Reklama

Powstanie kolejny serialowy spin-off filmu "Legion samobójców: Suicide Squad"

Mamy dobrą wiadomość dla fanów uniwersum DC Comics. Jego twórca, James Gunn, zapowiedział, że chce stworzyć nowy serial, który będzie spin-offem filmu "Legion samobójców: Suicide Squad". Szczegóły na temat tej produkcji nie są jeszcze znane.

Uniwersum DC Comics wciąż się powiększa

Dodał też, że są też spore szanse na powstanie drugiego sezonu "Peacemakera", czyli pierwszego spin-offu "Legionu samobójców". 

Do tej pory wyemitowano pięć odcinków tej produkcji platformy HBO Max.

James Gunn chce stworzyć nowy projekt

Źródła, na które powołuje się portal "Deadline", twierdzą, że to Gunn zgłosił się do HBO Max z pomysłem na serial, którego bohaterem byłby kolejny członek tytułowego Legionu samobójców. Projekt ten ma być jednak w stadium "embrionalnym" - nie ma ani scenariusza, ani zgody na rozpoczęcie produkcji pilotowego odcinka. Szefostwu HBO Max wystarczył jednak podobno entuzjazm Gunna związany z tym projektem.

Reklama

Fanom póki co zostają jedynie spekulacje. Spośród postaci filmu "Legion samobójców: Suicide Squad" naturalnymi kandydatami do stworzenia o nich serialu wydają się być Bloodsport i Harley Quinn. Grający ich Idris Elba i Margot Robbie są jednak zbyt zajętymi aktorami, by znaleźli w swoim harmonogramie miejsce na serial.

Póki co reżyser cieszy się z powodzenia serialu, w którym John Cena wciela się w rolę tytułowego superbohatera Peacemakera, gotowego na każde poświęcenie dla bezpieczeństwa Ameryki. Będzie mógł się wykazać, gdy zwerbuje go tajna agencja rządowa.

Zobacz też:
"Dead Day": Nowy, przerażający serial! Tylko dla widzów o mocnych nerwach 
"M jak miłość": Odcinek 1634. Franka pobije jednego z weselnych gości!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy