"Better Call Saul": Aktor „Breaking Bad” poważnie martwi się o stan zdrowia przyjaciela!

Niedawno do sieci trafiły szokujące informacje o tym, że Bob Odenkirk zasłabł przy realizacji szóstej, czyli ostatniej części serii "Better Call Saul". Bryan Cranston, który razem z Odenkirkiem grał w serialu „Breaking Bad”, podzielił się za pośrednictwem mediów społecznościowych swoimi obawami o zdrowie kolegi, który trafił do szpitala.

Przyjaciel martwi się o Boba Odenkirka!

Stan zdrowia Odenkirka wciąż pozostaje niewiadomą. Aktor zasłabł na planie serialu "Zadzwoń do Saula", którego powstający właśnie szósty sezon będzie ostatnim. Zdjęcia do serialu powstają w Nowym Meksyku. "Zadzwoń do Saula" do serialowy prequel "Breaking Bad", a fani seriali mają nadzieję, że w ostatnim jego sezonie choć na chwilę pojawi się kultowa postać Waltera White’a grana właśnie przez Cranstona.

Odenkirka wspierają również inni koledzy z planu. Drugi z gwiazdorów serialu "Breaking Bad", Aaron Paul, wrzucił do Internetu krótką wiadomość o treści: "Kocham cię, przyjacielu". David Cross, który występował z Odenkirkiem w programie komediowym "Mr. Show with Bob and David", napisał na Twitterze: "Podzielę się z wami tym, co wiem, gdy tylko będę miał jakieś wiadomości. Bob to jeden z najsilniejszych ludzi, zarówno fizycznie, jak i mentalnie. WYJDZIE z tego". Ale zarówno koledzy, jak i fani aktora są zaniepokojeni tym, że kilka godzin po incydencie nadal nie wiadomo, co go spowodowało, ani w jakim stanie znajduje się aktualnie aktor.

Reklama

Bob Odenkirk w ostatnich latach świetnie radził sobie zarówno na małym, jak i dużym ekranie. Do roli twardziela w filmie "Nikt" przeszedł transformację fizyczną, a jego występ został doceniony przez fanów i krytyków. Na przyszły rok zapowiedziano premierę pamiętników aktora. (PAP Life)


Zobacz też: Bob Odenkirk trafił do szpitala! Gwiazdor "Breaking Bad" zasłabł na planie serialu

PAP life
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy