Reklama

Elizabeth Gutiérrez i William Levy: Miarka się przebrała

Trzy miesiące temu zastanawialiśmy się, kiedy Elizabeth straci cierpliwość i przestanie tolerować wyskoki Levy’ego. Wygląda na to, że ta chwila w końcu nadeszła.


Reklama

Już w listopadzie w programie "Al rojo vivo" mówiono, że William i Elizabeth nie mieszkają już razem, ponieważ się rozstali. Na początku grudnia w czasopiśmie "People en Español" ukazał się artykuł, potwierdzający te przypuszczenia.

Zerwania i powroty

 Znajomy Willy’ego i Eli wyjaśnił, że para postanowiła się rozstać, ale przyczyną nie była zdrada. Gdy dziennikarze poprosili Levy’ego o komentarz, powiedział: Decyzje, które podejmujemy jako para, pozostają między nami. Proszę tylko o okazanie szacunku nam i naszym dzieciom.

Elizabeth natomiast tego samego dnia napisała na Twitterze: Nigdy nie żałuj niczego, zwłaszcza, jeśli zrobiłeś to z miłości. Przypomnijmy, że Levy i Gutiérrez poznali się w 2003 roku podczas nagrywania emitowanego na Zone Romantica reality- show "Droga do sławy". Na oczach tysięcy widzów ich miłość kwitła. W 2006 roku zagrali w serialu "Zemsta, moja miłość" i zostali rodzicami Christophera.

Później jednak na ich związku zaczęły pojawiać się rysy, ponieważ William miał skłonność do zakochiwania się w koleżankach z planu. Kiedy w 2009 roku postanowili się rozstać, okazało się, że Elizabeth po raz drugi zostanie mamą. Levy wrócił do partnerki, ale kilka miesięcy po narodzinach Kayley znowu doszło do zerwania. William wziął udział w amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami", a na widowni bardzo często pojawiała się Eli. Wkrótce znów do siebie wrócili. Pojawiły się plotki o planowanym ślubie, podsycane przez Gutiérrez i dementowane przez Levy’ego.

Brak wsparcia


Momentem przełomowym okazała się przygoda Kubańczyka z partnerką z planu "Burzy". Ximena Navarrete zawróciła mu w głowie. Chociaż oboje wypierali się romansu, paparazzi przyłapali ich na czułościach. Elizabeth wciąż upierała się, że William jest jej wierny. Wreszcie miarka się przebrała. Szczególnie, że chciałaby znów rozkręcić swoją karierę, co było trudne, gdy żyła w cieniu Williama.

Niedawno wystąpiła w przedstawieniu "Brujas", które odniosło wielki sukces w Miami. Chociaż była jeszcze wtedy związana z Levym, partner nie pojawił się na premierze sztuki - w tym czasie wolał bawić się na koncercie zespołu Gente de Zona. Niedawno aktor pojawił się na imprezie gwiazdkowej w Televisie, trzymając za rękę Ximenę Navarrete. Wygląda więc na to, że do siebie wrócili.

akw

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje