Reklama

"Podwójna gra": Premiera 2. sezonu na FOX

Drugi sezon produkcji skupia się na trzech rodzinach, których życie runęło na wieść o tym, że ich bliscy zaginęli po wybuchu rurociągu, podczas którego doszło również do tragicznej śmierci kilku urzędników państwowych.

False Flag - według definicji to działania pod obcą "flagą", oznaczające tajne operacje rządowe, korporacyjne lub służb specjalnych odbywające się w obcych barwach narodowych.

Reklama

Po raz kolejny producenci serialu postanowili zagłębić się w rządowe spiski, w które wplątane są nie tylko rządy, ale także zwykli obywatele, którzy po raz kolejny będą musieli walczyć o swoje życie.

Kiedy wybucha rurociąg z ropą naftową łączący Izrael z Turcją, pierwszym i bezpośrednim podejrzanym jest organizacja Hezbollah, która zagroziła Izraelowi, twierdząc, że rurociąg biegnie przez wody terytorialne należące do Libanu. Eitan - detektyw, którego poznaliśmy w pierwszym sezonie serialu - zostaje wezwany do nadzorowania tego wyjątkowo delikatnego śledztwa.

Drugi sezon produkcji skupia się na trzech rodzinach, których życie runęło na wieść o tym, że ich bliscy zaginęli po wybuchu rurociągu, podczas którego doszło również do tragicznej śmierci kilku urzędników państwowych.

W końcu nazwiska zaginionej trójki zostają podane do publicznej wiadomości, przez co bardzo szybko stają się głównymi podejrzanymi. Każda z rodzin szybko przekona się, że to dopiero początek kłopotów, a codzienność zmieni się nie do poznania. Plotki, kłamstwa i oskarżenia, które z dnia na dzień zaczynają narastać, są nie do zniesienia. Jak się okaże, nie wszyscy są tacy święci, na jakich się kreują.

Pełna intryg i wybuchowych zwrotów akcji "Podwójna gra" zapewnia widzom rollercoaster emocji i wycieczkę po świecie podejrzeń i oszustw. Każda z postaci zmuszona jest zakwestionować wszystko, co kiedyś było jej codziennością. W sieci tajemnic i kłamstw wiadomo tylko jedno - że nic już nigdy nie będzie takie samo.

"Podwójna gra" została przedstawiona w tym roku na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie - Berlinale - jednym z najbardziej prestiżowych festiwali w Europie i na świecie. Serial został tam przyjęty niezwykle pozytywnie, a po projekcji wielu fanów ustawiało się w kolejce by zdobyć zdjęcia z gwiazdami.

W drugim sezonie Podwójnej gry występują: Angel Bonanni jako Sean Tilson; Moris Cohen jako Eli Mazor; Mickey Leon jako Eitan Kopel; Hanna Azoulay Hasfari jako Miriam Levi; Hani Furstenberg jako Joan "Jo" Berger; Yousef "Joe" Sweid jako Amir Cohen.

Kto stoi za wybuchem i spiskiem? Czy rodziny rzeczywiście są niewinne? Tego dowiemy się już w niedzielę 17 marca o godz. 20:10 na FOX

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje