Reklama

"George&Tammy": Michael Shannon i Jessica Chastain w rolach głównych!

Michael Shannon, aktor znany m.in. ze "Zwierząt nocy", zagra główną rolę męską w serialu "George&Tammy". Zdjęcia do produkcji o słynnych wokalistach - George'u Jonesie i i Tammy Wynette ruszyły 8 grudnia w Karolinie Północnej. Wiadomo, że aktorowi na ekranie będzie partnerowała Jessica Chastain.

"George&Tammy": Szcegóły dotyczące produkcji

"George & Tammy" będzie sześcioodcinkowym serialem limitowanym, który zostanie wyemitowany na antenie amerykańskiej płatnej telewizji Spectrum. Później będą mogli zobaczyć go widzowie platformy streamingowej Paramount+. Serial reżyseruje John Hillcoat ("Droga").

Zarówno Michael Shannon jak i Jessica Chastain osobiście wykonają utwory śpiewane przez Jonesa i Wynette. Największym przebojem tej drugiej jest utwór "Stand by Your Man". Jessicę Chastain w innej częściowo śpiewanej roli można było niedawno zobaczyć w biograficznym filmie "Oczy Tammy Faye".

Reklama

Zobacz też: Jessica Chastain rozebrała się w serialu! Twórcom postawiła jeden warunek 

Autorem serialu "George & Tammy" jest Abe Sylvia ("Już nie żyjesz"), a jednym z producentów Josh Brolin ("Diuna"). Sylvia napisał scenariusz serialu razem z Bryanem Goluboffem ("Przetrwać w Nowym Jorku"), a inspiracją była książka "The Three of Us: Growing Up with Tammy and George" ("Nas troje: Dorastanie z Tammy i George’m") napisanej przez córkę artystów, Georgette Jones.

Serial opowie o związku gwiazd muzyki country&western, który zainspirował takie utwory jak "We’re Gonna Hold On" czy "Golden Ring". Małżeństwo George’a i Tammy przetrwało zaledwie sześć lat, a jednym z powodów jego rozpadu był alkoholizm Jonesa. Rozwód odcisnął duże piętno na 4-letniej wówczas Georgette, która przebyła później trudną drogę do tego, by zostać gwiazdą muzyki. (PAP Life)

kal/ gra/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama