Kultowa aktorka rozwiązuje zagadki kryminalne! Intrygująca zapowiedź serialu BBC

Jane Seymour jako profesor literatury rozwiązuje zagadki kryminalne! To zapowiedź drugiego sezonu serialu BBC First zatytułowanego "Harry Wild". Poznaliśmy właśnie datę premiery nowych odcinków.

"W drugim sezonie "Harry Wild" zobaczymy kolejne perypetie emerytowanej profesor literatury, która kontynuuje swoją przygodę z rozwiązywaniem kryminalnych zagadek po tym, jak w pierwszym sezonie odkryła, że ma do tego prawdziwy talent" - czytamy w zapowiedzi nowych odcinków.

"Harry Wild": O czym opowiada serial?

W nowych odcinkach Harriet będzie znowu współpracować z Fergusem, buntowniczymi i niepokornym nastolatkiem. Jak wiemy, relacja bohaterów nie zaczęła się najlepiej, ale szybko znaleźli oni wspólny język. 

"Nietypowa para śledczych dorobiła się dobrze prosperującej agencji detektywistycznej oraz nowego eleganckiego biura. Nie może też narzekać na brak zleceń. Harriet i jej młodociany pomocnik zostają zatrudnieni m.in. do odnalezienia zaginionej kobiety oraz rozwiązania sprawy otrucia druhny na wieczorze panieńskim. Ten sezon przyniesie też bardzo trudną, bo niezwykle osobistą sprawę, dotyczącą matki Fergusa, która wcześniej porzuciła swoją rodzinę" - głosi oficjalny opis drugiego sezonu "Harry Wild".

Reklama

Jane Seymour jako niezapomniana "Dr Quinn"

"Doktor Quinn" to amerykański serial obyczajowy zrealizowany w konwencji westernu i jedna z najpopularniejszych produkcji telewizyjnych lat 90. Główną bohaterką serialu jest tytułowa doktor Michaela Quinn, córka lekarza, która w poczuciu misji i odpowiedzialności za los drugiego człowieka porzuca wygodne życie w Bostonie, by rozpocząć pracę jako miejscowy lekarz w niewielkim Colorado Springs.

Okazuje się jednak, że na miejscu doktor Quinn musi walczyć nie tylko z chorobami, ale również uprzedzeniami, stereotypami i zacofaniem. Świat połowy XIX wieku na Dzikim Zachodzie nie jest zbyt przyjazny dla wykształconych kobiet w lekarskim kitlu... W międzyczasie piękna lekarka poznaje miłość życia, tajemniczego i przystojnego Sully'ego (w tej roli Joe Lando).

"Harry Wild": Kiedy i gdzie oglądać?

Sezon drugi składa się z sześciu odcinków. Pierwszy odcinek trafi na antenę BBC First 1 marca o godz. 21:00.

Zobacz też:

Netflix przygotował gorące premiery na marzec. Szereg nowości serialowych

"Rojst: Millenium" nie pozostawia złudzeń. To najlepszy kryminał ostatnich lat

Cichy hit Netfliksa, który oglądają miliony. Wystartowały zdjęcia do 6. sezonu

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Jane Seymour
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy