Reklama

Katarzyna Figura przeżyła gorący romans z Bogusławem Lindą!

Katarzyna Figura przejawiała fascynację aktorstwem już w dzieciństwie. Od samego początku starała się o to, by podbić świat polskiego show-biznesu. Jej nieprzeciętna uroda sprawiła, że szybko zdobyła status ikony seksu i... wpadła w ramiona jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów. Jak zaczął się romans Katarzyny Figury z Bogusławem Lindą?

Kariera aktorska Katarzyny Figury

Katarzyna Figura urodziła się 22 marca 1962 roku w Warszawie. Od samego początku czuła powołanie aktorskie. W dzieciństwie chętnie występowała w przedstawieniach, a pierwszy raz przed kamerami pojawiła się w 1976 roku, grając w filmie "Zaginął pies". Trzy lata później zagrała uczennicę w produkcji fabularnej pod tytułem "Mysz".

Młoda Katarzyna Figura dzielnie stawiała pierwsze kroki na drodze, która ostatecznie zawiodła ją na próg Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Na studiach udało jej się zgromadzić w aktorskim portfolio kilka imponujących pozycji. Figura wystąpiła między innymi w filmach "Przeznaczenie" oraz "Bez końca".

Reklama

Warszawską PWST ukończyła w roku 1985. Z dyplomem w rękach Katarzyna Figura zaczęła podbijać świat polskiego show-biznesu. Zaczęło o niej być głośno po tym, jak zagrała rolę Once w filmie "Ga, ga. Chwała bohaterom". Później wystąpiła także w serialu "Pierścień i róża" oraz w filmie fabularnym "Pociąg do Hollywood", dzięki któremu zdobyła tytuł "polskiej Marilyn Monroe".

Z biegiem czasu Katarzyna Figura mogła liczyć na coraz większe role w dużych produkcjach, które sprawiły, że stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek, jednocześnie zyskując status ikony seksu.

Katarzyna Figura doskonale zdawała sobie sprawę ze swojego wdzięku i pozwalała reżyserom na eksponowanie jej atutów na ekranie. Przy okazji zdołała zawrócić w głowie wielu mężczyznom. Jak się okazuje, jednym z nich był Bogusław Linda.

Katarzyna Figura miała romans z Bogusławem Lindą

W 1985 roku Katarzyna Figura została zatrudniona przez producentów filmu "Rośliny trujące". W produkcji tej wystąpiła w roli "Saganki", a na ekranie towarzyszył jej Bogusław Linda. Choć seksowna aktorka cieszyła się wielkim powodzeniem wśród mężczyzn, początkowo Linda niechętnie zwracał na nią uwagę. W tym czasie tkwił w burzliwym związku z Polą Raksą i najprawdopodobniej nie był zainteresowany budowaniem bliższych relacji z młodą Figurą.

Sytuacja ta uległa zmianie, gdy przyszło im zagrać pierwszą scenę, która wymagała od nich namiętnego pocałunku. Mówi się, że Linda nie mógł oderwać się od ust Katarzyny jeszcze długo po tym, jak zakończono ujęcie.

To był początek ich romansu. Stali się nierozłączni. Widywano ich razem i media podawały, że aktorzy byli w sobie bardzo zakochani. Ich związek przez krótką chwilę wydawał się wszystkim przykładem szczerej miłości.

Sielanka jednak nie trwała długo. Katarzyna Figura postanowiła bowiem w pełni poświęcić się aktorstwu i w tamtym czasie nie znajdowała czasu na miłość. Bogusław Linda postanowił wówczas związać się z "córką dyktatora".

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Figura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje