Reklama

Półnaga Aleksandra Żebrowska w intymnych kadrach! Zachwycający widok

Na instagramowym profilu Aleksandry Żebrowskiej pojawiła się zachwycająca fotografia, przedstawiający uroki życia z małymi dziećmi. Półnaga żona znanego aktora pokazała się w skąpym stroju. W intymnym kadrze pojawił się pewien nieproszony gość, który postanowił jej o sobie przypomnieć.

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski tworzą szczęśliwą rodzinę

Aleksandra Żebrowska od wielu lat pozostaje w związku małżeńskim z aktorem Michałem Żebrowskim. Tworzą zgraną parę i szczęśliwą rodzinę. Mają trójkę synów: Franciszka, Henryka i najmłodszego Feliksa. Ostatnia z pociech urodziła się zaledwie kilka miesięcy temu. Szczęśliwa mama doskonale sprawdza się w swej roli. W jednym z wywiadów Żebrowska powiedziała:

Aleksandra Żebrowska w sieci

Pani Aleksandra często udziela się na Instagramie. Wielokrotnie pokazywała codzienne życie z dziećmi. Nie upiększa niczego. Prezentuje codzienne problemy, z którymi zmaga się kobieta wychowująca dzieci, także te dotyczące sylwetki, wyglądu po porodzie. Jak w prawdziwym życiu, także u pani Żebrowskiej nie zawsze panuje porządek, Aleksandra pokazuje, że jest to całkiem normalne. Kobiety nie powinny dążyć do doskonałości za wszelką cenę, nikt nie jest idealny. Tym razem Żebrowska pochwaliła się zdjęciami z porannej pobudki. Napisała:

Reklama

Zobacz też: Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska rozstali się?! Jest komentarz

W kadrze pojawił się nieproszony gość

Rozciąganie jest bardzo dobre dla mięśni i sprawności ruchowej. Żebrowska najwidoczniej nie oczekiwała takiego obrotu sprawy. Na zdjęciu wydaje się zaskoczona niespodzianką sprezentowaną przez synka. Feliks łapię ją dość mocno za pierś. Możliwe, że nadszedł czas karmienia, w końcu takie zachowanie, to normalny dziecięcy odruch.

Fani Aleksandry Żebrowskiej od razu zareagowali:

Autor: Judyta Nowak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy