Netflix wciąż króluje w zestawieniu najpopularniejszych platform

Netflix pozostaje najpopularniejszym serwisem steramingowym w Polsce. W sierpniu odwiedziło go 12,73 mln polskich internautów. Jak wypadły inne platformy?

Wyniki badań Mediapanel, które opracowane zostały przed portal Wirtualnemedia.pl, wskazują, że portal Netflix (serwis i aplikacja) w sierpniu odwiedziło 12,73 mln polskich internautów. Wynik ten przekłada się na 42,92 proc. zasięgu. Odwiedzający spędzali średnio na platformie 5 godzin, 48 minut i 11 sekund.

Netflix wciąż niedościgniony

Drugi w rankingu serwis steramingowy HBO Max zakończył miesiąc z 4,49 mln odwiedzających, co daje 15,13 proc. zasięgu. Widzowie spędzali średnio w serwisie 2 godziny, 6 minut i 17 sekund.

Reklama

Z kolei na trzeciej pozycji uplasował się dostępny w Polsce od połowy czerwca Disney+ z wynikiem 3,8 mln internautów, 12,8 proc. zasięgu oraz 3 godzin, 10 minut i 55 sekund spędzonych średnio przez widza w serwisie. 

W statystyce czasu spędzonego na platformie drugi wynik po Netfliksie osiągnęła platforma TVP VOD, którą odwiedziło 2,15 mln internautów. Przeciętny widz spędzał na platformie 4 godziny, 11 minut i 43 sekundy.swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale | HBO Max: Seriale | Disney+: Seriale | TVP VOD

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama