Powstanie serial lub film o Beacie Kozidrak?

Jedna z najlepszych i najpopularniejszych polskich piosenkarek - Beata Kozidrak - być może doczeka się... serialu lub filmu o sobie! - Ona po prostu na to zasługuje - twierdzi mąż wokalistki Bajmu.


Reklama


Beata Kozidrak - o czym nie wszyscy pamiętają - była gwiazdą 131. odcinka kultowej "Niani". Zagrała też w filmie "Pan Kleks w kosmosie". Piosenka "Nie pytaj o miłość" w jej wykonaniu pojawia się od kilku lat w czołówce serialu "M jak miłość", a wielki przebój "Piechotą do lata" był wykorzystany w 2002 roku w specjalnym odcinku "Klanu".

Na pomysł, by o życiu i karierze wielkiej gwiazdy polskiej estrady nakręcić film lub serial, wpadł niedawno mąż Beaty Kozidrak, Andrzej Pietras.

- Jest co pokazywać, bo to 37 lat na scenie. Ale nie może jej jednak zagrać byle kto... Beata sama by najlepiej siebie zagrała, bo ma talent aktorski, który by wszystkich powalił - stwierdził niedawno Andrzej Pietras w rozmowie z jednym z tabloidów.

- Jeżeli pan Andrzej znajdzie fundusze, możemy porozmawiać na ten temat - powiedział natomiast znakomity twórca Radosław Piwowarski, który reżyserował m.in. niezapomnianych "Złotopolskich".

Radosław Piwowarski uważa, że to świetny pomysł, by przenieść na ekran historię życia Beaty Kozidrak, zwłaszcza że seriale biograficzne cieszą się wśród telewidzów wielkim powodzeniem, czego najlepszym dowodem jest choćby ogromny sukces "Anny German" z Joanną Moro w roli legendarnej piosenkarki.

- Lubię Beatę, wychowałem się na jej piosenkach. To fantastyczna artystka - twierdzi reżyser "Złotopolskich".

Niewykluczone, że Beata Kozidrak doczeka się serialu lub filmu o sobie bardzo szybko. Podobno kilka popularnych aktorek już wyraziło chęć wcielenia się w wokalistkę Bajmu, a mąż piosenkarki gotowy jest sfinansować całe przedsięwzięcie.

- Trwały już kiedyś rozmowy na ten temat, ale jeszcze niezobowiązujące. Jeśli nikt nie podejmie się tego, to sam poczynię jakieś kroki, bo fani Beaty na to zasługują. I Beata też! - mówi Andrzej Pietras.

Jak myślicie, która ze znanych z seriali aktorek powinna zagrać Beatę Kozidrak?

Dowiedz się więcej na temat: Beata Kozidrak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje