Reklama

Edyta Pazura: Żona znanego aktora przeszła COVID-19. Tak zmieniło się jej ciało

Edyta Pazura, czyli żona popularnego aktora - Cezarego Pazury, jakiś czas temu zachorowała na koronawirusa. Kobiecie na szczęście udało się pokonać chorobę, jednak jak przyznała na Instagramie, wirus zostawił po sobie ślady. Jakie?

Edyta i Cezary Pazurowie - relacja

Gwiazdorska para poznała się w 2007 roku. Ich historia miłosna zdecydowanie przypomina scenariusz na film. Cezary i Edyta poznali się bowiem w pociągu relacji Kraków-Warszawa. Dziewczyna była wówczas 19-letnią studentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, Pazura natomiast doskonale znanym aktorem, po wielu przejściach w życiu prywatnym. Niewiele osób wróżyło im wspólną przyszłość, jednak oni szybko udowodnili, że różnica wieku nie ma w ich przypadku żadnego znaczenia.

Na ślubnym kobiercu stanęli w 2009 roku i od tego czasu są nierozłączni. Są rodzicami trójki dzieci: Amelii, Antosia i Rity.

Żona aktora zdecydowanie nie pozostaje w jego cieniu. Obecnie spełnia się w roli infuencerki i wychodzi jej to znakomicie. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad 240 tysięcy osób. 

Reklama

Zobacz też: Cezary Pazura nie oświadczył się?! Ukochana aktora zdradziła sekret!

Edyta Pazura przeszła COVID-19

Jakiś czas temu żona popularnego aktora zachorowała na COVID-19. Na szczęście udało jej się pokonać chorobę. Okazuje się jednak, że wirus odbił się na jej wyglądzie. Celebrytka poinformowała fanów, że w wyniku choroby straciła kilka kilogramów i musi zmagać się z nieustannym bólem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama