Reklama

Legenda muzyki country, Willie Nelson, doczekał się własnego serialu!

Powstanie serial dokumentalny o legendarnym muzyku country, Williem Nelsonie! Thom Zimny, współpracownik Bruce’a Springsteena, oraz nominowany do Oscara za scenariusz filmu „W imieniu armii” Oren Moverman, będą odpowiedzialni za powstanie produkcji. 88-letni muzyk jest podekscytowany tym projektem i pomoże twórcom w jego tworzeniu.

Rodzina i przyjaciele Williego Nelsona wystąpią w serialu!

Pomoc Williego Nelsona nie ograniczy się do udostępnienia filmowcom swojego prywatnego archiwum. Jak informuje portal "Variety", Nelson namawia też swoich przyjaciół i rodzinę, aby wzięli udział w tym serialu zatytułowanym "Willie Nelson and Family". Zdjęcia do tej produkcji ruszyły już w Austin, Nashville, Los Angeles, Nowym Jorku, a także na Maui.


Współproducentem serialu będzie studio Blackbird Presents, które ma na swoim koncie produkcje o takich muzykach jak Merle Haggard, Gregg Allman, Kris Kristofferson czy Waylon Jennings.

Kim jest Willie Nelson?


Willie Nelson to urodzony w 1933 roku amerykański piosenkarz country, aktor i aktywista. W połowie lat 70. ubiegłego wieku, za sprawą takich albumów jak "Shotgun Willie", "Red Headed Stranger" i "Stardust", wyrobił sobie miano jednego z najbardziej rozpoznawalnych artystów muzyki country. Oprócz śpiewu, Nelson wystąpił w ponad 30 filmach i jest współautorem kilku książek.


(PAP Life)

Reklama

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje