Co warto obejrzeć w najbliższy weekend? Przygotowaliśmy kilka propozycji!

Co warto obejrzeć w nadchodzący weekend? Zobaczmy, co przygotowały dla swoich użytkowników najpopularniejsze platformy streamingowe. Po jakie filmy i seriale warto sięgnąć na Netfliksie, HBO Max i Prime Video?


Netflix

"Antracyt" 10 kwietnia 

"W 1994 roku zbiorowe samobójstwo członków sekty z małej alpejskiej wioski trafia na pierwsze strony gazet. Trzydzieści lat później ginie kobieta, która odprawiała rytuały tej dziwnej społeczności, co zaburza delikatną równowagę z trudem odzyskaną przez mieszkańców. 

Szybko znajduje się idealny podejrzany — Jaro Gatsi, młodzieniec z przestępczą przeszłością, który przybył w góry, by przywrócić swoje życie na właściwe tory. Usilnie stara się udowodnić swoją niewinność przy wsparciu ekscentrycznej Idy — maniaczki komputerowej, która szuka zaginionego ojca. Niedługo później zdają sobie sprawę, że ich związek z tą sprawą nie jest przypadkiem, a poszukiwane przez nich odpowiedzi tkwią głęboko w ich własnej przeszłości" - czytamy w oficjalnym opisie serialu. Produkcja trafiła na platformę 10 kwietnia. 

Reklama

"Co zrobiła Jennifer" 10 kwietnia 

Wstrząsający dokument dotyczący jednej z najbardziej intrygujących spraw. Nieznani sprawcy włamali się do domu imigrantów i pozostawili przy życiu jedynie przerażoną córkę. Okazuje się jednak, że sprawa tylko z pozoru jest zwykłym włamanie. Film odkrywa przed widzami tajemnice i rozwiązania, o których nikt by nie pomyślał. 

Prime Video

"Fallout" 11 kwietnia

Dwieście lat po apokalipsie łagodni mieszkańcy luksusowych schronów przeciwatomowych zmuszeni są powrócić do napromieniowanego piekła, które pozostawili po sobie ich przodkowie — i są zszokowani odkryciem, że czeka na nich niezwykle złożony, radośnie dziwny i niezwykle brutalny wszechświat" - czytamy w opisie dystrybutora. Najnowszy serial spełnia oczekiwania widzów i jest doskonałą mieszanką brutalnego świata i dziwnego poczucia humoru. 

"Fuks 2" 12 kwietnia 

"Fuks 2" jest kontynuacją kultowego filmu, który swoją premierę miał 25 lat wcześniej. W najnowszej produkcji Maciej Stuhr wciela się w rolę ojca Aleksa (Maciej Musiał), który chętnie pakuje się kłopoty — tak jak jego ojciec wiele lat temu. "Fuks 2" to pełna zaskoczeń i zwrotów akcji komedia gangsterska, która łączy pokolenia. Z jednej strony nawiązuje do kultowego filmu sprzed lat. Z drugiej — jest zupełnie nową historią dziejącą się we współczesnych realiach. 

HBO Max

"Kolor purpury" 12 kwietnia 

Film opowiada historię trudnego życia prostej kobiety, żyjącej na amerykańskim Południu i doświadczającej przemocy ze strony swojego ojca, a później męża. Przemiana bohaterki następuje przez przyjaźń z dwiema wspaniałymi kobietami. To przejmująca opowieść o sile kobiet i życiu czarnoskórej społeczności amerykańskiego Południa. Produkcja jest nową wersją filmu z 1985 roku, który powstał na podstawie nagrodzonej Pulitzerem powieści o tym samym tytule.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale | Prime Video | Max: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy