"Pam & Tommy": Jest zwiastun serialu Będzie się działo

2 lutego przyszłego roku na platformie streamingowej Hulu zadebiutuje wyczekiwany serial opowiadający o namiętnym miesiący miodowym Pameli Anderson i Tommy'ego Lee. Tytułowe role zagrali w nim Lily James i Sebastian Stan. Właśnie opublikowany został pierwszy zwiastun tej produkcji, której fabuła związana będzie z niesławną sekstaśmą gwiazdy „Słonecznego patrolu” i perkusisty Motley Crue.

Serial "Pam and Tommy": Zwiastun

W centrum zwiastuna serialu "Pam & Tommy" znajduje się postać Randa Gauthiera, mężczyzny, który wykradł i udostępnił sekstaśmę słynnej pary. Jej fragmenty przeplatane są scenami z namiętnego małżeństwa głównych bohaterów zawartego zaledwie kilka dni po tym jak się poznali. Namiętność ustępuje strachowi, gdy Pam i Tommym uświadamiają sobie, że nagrania ich igraszek mogą trafić zostać upublicznione. "Też mi na tym zależy, jestem na tej samej taśmie, co i ty" - mówi o konieczności odzyskania taśmy grany przez Sebastiana Stana muzyk. "Nie, nie jesteś na niej tak samo jak ja!" - odpowiada Anderson grana przez Lily James.

Reklama

W obsadzie tej produkcji znaleźli się jeszcze Taylor Schilling, Nick Offerman, Andrew Dice Clay, Pepi Sonuga, Spenser Granese oraz Mozhan Marno. Twórcą serialu i autorem jego scenariusza jest Robert Siegel ("Zapaśnik", "McImperium"). Serial wyreżyserował Craig Gillespie ("Jestem najlepsza. Ja, Tonya", "Cruella").

Skandal z udziałem Pameli Anderson i Tommy'ego Lee

Skandal, o którym opowie serial, rozegrał się w 1995 roku, kiedy to z domu Pameli Anderson i Tommy’ego Lee wykradziono taśmę z nagraniem ich miesiąca miodowego. Aktorka pozwała firmę, która rozdystrybuowała nagranie. Sprawa zakończyła się ugodą. Jakiś czas później nagranie znów pojawiło się na stronie firmy.

Limitowany serial "Pam & Tommy" liczył będzie w sumie osiem odcinków. Pierwszy z nich będzie miał premierę na platformie Hulu 2 lutego 2022 roku.

Zobacz też:

"M jak miłość": Marysia zostanie wdową?

"Zabójcze umysły: poza granicami": Drugi sezon zadebiutuje w grudniu

"Planeta singli": Mateusz Damięcki o roli w serialu i zaangażowaniu społecznym

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Pamela Anderson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy