Reklama

Oliwia Bieniuk coraz bardziej podobna do Ani Przybylskiej!

Oliwia Bieniuk - córka zmarłej aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka - od lat budzi zainteresowanie mediów i internautów. Nastolatka cieszy się sporą popularnością w sieci, ostatnio pokazała relacje z rodzinnego wyjazdu do Krakowa.

Jarosław Bieniuk razem z rodziną postanowił początek listopada spędzić w Krakowie. Razem z dziećmi wybrał się na kilka dni do stolicy Małopolski. 17-letnia Oliwia Bieniuk pochwaliła się w mediach społecznościowych kilkoma kadrami z tego wyjazdu.

Reklama

Bieniukowie postanowili wspólnie wypocząć - były spacery, wspólna zabawa na basenie, odpoczynek czy wycieczka do Wieliczki. Nastolatka odwiedziła Kraków i jego okolice razem z tatą i braćmi - 13-letnim Szymonem i 8-letnim Janem. Fotografie ze wspólnego wypadu są kolejnym dowodem na to, że rodzina uwielbia ze sobą spędzać czas i cieszą się wzajemnym wsparciem.

Za nimi trudny czas, a początek listopada to dla wielu osób chwile zadumy, refleksji i odwiedziny na grobach bliskich. Przypomnijmy, że Anny Przybylskiej nie ma już z nami od 5 lat. Aktorka zmarła w 2014 roku i została pochowana na Cmentarzu Marynarki Wojennej w Gdyni.

Oliwia jest najstarsza z trójki dzieci Anny i Jarosława Bieniuka. Oboje zawsze chronili prywatność swoich dzieci i dbali o to, aby w spokoju skończyły edukację. Jednak Oliwia szybko zapragnęła wejść na drogę sławy i podobnie jak jej mama na początku kariery, postawiła na modeling. Już w wieku 14 lat miała okazję wystąpić w kampanii reklamowej marki odzieżowej. Niestety, jej tata był jest przeciwny karierze córki. Uważał, że Oliwka musi dojrzeć emocjonalnie, aby wejść w świat show-biznesu, a przede wszystkim skupić się na nauce. 

W kwietniu tego roku nastolatka wzięła udział w szkolnym projekcie. Uczniowie nagrali amatorski film krótkometrażowy, zatytułowany "Glimmer", który został zgłoszony do plebiscytu internautów na najpopularniejszy film IX Przeglądu KFF. Kiedy produkcja została opublikowana w Internecie, gra aktorska Oliwii wzbudziła podziw wielu osób. Porównywano ją do mamy i chwalono za przepiękną urodę. Czy Oliwia pójdzie w ślady Ani Przybylskiej i zajmie się aktorstwem na poważnie?
Nastolatka obecnie chętnie udziela się na Instagramie. Często zamieszcza zdjęcia swoich stylizacji z sesji z koleżankami. Na wielu bardzo przypomina swoją mamę, co za każdym razem podkreślają w komentarzach obserwatorzy. Nastolatka coraz bardziej zbliża się do osiągnięcia pełnoletniości. Być może już niedługo jej kariera nabierze tempa!

INTERIA/RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje