Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3336. Bruno walczy z mężem Natalii

W odcinku 3336. "Na Wspólnej" Zdybicka sprawi, że Maks naprawdę zacznie się o nią martwić. Mężczyzna z niepokojem będzie obserwował, jak jego żona kłóci się z kimś, kto nie istnieje... W tym samym odcinku Bruno będzie walczył z mężem Natalii. Odcinek 3336. "Na Wspólnej" można obejrzeć 7.12 o godzinie 20:15 w TVN!

"Na Wspólnej": Odcinek 3336. Ilona oszalała!

Odurzona lekami Zdybicka zasypia za kierownicą. Szczęśliwie auto wytraca prędkość na poboczu... Rano Ilona dochodzi do siebie i zaskoczona widzi w samochodzie... Łukasza! Jest wściekła - jak przyjaciel mógł zostawić Wiktorka samego?! Gdy dojeżdżają do domu Ilony, Maks widzi, że jego żona kłóci się z kimś kogo... nie ma!

Zobacz też: "Wiedźmin": Jak wyglądała praca na planie podczas pandemii?

Reklama

Na Wspólnej": Odcinek 3336. Bruno walczy z mężem Natalii

Bruno wyznaje ukochanej prawdę o swoim uzależnieniu - od wielu miesięcy jest czysty. Widząc, że Natalia mu nie ufa, prosi żeby go sprawdziła... Krawczyk dociera do prywatnego detektywa, który pracuje dla męża Natalii - teraz to Bruno ma dla niego zlecenie! Tymczasem Bogdan rozpoczyna ostrą rywalizację z ojcem Elizy. Stawką jest... Junior!

"Na Wspólnej": Odcinek 3336. Wojna rodzin

Cieślik w telewizji propaguje swój projekt parku dla psów. Szulc nie pozostaje w tyle - chwali się w radiu ideą ogólnodostępnego placu manewrowego. Dodatkowo obiecuje bezpłatne szkolenia dla kierowców karetek pogotowia! Wojtek i Damian toczą ostrą wojnę - cała rodzina ma tego serdecznie dość!

"Na Wspólnej": Odcinek 3336. Gdzie obejrzeć?

Odcinek 3336. "Na Wspólnej" można obejrzeć 7.12 o godzinie 20:15 w TVN!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje