"Temptation Island Polska": Michał Figurski wraca do telewizji!

Michał Figurski został prowadzącym pierwszą edycje reality show "Temptation Island Polska". Już w lipcu rozpoczną się nagrania programu.

Michał Figurski to popularny dziennikarz, prezenter radiowy, producent telewizyjny oraz założyciel fundacji Najsłodsi. Prowadził swoje audycje w najpopularniejszych rozgłośniach radiowych.  Był również prowadzącym takich programów jak "Jazda figurowa" (TV4), "Szrot lista" (Polsat Play) czy "WidziMiSię (Polsat News 2).

"Temptation Island Polska": Wielki powrót Michała Figurskiego

"Wielka telewizyjna stacja, mocno dyskusyjny prowadzący, niezwykle ekscentryczny format i rajska wyspa, a w tle prawdziwe historie normalnych ludzi. Nigdy jeszcze nie słyszałem o takim połączeniu, dlatego decyzja o wzięciu udziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu nie nastręczała dylematów. 

Reklama

Poprowadzenie 'Temptation Island Polska' będzie dla mnie olbrzymim wyzwaniem, ale dla kogoś, kto często miewał pod tak zwaną górkę, będzie to kolejny szczyt do zdobycia. Przed kamerę telewizyjną wracam po wielu latach, ale ponoć ten, który wraca, jest zawsze inny, niż ten, który odszedł. Przede mną kolejna fascynująca podróż" - mówi Michał Figurski, prowadzący "Temptation Island Polska".

Gorąca wyspa, nowe znajomości i pełne pokus przygody! "Temptation Island Polska" to format, który wystawia na próbę relacje par poprzez oddzielenie ich od partnerów na tytułowej "wyspie pokus". Rozdzielone pary zamieszkają w dwóch oddzielnych willach, gdzie będą otoczeni atrakcyjnymi singlami przeciwnej płci. W trakcie pobytu uczestnicy będą mieli okazję nawiązywać nowe relacje, a ich wierność i zaufanie zostaną poddane poważnej próbie. Czy ich miłość okaże się wystarczająco silna, by przetrwać pokusy i wyzwania, z jakimi będą się stykać na wyspie? Czy rozstaną się i wrócą do domu sami? A może wrócą z wyspy  z jednym z singli?

Program doczekał się na świecie już 19 edycji, w tym niemieckiej, brytyjskiej, hiszpańskiej, włoskiej czy holenderskiej. Każda z nich okazała się olbrzymim  sukcesem ! Za produkcję polskiej wersji odpowiada firma Endemol Shine Polska.

Michał Figurski - Twórca, Prezenter i Filantrop

Michał Figurski rozpoczął swoją karierę w mediach jako prezenter radiowy. Jego charyzma, swoboda w prowadzeniu audycji oraz talent do nawiązywania kontaktu z słuchaczami sprawiły, że szybko zdobył popularność wśród publiczności. Prowadził swoje programy w najbardziej znanych rozgłośniach radiowych, przyciągając uwagę słuchaczy swoim profesjonalizmem i oryginalnym podejściem do prowadzenia audycji.

Michał Figurski nie ograniczał się tylko do pracy w radiu - zdobył również uznanie jako producent telewizyjny i prezenter. Prowadził popularne programy, takie jak "Jazda figurowa" na antenie TV4, gdzie przybliżał widzom świat jazdy figurowej i dzielił się swoją pasją do tego sportu. Był również gospodarzem programu "Szrot lista" na antenie Polsat Play, który cieszył się dużą popularnością wśród fanów motoryzacji. Jego dynamiczny styl prowadzenia i umiejętność przyciągania uwagi widzów sprawiły, że stał się rozpoznawalną twarzą polskiej telewizji.

Michał Figurski to nie tylko utalentowany prezenter i producent, ale także aktywny filantrop. Jako założyciel fundacji Najsłodsi, zajmuje się pomocą dzieciom potrzebującym oraz ich rodzinom. Fundacja organizuje różnego rodzaju akcje charytatywne i wydarzenia, mające na celu poprawę życia najmłodszych. Dzięki zaangażowaniu Figurskiego i jego oddaniu dla spraw społecznych.    

Polsat
Dowiedz się więcej na temat: Michał Figurski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama