Reklama

Niewybaczalny romans zszokował środowisko aktorskie. Janusz Gajos odbił koledze partnerkę!

Janusz Gajos to jeden z najbardziej cenionych polskich aktorów. Widzom jest szczególnie bliski dzięki roli Janka Kosa w serialu „Czterej pancerni i pies”. Z biegiem lat jego kariera nabierała zawrotnego tempa. Gajos dostawał mnóstwo ról, które wciąż windowały go coraz wyżej w rankingach najlepszych polskich aktorów. Dużo działo się również w życiu prywatnym artysty. Gajos zdecydowanie nie mógł narzekać na powodzenie u płci pięknej. Miał aż 4 żony! Jednak to jeden z romansów obił się w mediach najgłośniejszym echem. Aktor odbił narzeczoną koledze po fachu i wywołał skandal!

Burzliwe życie uczuciowe aktora

Popularność aktora przyniosła mu duże powodzenie u kobiet, które uwielbiały towarzystwo przystojnego Winnickiego z serialu "Alternatywy 4". Zanim aktor spotkał na swojej drodze Barbarę Nabiałczyk, ówczesną narzeczoną popularnego aktora - Tadeusza Borowskiego, miał już za sobą dwa nieudane małżeństwa.

Ceniony artysta nie miał zbyt wiele szczęścia w życiu osobistym. Zawierane przez niego związki dość szybko się rozpadały. Tak było choćby w przypadku pierwszego małżeństwa. Pierwszą żonę, Zoję, aktor poznał we wrocławskim szpitalu, do którego trafił po wypadku na planie "Czterech pancernych...". Pobrali się, jednak szybko odeszła do innego mężczyzny.

Reklama

Zobacz też: Janusz Gajos bił się o ukochaną z kolegą po fachu!

Następnie Gajos związał się z aktorką, Ewą Miodyńską. Połączyła ich wspólna praca, często przebywali w swoim towarzystwie jednak to nie pomogło ich uczuciu, które dosyć szybko się wypaliło. Dziś aktor wspomina, że "lepiej było się rozstać, niż boksować się przez lata".

Romans z Barbarą Nabiałczyk

Po dwóch nieudanych małżeństwach w życiu Janusza Gajosa pojawiła się piękna realizatorka telewizyjna - Barbara Nabiałczyk. Kobieta spotykała się wówczas z Tadeuszem Borowskim. Para planowała nawet ślub. Wtedy o względy Barbary bardzo intensywnie zaczął zabiegać serialowy Janek Kos. Aktor mimo rad znajomych z branży, zaangażował się w relację z partnerką kolegi po fachu i wykorzystał jej niezdecydowanie. Adorował, obsypywał komplementami i kwiatami do czasu, aż kobieta wybrała właśnie jego.

Zobacz też: Janusz Gajos od 30 lat ma u boku... anioła

Po latach Gajos przyznał, że Nabiałczyk była pierwszą kobietą, o którą tak zaciekle walczył. Wszystkie poprzednie same go wybierały. Związek Gajosa i Nabiałczyk wywołał skandal i mocno podzielił środowisko artystyczne. Szczególnie dotkliwy był dla Tadeusza Borowskiego, który przez lata nie mógł Gajosowi wybaczyć odebrania ukochanej.

Związek pary zakończył się na ślubnym kobiercu, a wkrótce na świat przyszła ich córka - Agata. Kiedy między małżonkami minęła pierwsza fascynacja, w ich związku pojawił się kryzys. Nie udało się im go zwalczyć. Sześć lat później rozstali się.

Rozwód

Po kilku latach małżeństwa para zdecydowała się na rozwód. Córka Gajosa została wówczas z matką. Tak opisuje małżeństwo rodziców po latach:

"Rodzice żyli jak pies z kotem, jednak mnie w to nie angażowali. Choć każde dziecko z rozbitej rodziny niesie coś "w plecaku". Nie mogę narzekać, że nie było przy mnie tatusia. Był, kiedy miał być" - powiedziała Agata magazynowi Na Żywo.

Barbara Nabiałczyk dość szybko zmarła z powodu choroby nowotworowej. Wtedy to Gajos zaopiekował się córką, a ich relacje bardzo się ociepliły.

Kolejne małżeństwo

Po rozpadzie związku z Nabiałczyk, aktor w trudnym momencie swojego życia spotkał Elżbietę. Kobieta również miała za sobą nieudane małżeństwo, samotnie wychowywała syna. Połączyło ich dojrzałe, silne uczucie, które starają się pielęgnować. Mówi się, że to właśnie dla Elżbiety - swojej czwartej żony, aktor rzucił palenie i zaczął dbać o swoje zdrowie. 

Zobacz też: Edyta Pazura pokazała zabawne zdjęcie męża w negliżu. "Pół Afrodyt, pół heros". Z pewnością nie o taki kadr mu chodziło! [FOTO]swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL