Reklama

"Rodzina Kennedych": Katie Holmes i Jackie Kennedy niczym siostry!

Ukochana pierwsza dama Ameryki. Ikona stylu. Jackie Kennedy była i jest uwielbiana przez twórców z Hollywood. Najsłynniejsze aktorki marzą, by chociaż przez chwilę wcielić się w nią na ekranie. Taką szansę otrzymała Katie Holmes w 2010 roku, gdy wygrała casting do miniserialu "Rodziny Kennedych" (oryg. "The Kennedys").


Reklama

Gdy dostała tę rolę, wyszukiwała wiele zdjęć i nagrań, by dokładnie przestudiować jej gesty i akcent, jakim się posługiwała.

- Jackie była wspaniała. Jej stroje nienaganne. Eksperci od charakteryzacji, z którymi współpracowaliśmy podczas kręcenia serialu wykonali niewiarygodną pracę, by zmienić mnie w tę ikonę stylu - mówiła Katie.

Wystarczy dodać, że dwie kreacje, które aktorka nosiła w produkcji zaprojektował sam... Giorgio Armani! Pozostałe stroje to repliki oryginalnych kostiumów, które nosiła pierwsza dama. Gwiazda przyznała, że zaskoczyło ją to, iż Jackie była najmłodszą pierwszą damą (miała 32 lata, gdy przeprowadziła się do Białego Domu), ale miała też malutkie dzieci.

- Sama mam córeczkę i doskonale wiem, co Jackie czuła, gdy musiała rozstawać się ze swoimi pociechami. Miałam to szczęście, że mogłam zabierać Suri na plan - kontynuowała aktorka.

Holmes poradziła sobie również z krytyką po premierze serialu. Zależało jej, by pokazać historię Kennedych z szacunkiem. Pomimo zróżnicowanych opinii na temat serialu, z pewnością nie można odmówić Holmes uderzającego podobieństwa do Jackie. Po charakteryzacji są nie do odróżnienia!

Od 6 września będzie można zobaczyć to na własne oczy - ośmioodcinkowy serial będzie emitowany w Polsat Romans. 

NEX

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje