Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


"M jak miłość"

Reklama

odc. 1014 Irek nadal mieszka na Deszczowej. Nie potrafi wybaczyć Mirce, że straciła głowę dla Lubińskiego, dlatego postanawia wyjechać do pracy do Niemiec. Przed podróżą postanawia podjechać do Kwiatkowskiej, by zabrać swoje rzeczy. W mieszkaniu zastaje ją w opłakanym stanie... Stanisław pojawia się w Grabinie. Wyznaje Lucjanowi i Kisielowi, że bez pamięci zakochał się w Kwaśniakowej. Prosi seniorów, aby zorganizowali mu z wybranką jego serca randkę w ciemno. Tymczasem Paweł zgadza się odwieźć Alę na lotnisko. Na chwilę przed wylotem kobieta zastanawia się, czy naprawdę pragnie zamieszkać w Kanadzie z nowym ukochanym. Chwile później rzuca się Zduńskiemu na szyję i go całuje! Do Polski przylatuje Janka. Ma wziąć udział w konfrontacji policyjnej. Następnie dowiaduje się, że gwałciciel uciekł z więzienia i znów grozi jej niebezpieczeństwo! Z kolei Lubiński załatwia Kindze nową pracę.

odc. 1015 Paweł ustala, że oprawca Janki ma domek nad Zalewem Zegrzyńskim... Kuzynka zabiera ze sobą broń i jedzie go odszukać. Nic nie mówi o tym Zduńskiemu. Na miejscu dochodzi między ofiarą a katem do przepychanki, w wyniku której mężczyzna niefortunnie upada, uderza się w głowę i... umiera! Przerażona Janka ucieka, kilkanaście minut później na miejscu wypadku pojawia się Paweł. Chwilę po nim przyjeżdżają policjanci. Zduński trafia do aresztu. Jest oskarżony o morderstwo! Natomiast Marek oznajmia Annie, że to z Ewą spędzi wakacje. Antek i Mateusz liczą, że wkrótce ich rodzice wezmą ślub."Klan"

odc.2492 Elżbieta martwi się o Beatę. Odkąd córka wyjechała do Niemiec, nie dała znaku życia. Tymczasem Małgosia ulega wypadkowi w szkole. Nauczyciele jednak nie potrafią skontaktować się z Jackiem. Ostatecznie dziewczynka zostaje przewieziona do dziadków na Sadybę... Reżyser spektaklu, w którym gra Maciek, spotyka się z Grażyną. Bez ogródek informuje matkę chłopaka, że będzie musiał z niego zrezygnować. Miłosz opowiada Pawłowi, że zdradził Bożenkę i prawdopodobnie jest ojcem dziecka dziewczyny, którą poznał na imprezie. Lubicz uważa, że chłopak powinien wyznać prawdę narzeczonej.

odc.2493 Małgosia dzwoni do Jacka. Przez telefon prosi ojca, by przywiózł jej rzeczy osobiste na Sadybę, ponieważ zamierza tam spędzić trochę czasu... Wściekły Borecki przyjeżdża do teściów. Oświadcza Elżbiecie, że jest opiekunem prawnym dziewczynki, bo jej matka wybrała życie z dala od swoich dzieci. Maciek szuka w lodówce alkoholu. W końcu decyduje się na butelkę piwa. Zaskoczonej Grażynie tłumaczy, że jest dorosły i ma prawo pić napoje wyskokowe, jeśli tylko tego zapragnie. Bożenka sugeruje matce, by poprosiła o pomoc Arkadiusza. Tylko on może porozmawiać z chłopakiem po męsku. Potem dziewczyna spotyka Miłosza, który coś chce jej powiedzieć...

odc.2494 Grażynka prosi Arkadiusza, by przemówił Maćkowi do rozumu. Do gabinetu Marczyńskiego wkracza policja. Śledczy informuje lekarza, że w jego gabinecie podobno przeprowadzane są nielegalne aborcje. Do Miłosza dzwonią koledzy. Znalazł się tatuś dziecka studentki...

odc.2495 Paweł próbuje dobudzić śpiącego Miłosza. Marczyński kolejny raz przekonuje Leszka, że nie wziął jego pieniędzy z działki. Paweł dowiaduje się, że jest szansa na pomoc dla Krystyny, ale trzeba ją przetransportować do Stanów... Na spacerze Bożenka wciąga Miłosza do salonu z sukniami ślubnymi. Narzeczony w końcu opowiada jej o imprezie, z której niewiele pamięta, ale być może ją wtedy zdradził. Bożenka każe mu się wynosić. Arkadiusz zabiera Maćka do klubu, w którym czasem gra. Do stolika dosiada się piosenkarka, Miranda.


"Barwy szczęścia"

odc. 1000 W dniu ślubu Maria dowiaduje się od Agaty, że miała w tajemnicy przed nią wyjść za Kamila, ale w ostatniej chwili zrezygnowała. Natomiast Władek od dwóch dni bez skutku próbuje skontaktować się z Maćkiem. Marta dowiaduje się od Piotra, że Iga nadal jest z dzieckiem w szpitalu... Marek oznajmia, że Dagmara urodziła córkę! Hubert oświadcza się Klarze!

odc. 1001 Kamil chce przeprosić Agatę. Oznajmia, że zamierza wstąpić do klasztoru. Teresa kiepsko się czuje. Ma podwyższone ciśnienie. Marta poznaje Renatę.

odc. 1002 Marta opowiada Arturowi o Renacie, surogatce dziecka Igi i Piotra, która opuściła szpital i nie chce oddać maleństwa! Walawska organizuje spotkanie, podczas którego Piotr nazywa Renatę oszustką! Bogdan dowiaduje się, że Julka urodziła zdrowego synka.

odc. 1003 Podczas rozmowy z Krystyną, która ma pretensje o ślub Marii z Markiem, Teresa pada na ziemię! Iga mówi Marcie o swoich nieudanych próbach zajścia w ciążę. Dorota nie zgadza się na wyjazd Michała do Prowansji. Chyba, że z całą rodziną.


"Pierwsza miłość"

odc.1772 Hubert ulega Sandrze. Marysia jest rozczarowana, ale przyznaje, że przeczuwała, iż zostanie sama z Julką. Potem jednak jedzie na lotnisko. Prosi ukochanego, by wszystko jeszcze raz przemyślał...

odc.1773 Marysia cały dzień spędza w szlafroku. Coraz częściej sięga też po alkohol. Kinga i Szymon obawiają się, że sobie coś zrobi... Tymczasem Dominik kolejny raz bawi się w konserwatora w salonie mody. Sabina zauważa jego zdolności "złotej rączki". Natychmiast proponuje mu pracę.

odc.1774 Marysia próbuje wyjaśnić Szymonowi, że nie szuka pocieszenia w jego ramionach. Paulina tłumaczy Emilce, dlaczego postanowiła zabawić dłużej w Wadlewie. Z kolei Karol negocjuje z Agatą warunki jej powrotu do Stanów. Córka organizuje "ustawkę" dla Natana.

odc.1775 Natan odwołuje randkę z Sabiną, by zaopiekować się Agatą. W jej mieszkaniu dochodzi do kolejnej scysji z Michałem. Adam robi Kindze niespodziankę. Bez zapowiedzi zjawia się w domu. Szymon wyznaje Marysi miłość!


"Na Wspólnej"

odc.1816 Karina zostaje odwieziona w stanie ciężkim do szpitala. Okazuje się, że dziewczyna ma złamany kręgosłup. Basia rozwodzi się z Andrzejem. W mieszkaniu Bogdana pojawia się policja. Pytają o... Franka!

odc.1817 Berg ma pretensje do Franka, że nie powiedział mu o swoich problemach w szkole. Ola dowiaduje się, że prokurator zdecydował się umorzyć jej sprawę.

odc.1818 Igor dostaje na biurko materiał o aferze w senacie, której bohaterem jest... Tomasz Bednarski, z którym spotyka się jego matka! Terapeuta Oli proponuje jej rozmowę w cztery oczy. Franek zostaje napadnięty!

odc.1819 Nowak nie może dodzwonić się do Ewy. Blokuje tekst o korupcji w Senacie. Hofferowie są zawiedzeni po pierwszym spotkaniu z Ulą. Czy właśnie ją powinni adoptować? 

"Moda na sukces"

odc.5880 Bill przedstawia Steffy ofertę kupna jej udziałów. Gdy Forrester odrzuca propozycję, proponuje, że pomoże jej oczyścić się z zarzutów. Oliver przygotowuje filmik dla Hope. Chce przekonać ją, aby dała mu drugą szansę.

odc.5881 Liam oświadcza Ridge’owi, że jest jego synem. Forrester nie wierzy jego słowom. Bill zdradza Steffy, że to Justin zmienił przygotowany przez nią film powitalny dla Brooke.

odc.5882 Spencer zdradza Katie, że to jego pracownik, bez jego wiedzy, skompromitował Brooke. Wyznaje też, że chce przejąć udziały Steffy i przywrócić żonę na stanowisko prezesa firmy.

odc.5883 Ridge mówi Hope, że to Liam dokonał zmian w prezentacji Steffy. Logan nie zważa na jego ostrzeżenia i spędza popołudnie z informatykiem. Dochodzi między nimi do pocałunku.


"Lekarze"odc.10 Lekarze muszą usunąć kciuk kilkuletniemu chłopcu. Babcia owinęła jego skaleczony palec folią, doprowadzając tym do martwicy. Beata pomaga Filipowi w odzyskaniu tożsamości. Czarek, przyjaciel Eli i Leona, walczy w szpitalu z nowotworem. Jego żona prosi lekarzy, by ukryli przed nim prawdę o jego stanie zdrowia. Orda jest załamany utratą możliwości wykonywania zawodu chirurga. Jasiński proponuje mu zmianę specjalizacji. Alicja chce złożyć wymówienie w Copernicusie, by kontynuować staż transplantologiczny w warszawskim szpitalu. Jasińska obawia się, że Torzewska romansuje z jej ojcem, licząc na rozwój kariery. Elżbieta zaczyna czuć coraz większą sympatię do Florczyka. Olga i Maks zatrzymują się na stacji benzynowej. Silny wybuch prowadzi do tragedii.

"Na dobre i na złe"

odc.536 Znany koszykarz Dyjas przybywa do szpitala w Leśnej Górze po zaświadczenie o zdolności do uprawiania sportu. Podczas badania doktor Rogalski odkrywa, że mężczyzna ma bardzo poważne problemy z sercem. Lena podejmuje ostateczną decyzję w kwestii swojego małżeństwa z Latoszkiem. Żąda rozwodu, na który jednak mąż nie ma zamiaru wyrazić zgody. Profesor Falkowicz leci do Szwajcarii, aby osobiście załatwić sobie nadzór nad testami nowego leku. Adam, przeglądając wyniki badań swojej matki, odkrywa, że nie jest jej biologicznym synem. Mężczyzna jest w szoku. Leczenie u Hany podejmuje pacjentka, której syn może mieć poważne wady genetyczne. Kobieta, będąc w ciąży, nie robiła żadnych badań. Ola niepokoi się o zdrowie własnego, jeszcze nienarodzonego dziecka.

odc.131 Natalia spotyka w hotelowej restauracji autora książki kucharskiej, Jerzego Kęcika. Mężczyzna namawia ją, aby sama stworzyła podobną publikację. Wychodząc z hotelu, gospodyni zauważa ciało dziewiętnastoletniej Julii, jednej z uczestniczek wyborów miss. Na miejsce przyjeżdża policja. Okazuje się, że ofiara ma skręcony kark. Ślady prowadzą do chłopaka zamordowanej, Witka, który na widok stróżów prawa zaczyna uciekać. Tymczasem do księdza Mateusza przychodzi wyspowiadać się menadżer konkursu, Kamil. Wyznaje księdzu, że miał romans z Julią. Karolina i Nocul spotykają się z żoną Kamila i dowiadują się, że wiedziała ona o niewierności mężczyzny. Ustalają także, że niedługo przed śmiercią dziewiętnastolatka pokłóciła się z jedną ze swoich koleżanek, Anitą.

"2XL"

odc.10 Ola namawia Karola, żeby nie rezygnował ze związku z Laurą. Po rozmowie ze szwagierką Zabawski pod byle pretekstem zjawia się w domu żony i stara się być pomocny. Zakochana w Adamie Bożena ponownie spotyka się z mężczyzną, ale ich znajomość nie rozwija się tak, jakby tego oczekiwała. Laura szuka partnera na wesele Lilki. Pomoc deklarują Agata, Bożena i Jurek. Przyjaciele rozpoczynają poszukiwania odpowiedniego faceta dla dietetyczki. W ostatniej chwili Agata odwołuje spotkanie w klubie. Okazuje się, że jadąc samochodem, potrąciła Roberta. Spanikowana, natychmiast zabiera go na pogotowie, gdzie stawia wszystkich na nogi. Następnie zajmuje się kolegą ze szczególną troskliwością. Tymczasem klubowe łowy Bożeny i Jurka przynoszą nieoczekiwane efekty.

"Prawo Agaty"

odc.10 Podczas ślubu Andrzeja z Zofią pojawiają się nieoczekiwane komplikacje. Agacie towarzyszy Majewski. Dębski domyśla się, że koleżanka jest zainteresowana inspektorem. Bartek i Justyna znów stają po przeciwnych stronach na sali sądowej.

"Kości"

odc.164 Koparka pracująca przy rozbiórce waszyngtońskiego budynku wydobywa spod ziemi zwłoki. Policyjni specjaliści odkrywają, że ofiara to znany makler giełdowy, Jack Spindler, przebrany w strój strażacki, jakiego używają zawodowi striptizerzy.

"Świat według Kiepskich"

odc.428 Halinę i Ferdka coraz bardziej niepokoi fakt, że Waldek, Jolasia i Mariola pozostają na ich utrzymaniu. Młodzi nie mają żadnego pomysłu na samodzielne życie. Kiepscy postanawiają zmobilizować dzieci do zdobycia konkretnego zawodu i znalezienia pracy.

"Hotel 52"

odc.88 Do hotelu przyjeżdża rozwiedziona 35-letnia architekt Dorota z synem Pawłem. Kobieta nadużywa środków uspokajających i nasennych, przez co nie stawia się na umówione spotkanie ze zleceniodawcą. Marzena postanawia walczyć z Igorem o Krzysia.

"Transporter"

odc.8 Frank musi bezpiecznie przewieźć pracownika CIA i swojego dawnego mentora, Jacka Perkinsa. Oskarżony o szpiegostwo mężczyzna chce dotrzeć do miejsca, gdzie trzymane są tajne dokumenty agencji, aby oczyścić się z wszelkich z podejrzeń.

"Breaking Bad"

odc.26 Walt podpisuje dokumenty rozwodowe. Skyler chce ustalić, jak będą wyglądały kontakty mężczyzny z synem. White zaczyna pracę w laboratorium z nowym asystentem. Meksykanie znów nękają Gusa w jego restauracji. Trop wiedzie Hanka do Jessego.

odc.9 Brody zostaje pojmany i pobity po tym, jak odmawia służby u Abu Nazira. Carrie stara się wydobyć od muzułmańskiego duchownego informacje dotyczące Toma. Dowiaduje się, że Walker regularnie spotykał się z pewnym arabskim dyplomatą.

"Głęboka woda"


odc.6 Urszula, matka 8-letniej Julki, zaręcza się z Marcinem, lekceważąc ostrzeżenia o jego alkoholizmie i agresywnym zachowaniu. Grażyna, która wie, do czego zdolny jest Marcin, razem z Miką chce pomóc kobiecie. Budny knuje intrygę przeciw Okulickiemu.

"Wybrani"

odc.22 Kolejna osoba, którą chcą chronić Reese i Finch, okazuje się zamieszana w rządowy spisek. Schemat działania skorumpowanych urzędników jest znany Haroldowi. Nowe zadanie pozwala Reese’owi odkryć sekret z przeszłości partnera.

"Zabójcze umysły"

odc.32 Podczas nalotu na fabrykę amfetaminy agenci znajdują wytwórnię bomb. Podejrzewają, że na terenie USA planowany jest zamach. Ślady prowadzą do terrorysty Jinda Allaha, więźnia w Guantanamo. Agenci mają tylko 48 godzin, aby zapobiec tragedii.

"Glina"

odc.19, 20 Sprawa zabójstwa kobiety na Powiślu jest bliska rozwiązania. Nieoczekiwanie zjawia się świadek zdarzenia. Banaś decyduje się zakończyć związek ze starszą od siebie psycholog z Komendy Stołecznej. Podoba się mu córka Gajewskiego, Julia.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje