kasia. Ku radości Staśka robi się ogromne zamieszanie.


"To nie koniec świata!"odc.17 Paweł czuje, że jego związek z Anką przechodzi kryzys. Umawia się z Kamilą na spotkanie służbowe, które przeciąga się niemal do świtu. Adam znów spotyka się z Olgą. Tym razem ubrana w seksowną bieliznę dziennikarka postanawia uwieść lekarza.

"Przyjaciółki"odc.30 Stefa przyjeżdża do warszawskiego szpitala na chemioterapię. Po spotkaniu z matką Zuza stwierdza, że bliskość i czułość w związku jest bardzo ważna. Nieoczekiwanie dla siebie samej prosi Wojtka, aby pomógł jej stworzyć takie relacje.

"Prawo Agaty"odc.4 Agata podąża tropem objętego programem ochrony świadków Huberta, który niegdyś zrujnował jej karierę. Prosi Okońską o możliwość spotkania się z nim. Reprezentuje też 19-letniego Aleksa walczącego o opiekę nad niepełnoletnim bratem.


"Moda na sukces"

odc.5951 Stephanie nie jest zachwycona kolekcją "Tabu", ale postanawia zaufać Brooke i pozwolić Thomasowi realizować swój pomysł. Liam zabiera Hope na piknik. Mówi jej o sobie i swoich uczuciach.

odc.5952 Taylor jest przekonana, że przyłapała Brooke podczas pocałunku z jej synem. Okazuje się jednak, że długowłosa blondynka to nie Logan, a modelka Summer.

odc.5953 Oliver chce wyrzucić Moore z domu. Amber błaga go, by pozwolił jej zostać, bo nie ma się gdzie podziać. Taylor i Ridge wspominają wspólnie spędzone chwile.


"Na dobre i na złe"odc.552 Beata przechodzi operację usunięcia jelita. Po zabiegu pojawiają się komplikacje, a stan pacjentki pogarsza się z każdą chwilą. W Leśnej Górze leczy się Teresa, sąsiadka Klaudii. Kobietę operuje Konica. Później Rafał zaprasza stażystkę do klubu. Dziewczyna z radością przyjmuje jego propozycję. Była kochanka Adama mówi Wiktorii, że Krajewski jest ojcem jej dziecka. Consalida ignoruje starania chirurga i staje do konkursu na ordynatora w Gorzowie Wielkopolskim. Sambor ma pretensje do koleżanki, że nic mu o tym nie powiedziała. Wawrzyniak mówi Falkowiczowi, że wie, jak oszukał kupców ze Szwajcarii, którym sprzedał patent na nowy lek. Andrzej chce zapłacić chemikowi za milczenie. Podczas kłótni mężczyzn w laboratorium dochodzi do eksplozji.

"Na sygnale"

odc.13 Ratownicy dostają wezwanie od mężczyzny, którego żona zabarykadowała się w domu. Anna, która niegdyś chorowała na depresję, niedawno dowiedziała się, że partner ją zdradza. Tym razem kobieta wcale się nie załamała. Rani męża i wybiega z mieszkania, aby odszukać swoją rywalkę, Malwinę. Wiktor i ratownicy ruszają jej śladem, pewni, że za chwilę dojdzie do próby morderstwa.

odc.14 Ratownicy jadą do willi pod lasem, gdzie doszło do tajemniczych wydarzeń. Na miejscu udzielają pomocy mężczyźnie, który został ugodzony nożem w serce. Żona rannego ma ślady pobicia i cała jest pokryta krwią. Nie pamięta jednak, co się wydarzyło. Nagle, przerażona, ucieka z domu. Martyna rusza w pogoń za pacjentką. W środku lasu odnajduje ranne, wyziębione dziecko.

"Ojciec Mateusz"

odc.138 Policjanci z Sandomierza przeprowadzają nieudany nalot na hurtownię, w której rzekomo mieli ukrywać swój towar przemytnicy. Później znajdują ciało swojego informatora, który został zastrzelony. Tymczasem trzej mężczyźni: Gimbus, Hulaka i Rafał napadają na tira i kradną przewożony ładunek. Następnie spotykają się z Kulą - Radeckim, który każe im dostarczyć towar pod wskazany adres. Wkrótce okazuje się, że mężczyźni okradli transport groźnego gangstera, "Grubego". Jego ludzie zjawiają się w Sandomierzu i porywają Jakuba, brata Rafała. Przerażony mężczyzna błaga o pomoc księdza Mateusza. Pluskwa uruchamia swoje dawne znajomości i nawiązuje kontakt z przestępcami. Obiecuje wymienić skradziony towar za Jakuba.

"Chicago Fire"

odc.11 Shay zostaje ranna w wypadku karetki. Trafia do szpitala, ale wkrótce, ku radości współpracowników, odzyskuje przytomność. Na czas jej rehabilitacji Boden wyznacza Millsa na partnera Dawson. Ratownicy ruszają na pierwszą wspólną interwencję.

"Homeland"

odc.11 Carrie przeszukuje opuszczony budynek w poszukiwaniu Abu Nazira, jednak nie udaje jej się namierzyć terrorysty. Mathison sugeruje Quinnowi, że ktoś musiał pomóc mu uciec. Saul jest przesłuchiwany i wypytywany o okoliczności śmierci Morgan.

"Świat według Kiepskich"odc.435 Ferdek zastanawia się, jak potoczyłoby się jego życie, gdyby urodził się poza Polską. Halina zauważa jedynie, że jego nieobecność byłaby korzystna dla jej kraju. Kiepski zwierza się Paździochowi. Okazuje się, że sąsiad od lat myśli o tym samym.

"Ekstradycja"odc.3 Henio dostaje od Halskiego taśmę z nagraniem. Wciąga do współpracy młodą hakerkę Ćmę. Kobieta ustala, że w finansowanie inwestycji w Polsce zamieszany jest Fiduk, który kontroluje rynek handlu narkotykami. Tuwara obawia się o swoje bezpieczeństwo.

"The Following"


odc.6 Ryan jest zakładnikiem osób, które wcześniej uprowadziły małego Joeya. Uwięziony na farmie były agent próbuje skłócić ze sobą porywaczy. Hardy wie, że gospodarstwo otoczyła już policja, a Jacob, Paul i Emma są w potrzasku.

"Zagadki umysłu"


odc.5 Na oddział zostaje przyjęty aktor Liam McBride, który załamał się nerwowo podczas występu w talk-show. Jack dochodzi do wniosku, że zaburzenia mężczyzny są poważne. Odmawia wypuszczenia go ze szpitala, dopóki nie postawi szczegółowej diagnozy.

"Arrow"

odc.9 Oliver z przerażeniem odkrywa, że po śmierci ojca Moira i Thea przestały obchodzić Boże Narodzenie. Postanawia nadrobić stracony czas i zrobić wszystko, aby przywrócić rodzinie poczucie normalności. Urządza wystawne świąteczne przyjęcie. Tymczasem Tommy pyta Laurel, czy chciałaby spędzić święta wraz z nim. Ona jednak woli przebywać w tym czasie z ojcem.

odc.10 Oliver po ostatniej potyczce traci pewność siebie i postanawia odpocząć od bycia mścicielem. Kiedy jednak Laurel prosi go o pomoc w wyjaśnieniu zagadki śmierci pewnego strażaka, bardzo niechętnie zgadza się spełnić jej prośbę. Jego wahania i brak zdecydowania sprawiają, że podczas walki omal nie traci życia. Tymczasem Thea próbuje wyciągnąć matkę z depresji.

"Dowody zbrodni"

odc.18 Policyjni eksperci wiążą jedną ze spraw prowadzonych przez Lilly Rush z seryjnym mordercą, który od 1983 roku pozostaje nieuchwytny. Na czas śledztwa do zespołu zostaje przydzielona doświadczona agentka FBI, która od niemal 30 lat próbuje ująć psychopatę.

"Podkomisarz Brenda Johnson"odc.15 Johnson wpada na ślad zabójcy Malika, powiązanego z przygotowującymi zamach islamskimi terrorystami, którzy chcą zbudować bombę atomową. Brenda żąda od przełożonych przywrócenia jej na stanowisko i reaktywowania dawnego zespołu.

"Współczesna rodzina"

odc.13, 14 Phil kupuje kino domowe. Claire jest załamana - uważa, że nigdy nie nauczy się obsługi skomplikowanego urządzenia. Manny umawia się na randkę przez internet. Kiedy wybranka pojawia się w jego domu, chłopiec i jego rodzice przeżywają szok.Tele Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy