Reklama

Nowy serial "Z miłości do dziecka" od 1 lutego w Czwórce

Poddaje się też badaniu na zgodność tkankową i bez wahania oddaje szpik do przeszczepu, a kiedy spotyka chłopca w szpitalu jest bardzo wzruszony. Elena i Ernesto dziękują mu, ale jednocześnie proszą, by nie wkraczał w życie Nicolasa, na co Pedro godzi się, przekonany, że tak będzie lepiej dla chłopca, który ma już szczęśliwą rodzinę i nie ma w niej miejsca dla niego. 

Reklama

Również Gina, wolałaby, by jej chłopak nie angażował się w relację z odnalezionym synem. Los jednak chce inaczej. Nicolas upiera się na spotkania z dawcą, który uratował mu życie i wraz z Eleną coraz częściej widują Pedra. Między chłopcem a jego biologicznym ojcem rodzi się coraz większa sympatia i więź, co nie podoba się Ernestowi, który chce, by mechanik trzymał się z daleka od jego rodziny. 

Elena jest zaskoczona niewdzięcznością i uprzedzeniami męża. Stopniowo zaczyna dostrzegać  jego drugą twarz, przez co zbliża się do Pedra, w którym znajduje oparcie, jakiego brak jej ze strony Ernesta. Tymczasem Pedro próbuje walczyć z uczuciami, jakie Elena budzi w nim, od chwili, kiedy ją spotkał...


swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje