Nowe pasmo filmowe w Polsacie. Widzowie zobaczą polskie hity

Już od kolejnej środy widzowie Polsatu w wieczornym paśmie filmowym będą mogli oglądać polskie filmy. Nowe programy stacji - "The Real Housewives. Żony Warszawy" i "Temptation Island Polska" pojawią się na ekranach o innych porach niż dotychczas. Poznajcie szczegóły!

Zmiany w ramówce Polsatu

Od środy 27 września w Polsacie startuje nowe pasmo filmowe. Dwa programy z jesiennej ramówki Polsatu - "The Real Housewives. Żony Warszawy" i "Temptation Island Polska" od przyszłego tygodnia będą miały nowe godziny emisji.

W związku z wprowadzeniem nowego pasma filmowego w środowe wieczory, premierowe odcinki dwóch jesiennych nowości widzowie będą mogli oglądać o innych porach. "The Real Housewives. Żony Warszawy" będą nadawane w środy o 22.10 a "Temptation Island Polska" o 23.10.

Już w najbliższą środę o 20.05 wystartuje nowe pasmo z polskimi filmami, które otworzy "Kogel Mogel 3".

Reklama

Jesienne nowości Polsatu

"The Real Housewives" to światowy fenomen, który zapoczątkował serię najbardziej emocjonujących formatów typu reality w historii. Pierwsza odsłona programu zadebiutowała w USA w 2006 roku, a już 5 lat później program doczekał się pierwszej międzynarodowej edycji. Do tej pory swoje wersje "The Real Housewives" pokazały telewizje m.in. w Australii, Francji, Włoszech, Niderlandach, na Węgrzech i w Grecji. "The Real Housewives Warszawa" będzie 35. edycja w globalnej rodzinie formatu.

Uczestniczki polskiej wersji zostały wybrane w drodze castingu. Wszystkie odniosły ogromny życiowy sukces i na swoją pozycję zapracowały same. Są wśród nich kobiety biznesu z różnych branż - miedzy innymi kosmetycznej, hotelarskiej, medycznej, high-tech.  Łączy je charyzma, pasja z jaką podchodzą do swojej pracy i zamiłowanie do pięknych i drogich rzeczy.

"Temptation Island Polska" to natomiast format, który wystawia na próbę relacje par poprzez oddzielenie ich od partnerów na tytułowej "wyspie pokus". Rozdzielone pary zamieszkają w dwóch oddzielnych willach, gdzie będą otoczeni atrakcyjnymi singlami przeciwnej płci. 

W trakcie pobytu uczestnicy będą mieli okazję nawiązywać nowe relacje, a ich wierność i zaufanie zostaną poddane poważnej próbie. Czy ich miłość okaże się wystarczająco silna, by przetrwać pokusy i wyzwania, z jakimi będą się stykać na wyspie? Czy rozstaną się i wrócą do domu sami? A może wrócą z wyspy z jednym z singli?

Program prowadzi Michał Figurski. 

materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy