Reklama

"Rambo: Nowa krew" jednak bez Sylvestra Stallone

Wbrew wcześniejszym wiadomościom Sylvester Stallone nie wcieli się ponownie w rolę Johna Rambo ani nie zostanie producentem wykonawczym serialu przygotowywanego przez stację FOX.

W zeszłym tygodniu pojawiły się pierwsze informacje o nowym telewizyjnym projekcie o losach żołnierza i weterana wojny w Wietnamie. Fabuła nowej serii miała skupiać się wokół przygód syna Rambo, J.R., byłego komandosa Neavy Seals. Scenariusz serialu napisał Jeb Stuart ("Szklana pułapka", "Ścigany").

Według wstępnych zapowiedzi jednym z producentów wykonawczych miał być Sylvester Stallone. Istniała również możliwość, że popularny aktor ponownie wcieli się w postać Johna Rambo.

Reklama

Jak się okazało były to tylko plotki. Agent Stallone'a poinformował, że nie weźmie on udziału w serialu, ani nie będzie z nim w żaden sposób powiązany.

Brak zaangażowania aktora może postawić przyszłość produkcji pod znakiem zapytania.

John Rambo po raz pierwszy pojawił się na dużym ekranie w 1982 roku w filmie "Rambo: Pierwsza krew" w reżyserii Teda Kotcheffa. Trzy kontynuacje ukazały się odpowiednio w 1985 ("Rambo II"), 1988 ("Rambo III") i 2008 ("John Rambo") roku.

Dowiedz się więcej na temat: Sylvester Stallone

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje