Reklama

Natasza Urbańska pokazała więcej niż zazwyczaj! "Piękna figura"

Natasza Urbańska wciąż potrafi zachwycić figurą. Artystka chętnie udostępnia zdjęcia w mediach społecznościowych. Niedawno wrzuciła na swój instagramowy profil zaskakujące ujęcia. Urbańska pokazała na nich swoje umięśnione ciało!

Natasza Urbańska w bikini


Natasza Urbańska doskonale wie, jak rozpieszczać swoich fanów. Artystka, która stara się być w stałym kontakcie z wielbicielami, nie wstydzi się odważniejszych publikacji. W sieci z chęcią zamieszcza relacje z realizacji kolejnych projektów zawodowych czy sesji zdjęciowych.

Ostatnio w jej instagramowej galerii pojawiły się kadry, na których zaprezentowała się w naturalnej odsłonie. Wakacyjnie i bez makijażu. Przed obiektywem stanęła w bikini i zwiewnej, różowej koszuli. Skąpy strój odsłonił wdzięki i wysportowaną sylwetkę 43-letniej artystki.

ReklamaPiękna figura Nataszy Urbańskiej

Śmiała publikacja, na której Natasza Urbańska pokazała swoim obserwatorom zdecydowanie więcej niż zwykle, spotkała się z niezwykle entuzjastyczną reakcją internautów. Nic w tym dziwnego! Aktorka prezentuje się wręcz obłędnie, a wielbiciele z sympatią zostawili pod jej zdjęciami mnóstwo komplementów.


Autor: Katarzyna Solecka

Zobacz też: Karolina Sawka w złotym bikini! Jak wygląda dziś gwiazda "W pustyni i w puszczy"?

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje