Mila Kunis: Ciąża z premierą w tle

Piękną Milę Kunis, czyli Jackie Burkhardt z "Różowych lat 70.", już 18 lipca zobaczymy w filmie sensacyjnym "Więzy krwi". Sama aktorka żyje już innym projektem, którym jest... macierzyństwo. Niedługo na świat przyjdzie jej dziecko. - Jestem podekscytowana byciem mamą na pełny etat - przyznaje w ostatnim wywiadzie.Reklama

- Nigdy nie chciałam być jedynie osobą, która ma tylko pracę na głowie. Dla mnie praca była zawsze jedynie hobby, które zmieniło się we wspaniały zawód, ale nie jem i nie oddycham aktorstwem - powiedziała Kunis w rozmowie z magazynem "W". Aktorka zdobi okładkę sierpniowego wydania tego czasopisma.

Mila Kunis jest w zaawansowanej ciąży. Ojcem dziecka jest Ashton Kutcher, aktor znany przede wszystkim z ról komediowych. Para Kunis-Kutcher spotkała się po raz pierwszy na planie popularnego serialu "Różowe lata 70.", kiedy ona miała 15 lat, a on 20. To właśnie z Ashtonem, przed kamerą, Mila przeżyła swój pierwszy pocałunek. Kutcher zmienił jej podejście do małżeństwa. W lutym ogłoszono zaręczyny pary.

- Nigdy nie chciałam wyjść za mąż. Od 12 roku życia przygotowywałam moich rodziców do tego faktu. Jednak później wszystko się zmieniło - znalazłam miłość mojego życia. Teraz mam taką teorię na ślub: nie zapraszaj nikogo. Zrób to w sekrecie. Moi rodzice na to przystają. Cieszyli się po prostu z tego, że powiedziałam "tak" - przyznała na łamach magazynu.

18 lipca do polskich kin trafi najnowsza produkcja z udziałem Mili Kunis, "Więzy krwi". To mroczny film sensacyjny osadzony w latach 70. Jego atutem jest doborowa obsada. Oprócz Kunis, występują w nim Clive Owen, Marion Cotillard, Zoe Saldana i James Caan.

Dowiedz się więcej na temat: Mila Kunis | Ashton Kutcher | Różowe lata 70.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje