Reklama

Jessica Chastain rozebrała się w serialu! Twórcom postawiła jeden warunek

Jessica Chastain, którą ostatnio możemy oglądać w "Scenach z życia małżeńskiego", zdecydowała się zdradzić wielki sekret z planu produkcji. Okazuje się, że gwiazda oznajmiła, że zgodzi się wziąć udział w licznych scenach rozbieranych, jeśli podczas pracy na planie zostanie spełniony jeden warunek. Jaki? Odpowiedź zaskakuje!

Śmiała propozycja Chastain

Jessica Chastain i Oscar Isaac, odtwórcy głównych ról w serialu "Sceny z życia małżeńskiego", udzielając wywiadu w porannym programie telewizji ABC "The View", nie uciekli od tematu nagości. Okazało się, że w tej kwestii Chastain umie postawić na swoim, ale jej partner jest dość niefrasobliwy.

O tym, że postulat Chastain został przyjęty przez twórców "Scen z życia małżeńskiego", przekonać się możemy oglądając czwarty odcinek serialu. Pojawia się w nim bowiem ujęcie, na którym pokazano Isaaca zupełnie nagiego, przodem. Oscar nie był świadom, jak wiele ujrzeć mogli widzowie, dopóki nie dotarły do niego komentarze, jakie pojawiły się po emisji tego odcinka.

Reklama

Podczas rozmowy ani on, ani ona nie sprawiali wrażenia zakłopotanych tą tematyką. Nic w tym jednak dziwnego, wziąwszy pod uwagę fakt, że obydwoje znają się naprawdę dobrze i naprawdę długo. Oboje są absolwentami Julliards School w Nowym Jorku i - jak kiedyś zauważyła 44-letnia aktorka - znają się przez pół życia.

"Sceny z życia małżeńskiego" - emisja

Pierwszy odcinek "Scen z życia małżeńskiego" zadebiutował w serwisie HBO GO 13 września. Kolejne odcinki (łącznie jest ich pięć) były emitowane co tydzień.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Jessica Chastain

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL