"Kim jest Anna?": Julia Garner zachwyca nie tylko w tym serialu!

Julia Garner cieszy się teraz dużą popularnością za sprawą głośnego serialu "Kim jest Anna?", ale to nie pierwsza produkcja tego typu, w której wystąpiła. W jakich innych serialach można ją zobaczyć?

"The Americans": Kimberly Breland

Rola w "The Americans" była pierwszą i przełomową rolą w karierze Julii Garner. Zagrała Kimberly Breland, zwaną Kimmy, licealistkę i córkę agenta CIA, którą próbuje przeciągnąć na swoją stronę radziecki szpieg, Philip Jennings. Aktorka wystąpiła w 10 odcinkach produkcji. 

"Dziewczyny": Współlokatorka Charliego

W podobnym czasie aktorka pojawiła się w hicie HBO pt. "Dziewczyny", występując w odcinku piątego sezonu "The Panic in Central Park". Epizod był poświęcony Marnie (Allison Williams), która spotyka po latach swojego byłego chłopaka Charliego (Christopher Abbott). Postać, w którą wcieliła się Garner, była nazwana po prostu współlokatorką Charliego. Możemy zobaczyć ją w krótkim, ale ujmującym epizodzie w łazience. 

Reklama

"The Get Down": Claudia Gunns

W produkcji "The Get Down" Garner także zaliczyła epizodyczną rolę, występując w dwóch odcinkach. Główny bohater Zeke (Justice Smith) spotyka Claudię (Garner), córkę nowojorskiego radnego i biznesmena, podczas starań o staż u jej ojca. Bohaterzy, pochodzący z różnych światów, odnajdują nić porozumienia dzięki... muzyce. 

"Ozark": Ruth Langmore

Występ w serialu "Ozark" był do tej pory największym sukcesem Garner. Jej bohaterka, Ruth, z sezonu na sezon stawała się coraz bardziej interesująca. Rola przyniosła aktorce dwie zasłużone nagrody Emmy i nominację do Złotego Globu dla najlepszej aktorki drugoplanowej.

"Waco": Michelle Jones

Aktorka wystąpiła także w miniserialu "Waco", wcielając się w Michelle Jones. Produkcja opowiada o prawdziwych wydarzeniach, które rozegrały się 1993 roku w czasie trwającego 51 dni oblężenia teksańskiej sekty nazywanej Gałęzią Dawidową przez agentów federalnych. Aktorka zagrała nastoletnią siostrę pierwszej żony przywódcy grupy, Davida Koresha (Taylor Kitsch). 

"Maniac": Ellie Landsberg

W miniserialu "Maniac" aktorka zagrała u boku samej Emmy Stone. Produkcja opowiada historię Annie Landsberg (Emma Stone) i Owena Milgrima (Jonah Hill), dwojga nieznajomych, którzy biorą udział w tajemniczym badaniu farmaceutycznym - każde z innego powodu. Annie, rozczarowana swoim bezcelowym życiem, zadręcza się swoją nieudaną relacją z matką i siostrą (Ellie Lansberg); Owen, piąty z kolei syn bogatego przedsiębiorcy z Nowego Jorku, całe życie zmaga się z niepotwierdzoną diagnozą schizofrenii.

"Dirty John": Terra Newell

Serial powstał na podstawie podcastu typu "true crime". Aktorka wcieliła się w Terrę, najmłodszą córkę Debry Newell (Connie Britton). Jej matka popełnia błąd, zakochując się w oszuście udającym lekarza. Niepozorna postać grana przez Garner w toku akcji nieprzerwanie zaskakuje swoją spostrzegawczością i intuicją. 

"Modern Love": Maddy

W szóstym odcinku pierwszego sezonu: "So He Looked Like Dad. It Was Just Dinner, Right?" Julia Garner wciela się 21-letnią Maddy, która wchodzi w dziwną relację ze starszym kolegą z pracy, Peterem (Shea Whigham). 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Kim jest Anna? | Ozark
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy