Reklama

"Jak poznałem waszą matkę": Rekwizyty z serialu teraz w twoim domu!

Kiedy 9. sezon "Jak poznałem waszą matkę" dobiegł końca, twórcy serialu, Carter Bays oraz Craig Thomas, zorientowali się, że ta dziewięcioletnia przygoda pozostawiła po sobie nie tylko wspaniałe wspomnienia, ale przede wszystkim masę rekwizytów z planu. Wśród nich znalazły się m.in. przedmioty użyte do licznych gagów oraz osobiste drobiazgi należące do poszczególnych bohaterów.


Reklama


Gdy serial ogłasza swój koniec, aktorzy rozpoczynają zazwyczaj okres grabieży i wynoszą z rekwizytorni to, co przez wszystkie sezony najbardziej im się spodobało. Co zatem zatem udało się przemycić aktorom "Jak poznałem waszą matkę"?

W wywiadzie dla Yahoo!TV Thomas i Bays zdradzili, jak wygląda taka szaleńcza walka o pamiątki oraz, co im udało się zdobyć.

 - Kiedy jeszcze nic nie zwiastowało końca serialu, wszyscy zapewnialiśmy się, że to nieistotne, co uda nam się zabrać - najważniejsze są przecież wspomnienia. Jednak im bliżej było wielkiego finału, tym ludzie bardziej zaczynali szaleć i zaklepywać sobie przedmioty, wykrzykując "moje!".

Neilowi Patrickowi Harrisowi udało się zdobyć słynną Księgę Podrywu. Cobie Smulders zabrała z planu dżinsową kurtkę Robin Sparkles, a Alyson Hannigan skończyła z małą, czerwoną budką telefoniczną. Ta zdobycz nie przyszła jej jednak łatwo - musiała stoczyć walkę z Baysem. Bays, mimo przegranej z Hannigan, również nie odszedł z pustymi rękami. Do domu wrócił z dwiema mieczami, które podobnie jak budka telefoniczna znajdowały się w mieszkania Lily i Marshalla. 

Fani także będą mieć możliwość zabrania pamiątki z planu "Jak poznałem waszą matkę".

Co więcej, jako dodatek do 9. sezonu serialu, który już niedługo ma ukazać się na DVD, strona internetowa The Property Vault rozda zwycięzcom losowani kilka drobiazgów z programu.

 A wy, które z rekwizytów chcielibyście zabrać do domu ?

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jak poznałem waszą matkę

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje