Reklama

"Partnerki": Nowy serial w TVN 7

Detektyw Jane Rizzoli i pani patolog Maura Isles to absolutne przeciwieństwa i zarazem najlepsze przyjaciółki. Razem rozwiązują kryminalne zagadki i ładują za kratki przestępców w Bostonie. Od 21 sierpnia swoje umiejętności będą prezentować w każdy wtorek, na antenie TVN 7.


Jane Rizzoli (Angie Harmon) to jedyna kobieta detektyw w bostońskim wydziale zabójstw. Jest twarda, zadziorna i nigdy nie traci czujności chyba, że przebywa w towarzystwie Maury (Sasha Alexander). Unika swojej nadopiekuńczej matki i lepiej od brata Frankie'go gra w baseball.  

Reklama

Tymczasem atrakcyjna Maura Isles lepiej radzi sobie z umarłymi niż z żywymi. Jest chłodna, zdystansowana i zawsze nienagannie ubrana w ciuchy od znanych projektantów. Pracuje nad sobą, aby powstrzymać się przed diagnozowaniem każdej napotkanej osoby, nawet na pierwszej randce.

W pracy mentorem Jane jest szorstki detektyw Vince Korsak, jej były partner. Łączy ich silna więź po wielu latach wspólnej pracy, jednak Korsakowi wyraźnie przeszkadza, że nie są już partnerami. Jego miejsce u boku Jane zajął młody detektyw Barry Frost. Policjant Frankie Rizzoli, młodszy brat Jane, wielbi starszą siostrę i wierzy, że pewnego dnia też będzie detektywem.  

Serial powstały na podstawie cyklu powieści kryminalnych autorstwa Tess Gerritsen.

Dowiedz się więcej na temat: Partnerki (serial) | TVN 7 | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje