Reklama

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta przeszła metamorfozę!

Pewien czas temu Angelina Jolie zadeklarowała, że pozwoli swojemu dziecku samodzielnie określić swoją płeć. Shiloh chodziła więc w chłopięcych ubraniach, a jej włosy najczęściej ułożone były w męskim stylu. Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta przeszła jednak zadziwiającą transformację. Nie do wiary, jak wygląda dziś!

Angelina Jolie pojawiła się z dziećmi na premierze filmowej

Córka Angeliny i Brada, Shiloh urodziła się w 2006 roku. Dziewczyna dorosła i już nie wygląda jak chłopiec. Postanowiła całkowicie zmienić swój wizerunek. Angelina Jolie zagrała ostatnio jedną z głównych ról w produkcji Marvela "Eternals". Aktorka pojawiła się z dziećmi na premierze filmu w Rzymie. Zdaje się, że tym razem, to córka wywołała większą sensację niż matka.

Celebrytka na czerwonym dywanie

Na zdjęciach widzimy Jolie w towarzystwie dwóch córek, Zahary i Shiloh. Angelina pozuje srebrzystej, "lejącej się" sukni bez ramion, opadającej aż do ziemi. Kreacja pochodzi z Atelier Versace. Zahara stoi obok ubrana w długą, białą kreację ze złotymi paskami. Uwagę przyciąga jednak Shiloh, która postawiła na małą czarną, również z domu mody Versace. Do tego córka Brada Pitta wybrała kolorowe trampki, o nieco rażącej barwie.

Reklama

Zobacz też: Karolina Szymczak, ukochana Piotra Adamczyka, kończy 30 lat!

Shiloh przeszła metamorfozę

Taka stylizacja i wygląd Shiloh wywołują sensację między innymi dlatego, że dziewczyna była znana ze swojego upodobania do męskich ubrań. Chciała również, by zwracano się do niej, jak do chłopca. Sprawa nabrała rozgłosu także przez wypowiedź Brada w programie Oprah Winfrey w 2008 roku:

Dwa lata później w podobnym tonie wypowiadała się Angelina Jolie w "Vanity Fair". Aktorka mówiła wówczas, że Shiloh bada swoją płeć od trzeciego roku życia:

Zobacz też: Edyta Herbuś zachwyca w skąpym bikini! Co za widok!

Kogo przypomina Shiloh?

Opinia publiczna była podzielona w sprawie oceny metod wychowawczych rodziców dziewczynki. W pewnym momencie spekulowano nawet, że Shiloh przejdzie operację zmiany płci. Jednak, jak pokazał czas, wszystko się zmieniło. Córka Brada i Angeliny coraz częściej pojawia się publicznie w dziewczęcych strojach. Premiera "Eternals" była kolejną imprezą, na której Shiloh wystąpiła w sukience. Jak to w życiu bywa, trudno jednoznacznie ocenić, do kogo bardziej podobna jest dziewczyna. Z pewnością Shiloh każdego dnia staje się jeszcze piękniejsza.

Autor: Judyta Nowak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje