Reklama

Cezary Pazura nie oświadczył się?! Ukochana aktora zdradziła sekret!

Edyta Pazura, czyli żona popularnego aktora, niedawno ujawniła, dlaczego nie jest posiadaczką pierścionka zaręczynowego. Czyżby Cezary nie oświadczył się ukochanej? Nowe fakty o życiu prywatnym Pazurów zdumiewają.

Niechlubna prawda... Edyta Pazura przyznaje się do winy

Blogerka Edyta Pazura niedawno wyznała w sieci, że bardzo lubi przeglądać zdjęcia na Instagramie, bo znajduje mnóstwo triumfujących, długowłosych dziewcząt z zaręczynowymi pierścionkami. Jednocześnie celebrytka ironicznie zaznacza, że ona jest dumną matką, w momencie, gdy jej dzieci samodzielnie przygotują sobie drugie śniadanie do szkoły. Tutaj Edyta Pazura otwarcie przyznaje, że dla niej jest już zdecydowanie za późno na zdjęcie z pierścionkiem zaręczynowym, bowiem... 

 

Wpis Edyty Pazury nie pozostawia złudzeń...

Reakcja Cezarego Pazury... BEZCENNA!

Pod wpisem Edyty Pazury nie mogło zabraknąć komentarza męża - Cezarego Pazury. Sławny aktor nie omieszkał odpowiedzieć żonie na wzmiankę o zgubionej przez nią obrączce. Jego komentarz brzmi następująco:

Edyta Pazura na celowniku

Reklama

Od 2009 roku, kobieta jest żoną wziętego aktora Cezarego Pazury, z którym ma dwójkę dzieci: Amelię i Antoniego Józefa. Swoją popularność zawdzięcza byciu influencerką i blogerką. 33-letnia Edyta Pazura, nieustannie jest w kontakcie ze swoimi fanami i regularnie publikuje treści w sieci. Jej blog promuje ekologię, fotografię i podróże. Profil Edyty Pazury na Instagramie obserwowany jest przez 238tys. internautów.

Autor: Zuzanna Bartuś

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Cezary Pazura | Edyta Pazura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje