David Hasselhoff znowu na fali! Gdzie możemy go zobaczyć?

Japońskie animacje z uniwersum Marvela, zabójcze anakondy i miniserial na podstawie bestsellerowej powieści Stephena Kinga. Jakie seriale i filmy fabularne dodane zostaną w lutym do PlayStation Plus Video Pass?

"Iron Man: Technovore powstaje"

"Iron Man: Technovore powstaje" to pełnometrażowa japońska animacja, w której miliarder Tony Stark, przy użyciu pancerza Iron Mana, powstrzymuje atak ze strony tajemniczego przeciwnika. W trakcie natarcia giną niewinne osoby, w tym najlepszy przyjaciel Starka, War Machine. S.H.I.E.L.D. zatrzymuje Iron Mana w celu przesłuchania. Bohater jednak ucieka, chcąc odnaleźć osobę odpowiedzialną za atak. Ścigany przez Black Widow i Hawkeye, Tony uzyskuje pomoc od bezlitosnego mściciela Punishera.

"Avengers Confidential: Punisher i Czarna Wdowa"

W animacji "Avengers Confidential: Punisher i Czarna Wdowa" podczas wykonywania kolejnej misji, Punisher zostaje pojmany przez agentów S.H.I.E.L.D.  Organizacja żąda od mściciela, aby połączył siły z Czarną Wdową i powstrzymał międzynarodową organizację terrorystyczną, która handluje nielegalnie zdobytą technologią. O tej pory losy świata leżą w rękach nieobliczanego Punishera oraz byłej agentki KGB.

Reklama

"Anakonda 3: Potomstwo w tajnym laboratorium"

W filmie "Anakonda 3: Potomstwo w tajnym laboratorium", z daleka od europejskiej aglomeracji genialny naukowiec, Hammett (David Hasselhoff), poddaje testom dwie olbrzymie anakondy. Jednak kiedy milioner Murdoch (John Rhys-Davies) przesadza z eksperymentami, głodne węże uciekają podążając w kierunku cywilizacji. Hammett nie jest świadomy faktu, że jedna z anakond spodziewa się potomstwa. Rozpoczyna się wyścig z czasem. Trzeba zrobić wszystko by zablokować szturm węży nim dotrą do miasta.

"Anakondy: Krwawe ślady"

W filmie "Anakondy: Krwawe ślady" umierający potentat Murdoch (John Rhys-Davies) zatrudnia lekarza, który ma zebrać świeży zapas krwawych orchidei i eksperymentować z regenerującym nektarem na młodym wężu. Gad osiąga niebotyczne rozmiary i ucieka z niewoli. Specjalna grupa młodych naukowców, której przewodzi dr Amanda (Crystal Allen), rusza w pościg za zmutowanym wężem. Modląc się, by anakonda nie wytropiła ich śladu, badacze muszą poradzić sobie z bezwzględną armią  Murdocha. Pełzając poprzez  eksplozje i strzały, żądny krwi gad regeneruje swoje ciało i wydaje się być niezniszczalny.

"Worek kości"

"Worek kości" to miniserial na podstawie bestsellerowej powieści Stephena Kinga. Nagła śmierć żony oznacza dla autora książek, Michaela Noonana (Pierce Brosnan), koniec kariery pisarskiej. W poszukiwaniu natchnienia postanawia się wybrać do miejsca, gdzie spędził wraz z ukochaną wiele szczęśliwych dni - do starego domku letniskowego nad jeziorem. Na miejscu poznaje piękną Mattie (Melissa George) oraz teścia kobiety, który pragnie odebrać jej małą córeczkę. Nakłaniany przez tajemnicze siły gnieżdżące się w wiekowej posiadłości, Mike postanawia pomóc dziewczynie.

PlayStation Plus Video Pass to nowa usługa streamingowa, stworzona przez Sony Interactive Entertainment i Sony Pictures Entertainment, dostępna w ramach subskrypcji PlayStation Plus w Polsce na konsolach PlayStation®5 (PS5™) i PlayStation®4 (PS4™).

Zobacz też:

"The Last Of Us": Złe wieści dla fanów! Serial nie ukaże się w 2022 roku
"Sandman": Kolejny netfliksowy hit? Takiego serialu jeszcze nie było!
"The Good Doctor": Dajemy widzom nadzieję [wywiad z Christiną Chang]
Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj newsy i wywiady, oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: David Hasselhoff
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy