Reklama

"Jak poznałem waszą matkę": Niespodziewany gość

Dzwony weselne już biją dla Robyn i Barney’a. Niestety, jeden z gości właśnie odwołał przyjazd. W nowym sezonie nie zobaczymy Ellie Kemper. Zamiast niej na ślubie pojawi się Anna Camp.


Reklama


Kemper, znana z "Biura", zrezygnowała z występu w "Jak poznałem..." rzekomo dlatego, że kolidował on z jej innymi projektami. Dzięki temu w roli Cassie, która okaże się "atrakcyjnym, wolnym i, jak przekona się Ted, trochę niefortunnym gościem", wcieli się Anna Camp.

Mimo, że przyjęła propozycję, grafik Camp również wydaje się napięty. Regularnie możemy ją oglądać w serialu "Świat według Mindy", ale od czasu do czasu pojawia się również w "Żonie idealnej", "Kłamstwach na sprzedaż" czy "Vegas". W "jak poznałem..." ma zagrać w jednym odcinku, ale biorąc pod uwagę, że cały sezon będzie rozgrywał się na przestrzeni weekendu, wydaje się prawdopodobne, że Camp może zabawić na weselu trochę dłużej.

Czego jeszcze, poza nowymi postaciami, możemy spodziewać się w sezonie dziewiątym? Prawdopodobnie małej dawki dramatyzmu i niepewności, które nieodzownie łączą się z przygotowaniami i samym ślubem. Colbie Smuders, czyli serialowa Robin nie podejrzewa jednak, że jej bohaterka mogłaby posunąć się do ucieczki sprzed ołtarza w ramiona byłego narzeczonego - Teda (Josh Radnor).

"Teda i Robin łączyła kiedyś miłość, takiego uczucia nie da się po prostu wymazać" - powiedziała aktorka. "Nie sądzę jednak, żeby to miało duży wpływ na sytuację. Robin dokonała wyboru i będzie się go trzymać. Oczywiście, kiedy drużbą na twoim ślubie jest twój najlepszy przyjaciel i jednocześnie ktoś, z kim kiedyś łączyło cię coś więcej sytuacja nie może być prosta. Takie sytuacje tworzą napięcie ale równocześnie sprawiają, że serial staje się coraz ciekawszy" - podsumowała Smuders.

Dziewiąty sezon "Jak poznałem waszą matkę" powróci do ramówki w poniedziałek, 23 września.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Camp

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje