Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


odc. 1027 Marcin decyduje się odwiedzić matkę w szpitalu w Wiedniu. Okazuje się, że Aleksandra nie doznała poważniejszych obrażeń. Podczas rozmowy kobieta postanawia wyznać synowi rodzinną tajemnicę. Chodakowski dowiaduje się, że nie jest jedynakiem. Przed laty Aleksandra urodziła drugiego syna - Olka. Chłopiec był ciężko chory, a rodzice oddali go pod opiekę zakonnic. Sądzili, że dziecko zmarło w klasztorze. Jednak niedawno okazało się, że nadal żyje. Matka jest zdeterminowana, by go odszukać i prosi oniemiałego Marcina o pomoc. Tymczasem Lubiński odwołuje skargę na Piotrka, ale nie rezygnuje z zemsty. Wynajmuje atrakcyjną Kaję, której zleca znalezienie kompromitujących materiałów na Zduńskiego. Dziewczyna od razu przystępuje do dzieła i podstępem zdobywa numer telefonu Piotrka. Kinga coraz gorzej się czuje i mdleje na ulicy, gdy wraca z zakupami. Barbara dowiaduje się, że Zduński wyprowadził się z domu. Zamierza dać wnukowi burę.

odc. 1028 W Grabinie najmłodsze pokolenie Mostowiaków świętuje zakończenie roku szkolnego. Mateusz z dumą pokazuje Luckowi świadectwo. Przyjeżdżają też Ula i Natalia. Zośka, żona Kisiela postanowi odchudzić i odmłodzić męża. Zmusi go, by przeszedł na dietę. Zdesperowany Władek prosi o pomoc Mostowiaków. Kiedy Zośka dowiaduje się o tym, urządza Barbarze karczemną awanturę. Madzia dzwoni do Kingi i prosi, by odwiedziła ją w szpitalu. Na miejscu wyznaje jej, że jest ciężko chora. Zaś Piotrek umawia się z Kają na spotkanie i opowiada jej o swoich problemach."Klan"


odc.2519 Jasiek jest niezadowolony, że matka stanęła w obronie syna i wdała się w bójkę z jego kolegami. Upiera się, że nie zależy mu na poprawieniu relacji z Beatą. Borecka nie zamierza się poddawać i chce walczyć o dzieci. Planuje też spędzić święta na Sadybie. Rozmawia z Rafalskim, który obiecuje jej, że odejdzie od Barbary, ale powie o tym żonie dopiero po Bożym Narodzeniu. Jacek dowiaduje się od Małgosi, że Beata wróciła do Polski. Tymczasem ktoś przysyła Oli okropny prezent - żywego skorpiona. Lubiczówna wpada w histerię. Jej prześladowca nadal ją gnębi. Arkadiusz odwiedza Grażynkę i składa jej świąteczne życzenia. Miłosz ma dla Bożenki niespodziankę.

odc.2520  Grażynka rozmawia z Bożenką o wizycie na plebanii w Trąbkach. Zachwycona dziewczyna mówi, że znalazła nie tylko swoją biologiczną matkę, ale również brata - wikarego Kostka. Na Sadybie trwają przygotowania do Wigilii. Beata jest zaproszona na kolację do Piotra. Chce się upewnić, że ukochany powie Barbarze o ich związku. Kiedy Rafalski nie kwapi się do ujawnienia prawdy, sama to zrobi. Ola odbiera kolejną przesyłkę. To złoty łańcuszek. Taki sam, jak ten, który Kamila znalazła wcześniej w pokoju Norberta. Ola zrozumie, że to były narzeczony jest jej prześladowcą. Paweł odwiedza Jadwigę i przynosi jej w prezencie bombkę. Zostaje zaproszony na kolację. Niespodziewanie w jej domu zjawiają się Surmaczowie i są zaskoczeni wizytą Pawła. Grażynka zabiera rodzinę do parafii w Trąbkach. Bożenka jest zachwycona. Rosiakowa dziękuje Lubiczowej, że tak dobrze wychowała jej córkę. Feliks prosi Monikę, by spędzili wieczór z Wackiem.


"Barwy szczęścia"

odc. 1034 Tina i Dawid całują się. Kasia walczy o klub i zostaje przewodniczącą wspólnoty. Zuza znika z domu. Kostek sądzi, że chce zrobić sobie krzywdę.

odc. 1035 Patrycja odkrywa prawdę o romansie Dawida i Tiny. Zbyszko i Juliusz przyznają się Władkowi, że knuli za jego plecami z Wareckim.


"Świat według Kiepskich"

odc.321 Trwają przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Ferdek, który chciał pomóc ubrać choinkę, spada ze stołka i zostaje wyeliminowany z wszelkich prac.

odc.351 Paździoch jest załamany złymi relacjami z Heleną. Chce popełnić samobójstwo skacząc z dachu. Od desperackiego kroku ratują go Ferdek i Boczek.

odc.91 Do toalety Kiepskich wpada Św. Mikołaj. Ugoszczony w domu przez Ferdka, zasypia. Halina znajduje przy nim legitymację Komunistycznej Partii ZSRR.


odc.33 Jesse musi się ukrywać. Walt negocjuje z Gusem, aby ocalić wspólnika przed zemstą gangstera. Utrzymuje, że nie zna jego miejsca pobytu i sugeruje, że uciekł za granicę. Zniecierpliwiony Gus przydziela Waltowi nowego asystenta, którym ma być Gale.odc.9 Elena postanawia za wszelką cenę poznać prawdę o przeszłości Katheriny. Prosi Caroline, by pomogła jej zachować w sekrecie spotkanie z wampirzycą. Bonnie zaprzyjaźnia się z nowym uczniem, Luką. Chłopak wyznaje jej, że jest czarownikiem.

"Głęboka woda"odc.10 Małgosia zajmuje się sprawą wielodzietnej rodziny Frydrychów. Od sąsiadów dowiaduje się, że dzieci mieszkają z najstarszą z córek Frydrycha, 17-letnią Sofią, i jej partnerem, Borysem. Mężczyzna jest od dziewczyny dużo starszy.

"Czwarta władza"odc.2 Marcin i Leszek przybywają do Gdyni, gdzie zaczynają badać działalność firmy Magster. Przekonują się, jak bezwzględny jest prezes Zieleniecki. Ich poczynania pilnie śledzą ludzie biznesmena. Wkrótce ktoś podpala mieszkanie zajmowane przez reporterów.

"Tożsamość szpiega"odc.7 Michael pomaga staremu znajomemu Sama, który próbuje odzyskać łódkę od handlarzy narkotyków. Na pokładzie łodzi odebranej przestępcom z Jamajki znajduje zaskakujący ładunek. Kolejna grupa agentów próbuje zniechęcić Michaela do badań nad tym, czemu stracił pracę jako szpieg.

odc.8 Michael wpada na świetny pomysł - chcąc utrudnić pracę nasłanemu przez rząd agentowi, przyjmuje nową posadę. Ma teraz ochraniać właściciela sklepu spożywczego, który jest nękany przez miejscowego przestępcę. W tym celu wchodzi w rolę złodzieja.

"Bananowy doktor"odc.13 Hank zostaje poproszony o zapewnienie medycznego wsparcia dla zawodników biorących udział w charytatywnym turnieju golfowym. Mająca szanse na zwycięstwo Jill potrzebuje pomocy Lawsona.

odc.14 Do budynku sąsiadującego z domem Jill wprowadza się kilkanaście osób, uczestników reality- show. Hank i Divya poznają ich, gdy jeden z zawodników zaczyna cierpieć na dziwne dolegliwości.

odc.15 14-letnia, uzdolniona muzycznie Natalie Williams narzeka na bóle gardła i brzucha. Hank dowiaduje się o jej konflikcie z rodzicami, a także problemach Williamsów z ich sąsiadem.

odc.16 Nad Hamptons szaleją burze. Do HankMed zgłasza się strażnik leśny Pete. Jest posiniaczony i nie wie, co się z nim działo dzień wcześniej. Lawson ustala, że mężczyznę poraził piorun.
Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje