Reklama

"Farma": Będzie drugi sezon superhitu! Kiedy premiera?

Reality-show Polsatu "Farma" powróci na antenę z drugim sezonem! W roli prowadzących bez zmian pojawią się Ilona Krawczyńska i Marcelina Zawadzka. Program zostanie wyemitowany prawdopodobnie na przełomie 2022 i 2023 roku.

Program "Farma" to polski odpowiednik szwedzkiego formatu, który zdobył ogromną popularność. W reality-show biorą udział ludzie, którzy świadomie porzucają swój nowoczesny styl życia i wyruszą ku wielkiej przygodzie, zamieszkując w wiejskim gospodarstwie, bez prądu, bieżącej wody i... Internetu! 

Farmerzy nie znają się wzajemnie, pochodzą z różnych środowisk, miast, reprezentują rozmaite zawody. Wśród nich są nauczycielka, leśnik, emerytowana policjantka czy właścicielka agencji reklamowej. Nikt z nich nigdy nie pracował na farmie i rzadko miał kontakt z gospodarskimi zwierzętami oraz pracą na roli, dlatego wszystkiego będą uczyli się od początku. To co ich łączy to chęć przeżycia przygody życia i sprawdzenia swoich możliwości w zupełnie nowym środowisku.

Reklama

Uczestników w programie czeka sześć tygodni ciężkiej pracy i walki o przetrwanie w opuszczonym siedlisku położonym w leśnych ostępach Puszczy Noteckiej. Pozbawieni kontaktu z otoczeniem będą musieli zadbać o gospodarstwo, zwierzęta i o siebie nawzajem.

Pierwszy sezon pojawił się na antenie Polsatu na początku tego roku. Okazał się wielkim hitem, bowiem średnia widownia premierowych odcinków, wyemitowanych w okresie od 17 stycznia do 25 lutego 2022 roku wyniosła 1,20 mln osób!

"Farma": Kiedy drugi sezon?

Jak donosi portal wirtualnemedia.pl, właśnie ruszyły zdjęcia do drugiej odsłony „Farmy”. Prace na planie mają potrwać około kilku tygodni. Uczestników wybierano poprzez castingi, które odbywały się w ostatnich miesiącach. Reality-show najprawdopodobniej do ramówki Polsatu trafi na przełomie 2022 i 2023 roku, będzie emitowany w dni powszednie o godz. 20.00.

Zobacz też:

"Farma": Ilona Krawczyńska na planie była bezlitosna! "Aż sama siebie szokowałam"

Ze świata modelingu do kina i telewizji. One robią zawrotną karierę w show-biznesie!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL