Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?  


"M jak miłość"

odc.1016 Aleksandra odwiedza Marcina. Postanawia nakłonić go, by przyjechał do niej na ślub. Chodakowski nadal nie chce mieć z nią nic do czynienia. Kobieta prosi o przysługę Grzegorza. Grozi, że wyzna jego mroczną tajemnicę sprzed lat, jeśli nie przemówi Marcinowi do rozsądku... Tymczasem Kasia ukrywa przed Chodakowskim, że przyjmuje bolesne zastrzyki na niedokrwistość. Na siłowni Marcin spotyka Agnieszkę. Opowiada jej o swoich problemach z matką. Z kolei Mostowiakowie martwią się o Pawła, który zostaje oskarżony o pobicie ze skutkiem śmiertelnym i może spędzić w areszcie kolejne trzy miesiące... Werner ustala, że Janka poleciała z Warszawy do Londynu. Lucjan wyrzuca sobie, że bezgranicznie zaufał dziewczynie, która nie tak dawno chciała im odebrać dom. Marek sprawdza w swoim aucie GPS. Okazuje się, że Janka była nad zalewem, gdy doszło do zabójstwa!

"Klan"

odc.2496 Bolek próbuje pobudzić Miłosza do życia. Pyta go, dlaczego od tygodnia nie chodzi na zajęcia. Dowiaduje się, że Bożenka z nim zerwała, gdy się dowiedziała, że zdradził ją na imprezie i za kilka miesięcy może zostać ojcem! Maciek opowiada Grażynce o wypadzie do klubu nocnego w towarzystwie Arkadiusza, w którym poznał seksowną Mirandę. Matka jest wyraźnie zdegustowana eskapadą. Podczas spotkania z przyjacielem daje mu do zrozumienia, że nie tego po nim oczekiwała. Ola jest świadkiem bójki, którą inicjuje jej podopieczna, Sławka. Natomiast Paweł chwali się Agnieszce, że udało mu się załatwić Krystynie pobyt w klinice w Bostonie.

odc.2497 Paweł zwierza się Kozielle, że wie, jak zebrać fundusze na podróż do Stanów. Bolek umawia się z ojcem dziewczyny, która rzekomo jest w ciąży z Miłoszem. Marczyński dostaje się do garażu, zabiera klucze i opróżnia zawartość tajnej skrytki. Ola musi napisać raport na Sławkę.

odc.2498 Z samego rana Marczyński likwiduje swój gabinet. Potem wydaje ostatnie dyspozycje firmie transportowej oraz pracownikom porządkowym i bez pożegnania... wyjeżdża! Kilka godzin później Leszek zastaje już tylko opróżniony lokal. Pracownik ekipy sprzątającej wręcza mu paczkę od Marczyńskiego. Niestety, nie ma tam żadnych pieniędzy. Paweł dopina ostatnie przygotowania związane z wyjazdem i pobytem Krystyny w Stanach. Elżbieta podejrzewa, że Jacek był domowym tyranem, dlatego Beata uciekła do Niemiec. Kamila pociesza Bożenkę...


"Barwy szczęścia"

odc. 1004 Na OIOM-ie Fryderyk dowiaduje się od lekarza, że u Teresy nastąpił wylew krwi do mózgu. Irek nie kryje, że marzy mu się dziecko z Natalią. Staszek załatwia Oksanie pracę w korporacji taksówkowej.

odc. 1005 Kamil obiecuje Agacie, że będzie modlił się za jej babcię. Władek jest zawiedziony, że Maciek nie ma czasu, by z nim spokojnie porozmawiać. Marta spotyka się z Urszulą. Po powrocie do domu Walawska dowiaduje się od Piotra, że wynajął detektywa, który obiecał mu odnalezienie Renaty.

odc. 1006 Kasi podoba się pomysł zapisania się z synkiem na basen na zajęcia dla niemowlaków. Piotr przeprasza Martę, że nie może po południu zająć się Ewunią. Iga jest załamana i to ona potrzebuje jego pomocy. Alek i Iwona kłócą się o Świderskiego. Chłopak ma lekarza za podrywacza.

odc. 1007 Fryderyk obawia się, że Teresa nie wybudzi się ze śpiączki. Tymczasem jego żona odzyskuje przytomność. Potem ściska mężowi dłoń. Do Stefana dzwoni Sasza i pyta, czy pójdą na gokarty. Staszek prosi Górkę, by dał Oksanie spokój.


"Pierwsza miłość"

odc.1776 Agata chowa portfel Natana pod kanapą. Ma nadzieję, że jeszcze się u niej zjawi, a wtedy zaciągnie go do łóżka. Beata martwi się o Adama. Prosi Kingę, by mu wybaczyła. Radek postanawia śledzić Nikolę.

odc.1777 Natan budzi się rano. Dociera do niego, że spędził noc u Agaty! Beata prosi Artura, by wstawił się za Adamem u Kingi, która wyrzuciła go z mieszkania. Radek jest przekonany, że Nikola go zdradza.

odc.1778 Sabina uświadamia sobie, że Natan spotyka się też z Agatą! Postanawia zagrać z nim w otwarte karty. Dowiaduje się, że dla lekarza liczy się tylko praca i nie w głowie mu stały związek. Kinga i Artur robią sobie wypad do Wadlewa. Odwiedzają Emilkę i Bartka. Śmiałek nawet zabiera ich na ryby.

odc.1779 Daga martwi się o Sabinę. Dowiaduje się od przyjaciółki, że Natan nie jest mężczyzną jej życia. Radek ma już dość kłamstw Nikoli. Emilka nie ma wątpliwości, że Artur kolejny raz próbuje zdobyć Kingę. Kulczycki prosi byłą dziewczynę, by odbyli szczerą rozmowę.

odc.1780 Szymon jest chory. Grzegorz postanawia otoczyć go opieką. Artur szuka nowej sekretarki do swojego biura. Wybiera atrakcyjną Darię, która proponuje mu randkę. Wieczorem Kulczycki zażywa kokainę, a potem traci przytomność!


"Na Wspólnej"

odc.1820 Zuza jest rozczarowana spotkaniem z Ulą. Uważa jednak, że nie powinna się zniechęcać. Igor wstrzymuje publikację tekstu o aferze w Senacie. Mówi Ewie, że Bednarski ją wykorzystał. Roman dziedziczy dom. .

odc.1821 Ewa zwierza się Żanecie, że Damian może przez nią stracić mandat. Wieczorem nachodzi ją kochanek. Na przywitanie dostaje siarczysty policzek! Kinga nie akceptuje Jagody.

odc.1822 Basia przyjmuje zaproszenie Smolnego na partyjkę squasha. Igor jest wściekły na dziennikarza, który sprzedał konkurencji tekst szkalujący Ewę! Ola odwiedza Karinę. Przyjaciółka prosi ją o amfetaminę.

odc.1823 Igor odwiedza Kwiatkowskiego w szpitalu. W biurze Cieślika funkcjonariusze CBA robią rewizję. Roman uświadamia sobie, że odziedziczony dom jest obciążony ogromną hipoteką!

"Moda na sukces"

odc.5884 Owen nie czuje się komfortowo w roli modela nowej kolekcji. Stephanie wynajmuje ochroniarza, Douga, by pilnował domu i nie pozwalał fotoreporterom zbliżać się do Hope. Tymczasem córka Brooke spędza miłe chwile z Liamem, które przerywa nadejście Olivera.

odc.5885 Liam zakrada się do siedziby korporacji Forresterów i próbuje wytłumaczyć się Steffy. Przy okazji zdradza jej, że poznał Hope i nie przestaje o niej myśleć. Owen wyjawia żonie, że chciałby pracować dla Jackie M. Designs jako ktoś więcej niż model.

odc.5886 Bill dowiaduje się, że Dom Mody Forrester wytoczył proces jego firmie za sabotaż materiału przygotowanego w hołdzie Brooke. Spencer zwalnia Liama. Wychodząc z biura, informatyk gubi zdjęcie swojej matki, które chwilę później znajduje Bill.


"Lekarze"odc.11 Do Copernicusa trafiają kolejni ranni w wybuchu na stacji benzynowej. Wśród nich są Maks i Olga. Na wiadomość o katastrofie Alicja przyjeżdża do toruńskiego szpitala. Torzewska i Leon przygotowują się do operacji. Orda nie potrafi się pogodzić z koniecznością zmiany specjalizacji. Szuka zapomnienia w alkoholu. Żelichowska i Wanat zostają wezwani do prokuratury. Muszą wyjaśnić, dlaczego usunęli pacjentce macicę podczas wykonywania cesarskiego cięcia. Siostra Filipa, Galita, przyjeżdża do Torunia. Tłumaczy, że nie szukała brata, ponieważ myślała, że ten wciąż przebywa w Afganistanie. Alicja z Maksem czekają na wynik operacji Olgi. Żelichowska informuje ich, że dziecko najprawdopodobniej nie ucierpiało w wypadku. Lekarze decydują się przeprowadzić cesarskie cięcie.

"Na dobre i na złe"

odc.537 Konica krytykuje Klaudię, która rozpoczyna staż na oddziale ratunkowym, za noszenie do pracy nieodpowiedniej biżuterii. Pomimo niefortunnego początku znajomości po pewnym czasie rodzi się między nimi sympatia. Wspólnie pomagają starszej pacjentce, Elżbiecie, która złamała nogę. Podczas operacji okazuje się, że doszło do ostrego niedokrwienia. Matka Adama chce, by Falkowicz pomógł jej dotrzeć do syna. Tymczasem Krajewski próbuje dowiedzieć się więcej na temat swojej adopcji. Wiktoria gubi pieczątkę. Boi się, że może ona wpaść w niepowołane ręce i zostać użyta do fałszowania recept. Hana robi badania u Wójcika. Okazuje się, że ma torbiel na jednym z jajowodów. Doktor Goldberg czekają też problemy w pracy. Jedna z jej pacjente

odc.132 W nocy do kościoła włamują się złodzieje. Natalia wzywa policję. Na miejsce przyjeżdżają Marczak i Górska. Funkcjonariuszka wchodzi na zakrystię, gdzie łapie przestępców na gorącym uczynku. Nie zauważa jednak jednego z nich i zostaje obezwładniona. Jej współpracownicy próbują negocjować, ale reprezentująca bandytów kobieta stawia im twarde warunki. Okazuje się, że jeden z jej towarzyszy jest ranny i potrzebuje pomocy. Do kościoła wchodzi z apteczką Mateusz. Jakiś czas później opuszcza budynek i relacjonuje funkcjonariuszom sytuację. Okazuje się, że w środku są trzej mężczyźni i jedna kobieta w kominiarkach. Duchowny zdradza policjantom, że rozpoznał przestępców po głosie i wie, że są to krewni Marii Zykun. Kobieta zostaje sprowadzona do kościoła.

"2XL"

odc.11 Laura coraz częściej spiera się z szefem. Nadal szuka też partnera na wesele. Dzięki anonsowi internetowemu poznaje przystojnego Filipa, który wygląda na odpowiedniego kandydata. Urok pryska, gdy dowiaduje się, czym na co dzień zajmuje się mężczyzna.

"Prawo Agaty"

odc.11 Mecenas Przybysz reprezentuje w sądzie recydywistę Bernarda Bogacza, którego zatrzymał inspektor Majewski. Oskarżony twierdzi, że walczył w obronie napadniętej kobiety. Sprawa ma negatywny wpływ na relacje prawniczki z policjantem.

"Kości"

odc.165 Do instytutu trafiają szczątki kobiety. Zwłoki ulegają tak szybkiemu rozkładowi, że stanowią zagrożenie dla naukowców. W laboratorium ogłoszony zostaje alarm. Angela i Temperance ustalają, że zabita to dziennikarka, która tropiła afery medyczne.

"Świat według Kiepskich"

odc.429 Po osiedlu krążą plotki, że Kiepski jest alkoholikiem i stacza się na dno w zastraszającym tempie. Ferdek jest oburzony i głęboko dotknięty tymi pomówieniami. Postanawia ustalić, który z sąsiadów i dlaczego rozsiewa na jego temat takie informacje.

"Hotel 52"

odc.89 W hotelu zjawia się astrofizyk Jacek, który chce się zaręczyć. Aby pokazać przyszłej narzeczonej, że stać go na odrobinę szaleństwa, postanawia zapakować się razem z pierścionkiem jako prezent dla niej. Pomysł ten ma dla niego przykre konsekwencje.

"Transporter"

odc.9 Frank przejmuje paczkę, która była przechowywana w skrzynce depozytowej w Toronto. W tym samym momencie grupa najemników zajmuje budynek, aby pojmać Transportera i zdobyć przesyłkę. Okazuje się, że znajduje się w niej drogocenny diament.

odc.27 Hank zostaje oszukany i postanawia zemścić się za to na Jessem. Wspólnik Walta postanawia wrócić do interesu. Mężczyźni obawiają się jednak, że Hank może odkryć prawdę i pokrzyżować ich plany. Skyler próbuje pomóc swojemu szwagrowi.

odc.10 Wiceprezydent Walden odwiedza Brody’ego i proponuje mu, by ubiegał się o stanowisko kongresmana. Weteran zgadza się. Jessica obawia się, że jego decyzja źle wpłynie na całą rodzinę. Carrie i Saul zbierają informacje, by szantażować Al-Zahraniego.

"Wybrani"odc.23-ost. Pomocy potrzebuje psycholog, dr Caroline Turing, której zagraża pacjent. Reese tak angażuje się w te sprawę, że naraża się na zdemaskowanie przez FBI. Fincha odwiedza osoba z przeszłości. Gość może skomplikować działalność miliardera.

"Zabójcze umysły"

odc.33 Agenci zatrzymują studenta Uniwersytetu Georgetown, który w rozmowie z doktorem Reidem ujawnił szczegóły zabójstw popełnionych ostatnio w Waszyngtonie na prostytutkach. Po aresztowaniu chłopaka dochodzi jednak do kolejnej zbrodni.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje