Reklama

Kaszmirowa mafia

Kto rządzi Nowym Jorkiem? Politycy, biznesmeni? Nie. To kobiety, atrakcyjne, przebojowe i skupione na karierze, pociągają za najważniejsze sznurki w mieście. Walczą z mężczyznami o swoją pozycję, wspierają się i wygrywają!

Cztery przyjaciółki: Mia (Lucy Liu), Juliet (Miranda Otto), Caitlin (Bonnie Somerville) i Zoe (Frances O'Connor) znają się od szkolnych lat i wspierają w walce o sukces. Wiedzą, że nie ma co liczyć na mężczyzn. Mężowie i kochankowie pojawiają się, odchodzą, przyjaciółki zaś pozostają i pomagają pozbierać się po każdym życiowym wstrząsie.

Reklama

Zdradzieckie nianie

Zoe Burden (Frances O'Connor) kieruje dużym bankiem inwestycyjnym. To praca nie na jeden, a na dwa etaty. Na dodatek ma męża i dzieci. Jak to wszystko pogodzić? Może rozwiązaniem byłaby nania? Ale pojawiające się kandytatki są zbyt młode, długonogie i nie wiadomo, czy bardziej zainteresowane dziećmi czy panem domu.

Toksyczny szef

Mia Mason (Lucy Liu znana z serialu "Ally McBeal") pnie się po szczeblach kariery w popularnym magazynie mody. Ma szansę awansować. Czy gdy osiągnie sukces, okaże się tak bezwzględna, jak jej poprzedniczki? Czy pozbędzie się ludzi, którzy ją wspierali?

Juliet Draper (Miranda Otto, grała we "Władcy Pierścieni)" to specjalistka od zbierania funduszy na cele charytatywne i badania. Odkryje, że jedna z klientek zbyt interesuje się jej przystojnym mężem.

Caitlin Dowd (Bonnie Somerville, aktorka serialu "Nowojorscy gliniarze") to szefowa firmy kosmetycznej. Jej fantastyczne osiągnięcia kontrastują z nieudanym życiem prywatnym. Po latach fatalnych randek w ciemno przypadkiem spotka właściwą osobę. I dopiero zaczną się kłopoty...

Sukces czy szczęście?

Pomysłodawcą serialu jest Kevin Wade, twórca "Pracującej dziewczyny", a producentem Darren Star, zdobywca nagród Emmy i Złotych Globów za "Beverly Hills 90210", "Melrose Place" i "Seks w wielkim mieście". Opowieść o "władczyniach Manhattanu" jest zabawna, a momentami gorzka, jak życie bohaterek: bogatych, przebojowych, ale rzadko naprawdę szczęśliwych.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje